MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Szklaner Do dzisiaj mnie zadziwia rozmach tej produkcji. Wiele osób zaniża ocenę filmu przez wątek miłosny, ale to jak całość została zrealizowana to jest kinematograficzny kolos. No i soundtrack jest już legendą.
1
Nie widziałem tej kury i jajek, więc jednak prawa.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@damianex10 Nie wierzę xd
0
@pt9 Wtedy graliśmy z ŚPD, a nie ŚPO, a to jednak daję bardziej defensywną taktykę.
0
@Matheu12 Moim zdaniem ten Bastoni przyjdzie do nas.
8
@Gaucho A jak się załatwia takie sprawy? Milczenie jest oznaką zgody.
4
@CLS63AMG A co ich matki mają do ich miernej pracy?
0
@Aequlibre Ogólnie masz rację, uważam, że byliśmy lepszym zespołem zarówno w pierwszym jak i drugim meczu, ale Atletico w tych spotkaniach też było bardzo wyrachowane. Jak bokser, który przyjmuje ciosy na gardę by wyczekać i w odpowiednim momencie wyprowadzić dwa sierpowe na łeb. Nie lubię tego zespołu, nie lubię ich trenera, ale jest to cwany zespół i nigdy ich nie można lekceważyć. Takie jest moje zdanie.
4
@GeneralXavi Nie no, nie jesteś jeszcze taki stary :)
3
@Kosmita95 Masz dobre wrażenie bo jeśli nie będzie u nas progesu to zaczną się szepty do ucha z otoczenia "zasługujesz na więcej", "musisz zadbać o swoja karierę" i pojawią się kwoty, które ciężko będzie odrzucić.
1
@Giwera "Droga" to po prostu bardzo dobry film jeżeli ktoś lubi zobaczyć czasem coś "głębszego".
9
Piękny parasol ochronny sobie ustanowiły święte krowy. "Robimy tak jak uważamy i wszyscy cichutko tam bo będzie kara". Niesamowite, że ta dyscyplina funkcjonuje powszechnie akceptując taką dyktaturę.
6
@Leooo Każdy by chciał mieć takiego szefa, ale pod względem charyzmy, klasy i waleczności był niepowtarzalny.
@agaFCB Bez urazy, ale jest wiele zachowań wśród mężczyzn, których kobiety nigdy nie zrozumieją.
0
@malicinho No brakuje w tym balansu. Taktyka sama w sobie nie jest zła, ale trzeba czytać mecz i wiedzieć kiedy rzucić wszystko do przodu, a kiedy bardziej wyważyć. Teraz mam wrażenie, że od początku do końca jest to zdanie się na los - albo uda się złapać na spalonego albo nie, a przecież gdy zawodnicy są już podmęczeni to nie trzymają tak równo linii jak na początku. W klubach "ze świecznika" grają naprawdę jakościowi piłkarze, którzy są w stanie jednym podaniem minąć cały ten harmider defensywny i to po prostu musi być brane pod uwagę.
1
@bart_azz Tak, w stan uśpienia.
9
Te bramki z kontry to wszystkie wyglądają tak samo. Czy to Newcastle czy Atletico piła na skrzydłowego, którzy precyzyjnie wykłada patelnię. Takich bramek będzie więcej bo to zostało już solidnie rozpracowane. Loteria - albo więcej się strzeli, niż straci, albo na odwrót.
1
@ACMaldini3 Opinia taka, że pod wpływem urażonej dumy i emocji wrócił do domu po broń, a następnie wyruszył szukać zemsty.
10
SERIA FILMOWA #64
Ze względu na ograniczenia dotyczące oznaczania większej ilości użytkowników, niż 10 pozostałe osoby, które są zainteresowane i chcą otrzymywać powiadomienia dostaną je w formie wiadomości prywatnych. Można też obserwować mój profil i tam sobie śledzić tę serię.
Poprzednia część #63
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16761998#comment-16761998
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Przerwane objęcia"
https://www.filmweb.pl/film/Przerwane+obj%C4%99cia-2009-399213
Opętany miłością milioner zrobi wszystko, by zatrzymać przy sobie ukochaną. Kobieta czuje do niego jedynie wdzięczność i w tajemnicy spotyka się z innym mężczyzną.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "Szkoła dla łobuzów"
https://www.filmweb.pl/film/Szko%C5%82a+dla+%C5%82obuz%C3%B3w-2003-105711
Do zakładu poprawczego dla chłopców przybywa nowy nauczyciel i od razu zaskarbia sobie sympatię swoich podopiecznych.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Udręka"
https://www.filmweb.pl/film/Udr%C4%99ka-1987-35285
Niesamowity horror oparty na zasadzie filmu w filmie i konsekwencji tej sytuacji. W pewnym małym kinie skromna publiczność ogląda horror pt.: The Mommy" w którym John pracujący w zakładzie optycznym, traci pracę. Jego matka używając hipnozy wysyła go aby zamordował Caroline, dziewczynę z zakładu, która go zwolniła.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Mistrzowie"
https://www.filmweb.pl/film/Mistrzowie-2018-804663
Decyzją sądu, Marco musi rozpocząć pracę jako trener koszykarskiej drużyny niepełnosprawnych. Z początku niechętnie, podejmuje się jednak próby stworzenia zespołu na miarę mistrzów.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Przygodowy - "Droga życia"
https://www.filmweb.pl/film/Droga+%C5%BCycia-2010-590595
Daniel ginie w czasie wędrówki Szlakiem Świętego Jakuba. Jego ojciec, który przybywa do Europy po szczątki syna, decyduje się przejść tę drogę za niego.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Biograficzny - "Duchy Goi"
https://www.filmweb.pl/film/Duchy+Goi-2006-214369
Młodziutka Ines, muza Francisco Goi, zostaje oskarżona o herezję i trafia do lochów Inkwizycji.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Wojenny - "Powtórnie narodzony"
https://www.filmweb.pl/film/Powt%C3%B3rnie+narodzony-2012-504947
Samotna matka wraz z dorastającym synem przyjeżdża do Sarajewa, gdzie podczas konfliktu bośniackiego zginął jego ojciec.
_______________________________________________________________________________
@shinthps @Stinger_ @Walker @lajcior @Gary @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @damianex10 @Lionel_Messi10 @Giwera
0
@buglikos No ma taki ziołowy smak jak lekarstwo z apteki. Ja to piłem z Colą, Spritem, Toniciem i w żadnej wersji mi nie wchodzi. Wolę łyche.
3
@koniczila Nie piję w tygodniu. Zrobię coś dobrego do żarcia pewnie.
6
@Jakchcesz Walić materace, dziś Simeone straci prace
Penalti a favor, Real jutro spuchnie jak makaron Knorr
3
@PIWOSZ89 Bo większe prawdopodobieństwo, że dziś walimy materace
, niż to, że w niedziele dam księdzu na tace.
Może być?
10
@lithotripter Bo jak ktoś jest uprzedzony to wszystko go drażni. W tym przypadku, że imigranci się zbyt dobrze bawią na obczyźnie. Przecież powinni w tym czasie dziękować na kolanach za to, że ich przyjęliśmy. Takie są to procesy myśleniowe.
4
@buglikos To smakuje jak Amol do smarowania pleców ;D
28
Mocne argumenty. "Czemu? Bo nie."
4
@NeroTFP1 U mnie jest prosta zasada. Po pierwsze jeśli chodzi o znajomych pożyczam wyłącznie ludziom z bliskiego otoczenia, po drugie nie pożyczam kwot większych, niż 1000zł, a po trzecie jak raz się muszę sam upominać i za tym biegać to czerwona kartka i już tej osobie nie pożyczam.
Najbliższa rodzina jest na innych zasadach. Matce czy ojcu dałbym nawet bez oczekiwania zwrotu, gdyby potrzebowali i każdą kwotę.
0
@ali3gator W momencie, gdy wrócił do domu to już się przed nikim nie bronił. Zabrał broń i z urażoną dumą wyszedł szukać dalszych wrażeń w uczuciu zemsty. To chyba oczywiste? Czy będziemy robić ekwilibrystyczne fikołki, że jeszcze zapomniał czegoś ze sklepu i akurat go znowu napadli? xD
0
@TR3YWAY I myślisz, że każdy kto posiada zwierzę ma dokładnie to samo w domu ? Nie ma w tym nic nienormalnego. Po prostu nie każdy potrafi się odpowiednio zająć zwierzęciem i je nauczyć podstaw. Mam sporo znajomych, którzy mają psy czy koty i nie chodziłem tam nigdy, ani po gównach, ani po rzygach. Sam miałem trzy psy i jak potrzebował się załatwić to siedział pod drzwiami wyjściowymi. Nie karmiłem go jedzeniem, którego jeść nie powinien to też nie miałem rzygów w domu.
2
@AssisMoreira Ja jestem realistą i biorę pod uwagę każdy scenariusz, który może się wydarzyć. Zarówno ten radosny jak i ten smutny.