MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Born too early to fight in the Middle East, born too late to fight in the Middle East, born just in time to fight in the Middle East.
9
@Pawlak1992 zazwyczaj mają brzydkie dupy
0
@FCB24 pamiętając jazdy podczas odejścia z Milanu to możesz mieć rację. Acz sam mental mocny ma patrząc jak dobry jest w karnych
1
@AlexDark00 jak tak chcesz się bawić to gdzie ja napisałem że mnie obrażasz? Mój komentarz jest błędny tylko jeśli nie uznajesz określenia białego rycerza w tym kontekście jako negatywne xd
0
@Eklerek Gigi chyba myślał że jest poza polem, innej opcji nie widzę
3
@AlexDark00 no tak obrażanie drugiej osoby mój ulubiony argument w dyskusji xd
11
Kiedy hejt na Lewego jest najmądrzejszym co piszesz na stronie xd
0
@wojopancer Są i to nie tylko Polki.
3
@Rifek moja nieistniejąca partnerka może robić co chce z moim autem xd
3
@fcbarcafan19 https://www.independent.co.uk/news/world/americas/bush-god-told-me-to-invade-iraq-6262644.html
5
@fcbarcafan19 za Busha było to samo także akurat ten fanatyzm się nie zmienia
0
@Rastafarnianin To chyba akurat powinno pomagać zapaści demograficznej
2
@Popitek12 Ale ja o meczu a nie o pozycjach jakie używasz z Bułgarami na siłowni
14
No niektórzy tutaj prosili o 4:0 i prawie było gdyby nie Dollaruma. Ale to chyba nie w tę stronę xd
3
@VegetaPolska próbowałeś kucharek kiedyś zasięg tindera sobie zmniejszyć?
11
Odkąd zobaczyłem składy to byłem ciekaw co to za plan Pepa.
Wychodzi na to, że "k*rwa sprytny" xd
2
@VegetaPolska nie odpisuje?
0
Trzy mecze i każdy wygrany trzema golami
5
Ale pamiętajmy że City ma dopiero 115 budżet w Europie. Jeśli nie wierzycie wpiszcie w google "Man City 115"
0
Ale zobaczy liga angielska. Jeszcze nam wszystkim odjedzie
0
Kvaradona dalej swoje
3
Ale w półfinale lepiej z Bodo czy Aptekarzami?
2
@Popitek12 to gdzie wywozimy Guardiolę?
0
@Scav fan białych i jeszcze w bajki wierzy
3
3.2 mld wydane przez ligę w lato. Na ten moment 2 remisy i 4 porażki w 1/8
0
MAME NIE TERAZ RUSZYŁA MASZYNA
nie to co ten alonso hamulcowy
1
@FcPortoFan1999 Nie no mecz Świątek oglądałem, szczególnie że lubię bardzo Muchovą. Arsenal włączyłem dopiero po spotkaniu
2
@Ptasior paliwo drożeje to budżet im tylko rośnie
0
@Cyzix to mógł strzelać a nie kopać rywala xd
0
Oby tylko to nie był przedsmak popisów sędziowskich po 21