2

@NeroTFP1 Nie no rozgrywki pucharowe to jednak jest duży udział czynników losowych. 10 tytułów ligowych prędzej

6

Teraz jak tu zmusić Albanię i Szwecję do zejścia z boiska na kwadrans

5

@JanuszKorwinMikke Ja natomiast wiem kto rzuca tutaj najgorsze baity
( ͡° ͜ʖ ͡°)

12

Na poprawę humoru zaleca się kolegom Caicedo i Haalandowi wizytę w ciepłej Barcelonie, najlepiej na długi czas

0

@Marcelinho99 Jaki Neuer kolego. Przecież wyjdzie pewnie tyle urazów, że sprzątaczka będzie musiała stanąć między słupki xd

2

@Hosh co jest aż o 100 więcej niż benzema ma goli w lm. Jak ktoś nie wierzy niech wpisze w google "benzema 15"

0

Mówiłem, że przegrają dzisiaj. @TR3YWAY chyba miałeś podobne odczucia

5

@turhiay @NeroTFP1 kolega do wyjaśnienia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rozbijacz rodzin już nie pogra. Może się im zaklęcia kończą xd

6

A było mówione pilnuj Bodo bo wykipi xd

5

Bodo chyba poczuło się za pewnie, jak na drugiej randce gdy pierwsza poszła świetnie

0

@clyde A jakieś dobre gry też wzieli?

7

Jak Yamal strzela to też nie patrzę

0

@Colin94 Też tak czuję, jakoś tak do pierwszego gwizdka będą ją robić imo

2

@Lionel_Messi10 znieśli nie tylko zadania domowe, ale i deklinację?

1

@TR3YWAY Czasem miewam niebezpieczne myśli, ale raczej nie rozważam, tego w takich kategoriach.

3

@Dieselzor Popi coraz głupsze te twoje wpisy

4

@Chimera Ja bym spróbował stworzyć relację z bratem na tyle głęboką by znać jego zainteresowania

1

@Kapitan9 Felix jak ma grać przeciwko Materacom

0

@peetwithbarca real dzisiaj wygra niestety

0

@4drian0 śmieszy, natomiast to jest portal o internetowych celebrytach (głównie streamerach właśnie) także jest to zrozumiałe jednak

14

@LAMC_10 Dobroć z Iraku to do teraz odczuwamy xd

1

@bartekvisca kto nigdy tak nie zrobił w cywilizacji niech pierwszy rzuci kamień

0

@Rifek Od zawsze wiedziałem, że 100% na Qatar Airways to dobry traf

8

@Popitek12 co @Eklerek z @Kessie będą robić w w*rszawie? Rowery kraść?

1

@gumaz Cóż ciężka sytuacja. Pozostaje chyba tylko namówić nawrockiego na inwazję na Niemcy.

3

@Rifek ja bym robił pojedynek na pistolety. Od razu też kwestia majątku by się rozwiązała

0

@Rastafarnianin Ja i tak jestem zaskoczony, że kolory odróżniają

0

@esem91 Nie lubię żubra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?