0

@Bykunn Mathias De Bör na majku?

1

@PIWOSZ89 To ja tak samo. Ale PSG to taki win-win niezależnie od wyniku

4

@Pedri16Future Dziewcyzna całuje stu chłopaków i jest wyzywana od "dziwek" itp. Jak chłopak robi to samo to go "pedałem" nazywają. Podwójne standardy

1

@PatrychoO a po polsku można?

2

@blakkudium Idiotyczne wejście, oby wyciągnął wnioski i wyszedł mądrzejszy z całej sytuacji

3

To ma być ten cały Hall? Nie wiem nad czym te zachwyty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

@Leooo to mało w życiu widziałeś

1

@macio_944 Też się zdziwiłem. Jeszcze myślałem, że się wybroni bo będzie znowu czytał jakieś odklejone komentarze stąd (których nie brakowało), ale nie chodziło mu tylko o sam mecz xd

0

@Eklerek trzeba poczekać na vlog Barcelony z Budapesztu

1

@mmaciass Ja tylko go widziałem wczoraj w dzisiejszym meczu

8

@SkN Newcastle też uważam, że nie było tak źle, ale generalnie fatalne mamy wejścia w mecz praktycznie niezależnie od jakości rywala

0

@Robert_Kubica a to nie chodzi o te mniejsze obiekty?

1

Najgorsze: problemy kadrowe
Najlepsze: wynik

1

Barca ratuje honor angielskich drużyn

0

Osula to mi się cały czas z Wałęsą kojarzy xd

0

@ViscaelBarca2007 nie chodzi o samą trudność, natomiast w meczu w fazie ligowej bardziej panowalismy nad grą

2

Nie mamy kontroli -> gramy długie piłki -> tracimy posiadanie -> nie mamy kontroli...

0

Ale na treningach to Urugwajo musi być bestią bo wszystkie stałe fragmenty gramy na niego na razie xd

0

6 drużyn w lm to też 6 okazji na kompromitację

2

@Popitek12 na jedno wychodzi

3

@Kgorecki2500 oczywiście że robić. Wyjmij patelsona raz dwa

2

Araujo dzisiaj z golem

Pytanie w którą stronę

0

@partymaker Barcelona, Real i może City bez Pepa. Tylko tutaj trzeba zawsze wygrywać będąc na stanowisku

4

@Aragorn33 To właśnie chyba dokładnie odwrotnie powinien zrobić pamiętając efekty xd

15

Chociaż trochę rozsądku w tym wyborczym cyrku

0

@July_6_BcN Takie platoniczne "koleżanki" to zdaniem niektórych najgorsze

0

@July_6_BcN aż tak dołuje to prawo rodzinne? Tylko uważaj żeby nie uciekł bo on astmy nie ma

2

@July_6_BcN Nie no ten nowy Raków to nawet idzie oglądać - za słaba pokuta @FcPortoFan1999

4

To dzisiaj po czerwonej Ronald do Mekki czy Tybetu?

0

@esem91 Ale jak Cracovia wygra mistrza to go wszyscy będą przepraszać.

Jak nie wygra to powie to samo za rok xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?