4

@Bolton Tylko znając ciebie nie z ujemnym K/D ratio xd

2

@Zoker
Przecież biznes w Polsce to się nie opłaca, trzeba dopłacać do wszystkiego.
Dom to same kłopoty, trzeba wszystkie naprawy, podatki, umowy ogarniać.

A przynajmniej tak na twitterze piszą

1

@LAMC_10 granica z Chinami

1

@VegetaPolska Spróbuj jej udownić, że była w błędzie poprzez związanie się z jakąś jeszcze dalej

4

@NeroTFP1 Pitt. Nie wiem do końca czemu, ale jakoś odrzuca mnie gra Leo

0

Tak w sumie patrząc na te wszystkie wyceny naszła mnie jedna myśl. Mianowicie wydaje się że odnośnie niskich kwot płaconych za bramkarzy spory wpływ wywarło fiasko z Kepą. I jeśli to rzeczywiście jest winne to ciekawe, że w przypadku graczy z pola raczej nie obserwujemy nigdy podobnych zależności

6

120 milionów za valverde xddddd

0

Myślicie, że @AlexDark00 grał kiedyś w Betisie? xd


1

@Herato Kepler Lima

0

@AmigoBlancos treść reklam to akurat od ciebie zależy

0

3

@Safrani nie no on by potrzebował pół roku pisania o niczym żeby się zebrać na odwagę xd

4

@Rajski Jak dla mnie za dużo jest niewiadomych szczególnie w temacie finansów, dlatego rzetelnej oceny osoby z zewnątrz będą mogły dokonać dopiero za jakiś czas, gdy długofalowe efekty dadzą o sobie znać.

3

@Kozinho. Baba madryciok

3

@FCB_dimiC Mój fanatyzm jest lepszy niż twój xd

5

@Fog_W_1899 Jezus Maria tyle fikołków to Auba w karierze nie zrobił xd

2

@Terroriser Najlepszy film i najlepszy aktor

7

@NeroTFP1 co alkohol i zazdrość robią z człowiekiem xd

4

@gumaz ale jak to obrażanie sojuszników zniechęca ich do pomocy xd

3

@gaucho104 Na razie gra kapitalnie lepiej niż podczas pierwszego pobytu u nas. Natomiast nigdy nie mówiłem że do przodu gra źle, ale zobaczymy czy tak jak za pierwszym razem nie pęknie w grze z tyłu w kluczowym momencie sezonu. POzdrawiam

3

Do kadry go!!!! @FcPortoFan1999

2

@LAMC_10 Zapewne wielu z Was zginie, ale jest to poświęcenie, na które jestem gotów.

6

Bramkarze Bayernu - obrońcy Barcelony - pomocnicy Totków - napastnicy Porto

Ale by to chodziło w szpitalu

1

@michal26 to ja poproszę milion w totka

3

@mekston najważniejszy wybór to która tania wóda ma mniej siarki

2

@Consigliere Kryształ, kwas, dropsy, zioło. Wszystko w górę :(

0

Liverpool dawno z walki o majstra wypisany to teraz walczą korespondencyjnje z City o spadek/utrzymanie Totenhamu

1

@BojanKriKicz jak już to Julian Junior xd

0

@July_6_BcN co u ciebie na szczycie klasyfikacji?

10

Ale co gdyby piłkarze Barcelony nie byli samolubni i podawali Lewemu. Ile wtedy sytuacji mógłby zmarnować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?