MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bolton Z Niemiec to lubię tylko Flicka i Mareczka
0
@Lionel_Messi10 "Plus ZAWSZE wrzuca źródło z którego to pochodzi" xd
0
@Lionel_Messi10 Widzę, że jesteś niezdolny do normalnej dyskusji i musisz od razu zmieniać czyjeś słowa w złej wierze by ci pasowały pod tezę xd
Natomiast tak dla zabawy proszę o to pierwszy z brzegu tweet bez żadnego źródła xd
2
@Szczygiel06 piwo to moje paliwo, także trochę taniej
0
@Lionel_Messi10 Co konkretnie wyjaśniłeś? Moje podejrzenia do profilu który uwielbia wrzucać fejki i niezweryfikowane rzeczy? xdd
0
@L3OM3SSI Szkoda, że trudno się domyślić o co chodzi w mojej odpowiedzi xd
1
@ranger3120 Nie, ale cyc to chyba i tak najlepsza opcja znając jednego (nie) sławnego tweeta xd
3
@Lionel_Messi10 ciekawe czy prawdziwa czy jak z pomocą dla Bale i budową studni
0
@FCBMati10 Nie wiem wchodzę tam raz na ruski rok
1
@Ghandi Alkoholowa jeszcze przede mną
1
@TR3YWAY Ja jestem 3P
Picie, Palenie i Pedri
23
Nawet jeśli uznamy, że De Jong jest obecnie lepszym piłkarzem od Bernala w kontekście dawania spokoju itp. To nadal lepiej na przyszłość budować młodego, który ma sufit znacznie wyżej niż Holender, przynajmniej według mnie.
1
@draxidox Ten z tatuażem chyba najgorszy
7
Gdyby ragebait był trenerem xd
0
@Filipem Przecież w pierwszej połowie też to robił akurat
0
@Frimpong a potem newsy o igłach w jedzeniu
4
@Arden Nie wiem czy potrzeba takich rzeczy by nie powołać gościa co gra tak w obronie xd
1
@matirix20 Olise
1
@kanver_ Myślę, że jednak nie. Gdyby Flick odchodził z własnej decyzji i musimy wziąć Xaviego z wszystkich dostępnych to wtedy bym mu dał drugą szansę
1
@Faro Brzmi jak coś co ambasada poda jutro xd
17
Panie Koundeczku 1300 i umowa o dzieło bo już mam kolejnych 18 latków na Pana miejsce
1
@Arden Premia wleciała to na coś musiałem wydać
0
United w zasadzie już od lata planują skład bez niego, więc na pewno powinno dać się ich nacisnąć w tej sprawie
0
@Faro ale są takie w które grywasz czy po prostu przy okazji u kogoś grałeś, że odpowiedź jest większość a nie wszystkie?
0
Jaka jest w miarę popularna gra/seria gier, w którą nigdy nie graliście? Nie dlatego, że Was nie stać tylko po prostu wydaje się to niedobre/nie dla was?
6
@Popitek12 ale rzucisz na patelsona w imię zasad?
1
@Kgorecki2500 Korea to straszne miejsce do życia, jedna skrajność na północy druga na południu
0
@kuczyniak Wiadomo że to moja perspektywa, ale sam ten dojazd nie brzmi dla mnie tak źle. Czasami jadę tak dwa razy w tygodniu w ramach własnych aktywności. A tu jeszcze płacą i to mówisz lepiej
0
@Czyhrynski Wszystko zależy co weźmiemy za punkt odniesienia, tzn. jak mierzymy bycie najlepszym. W starciach bezpośrednich w mojej opinii Barca Enrique z MSN wygra większość potyczek z Barcą Guardioli (rok do wyboru)
2
@Chimera Dzięki za ostrzeżenie bo już do komunii chciałem iść