MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Bolton Tylko znając ciebie nie z ujemnym K/D ratio xd
2
@Zoker
Przecież biznes w Polsce to się nie opłaca, trzeba dopłacać do wszystkiego.
Dom to same kłopoty, trzeba wszystkie naprawy, podatki, umowy ogarniać.
A przynajmniej tak na twitterze piszą
1
@LAMC_10 granica z Chinami
1
@VegetaPolska Spróbuj jej udownić, że była w błędzie poprzez związanie się z jakąś jeszcze dalej
4
@NeroTFP1 Pitt. Nie wiem do końca czemu, ale jakoś odrzuca mnie gra Leo
0
Tak w sumie patrząc na te wszystkie wyceny naszła mnie jedna myśl. Mianowicie wydaje się że odnośnie niskich kwot płaconych za bramkarzy spory wpływ wywarło fiasko z Kepą. I jeśli to rzeczywiście jest winne to ciekawe, że w przypadku graczy z pola raczej nie obserwujemy nigdy podobnych zależności
6
120 milionów za valverde xddddd
0
Myślicie, że @AlexDark00 grał kiedyś w Betisie? xd
1
@Herato Kepler Lima
0
@AmigoBlancos treść reklam to akurat od ciebie zależy
0
@matirix20 @clyde
3
@Safrani nie no on by potrzebował pół roku pisania o niczym żeby się zebrać na odwagę xd
4
@Rajski Jak dla mnie za dużo jest niewiadomych szczególnie w temacie finansów, dlatego rzetelnej oceny osoby z zewnątrz będą mogły dokonać dopiero za jakiś czas, gdy długofalowe efekty dadzą o sobie znać.
3
@Kozinho. Baba madryciok
3
@FCB_dimiC Mój fanatyzm jest lepszy niż twój xd
5
@Fog_W_1899 Jezus Maria tyle fikołków to Auba w karierze nie zrobił xd
2
@Terroriser Najlepszy film i najlepszy aktor
7
@NeroTFP1 co alkohol i zazdrość robią z człowiekiem xd
4
@gumaz ale jak to obrażanie sojuszników zniechęca ich do pomocy xd
3
@gaucho104 Na razie gra kapitalnie lepiej niż podczas pierwszego pobytu u nas. Natomiast nigdy nie mówiłem że do przodu gra źle, ale zobaczymy czy tak jak za pierwszym razem nie pęknie w grze z tyłu w kluczowym momencie sezonu. POzdrawiam
3
Do kadry go!!!! @FcPortoFan1999
2
@LAMC_10 Zapewne wielu z Was zginie, ale jest to poświęcenie, na które jestem gotów.
6
Bramkarze Bayernu - obrońcy Barcelony - pomocnicy Totków - napastnicy Porto
Ale by to chodziło w szpitalu
1
@michal26 to ja poproszę milion w totka
3
@mekston najważniejszy wybór to która tania wóda ma mniej siarki
2
@Consigliere Kryształ, kwas, dropsy, zioło. Wszystko w górę :(
0
Liverpool dawno z walki o majstra wypisany to teraz walczą korespondencyjnje z City o spadek/utrzymanie Totenhamu
1
@BojanKriKicz jak już to Julian Junior xd
0
@July_6_BcN co u ciebie na szczycie klasyfikacji?
10
Ale co gdyby piłkarze Barcelony nie byli samolubni i podawali Lewemu. Ile wtedy sytuacji mógłby zmarnować