MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn Mathias De Bör na majku?
1
@PIWOSZ89 To ja tak samo. Ale PSG to taki win-win niezależnie od wyniku
4
@Pedri16Future Dziewcyzna całuje stu chłopaków i jest wyzywana od "dziwek" itp. Jak chłopak robi to samo to go "pedałem" nazywają. Podwójne standardy
1
@PatrychoO a po polsku można?
2
@blakkudium Idiotyczne wejście, oby wyciągnął wnioski i wyszedł mądrzejszy z całej sytuacji
3
To ma być ten cały Hall? Nie wiem nad czym te zachwyty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Leooo to mało w życiu widziałeś
1
@macio_944 Też się zdziwiłem. Jeszcze myślałem, że się wybroni bo będzie znowu czytał jakieś odklejone komentarze stąd (których nie brakowało), ale nie chodziło mu tylko o sam mecz xd
0
@Eklerek trzeba poczekać na vlog Barcelony z Budapesztu
1
@mmaciass Ja tylko go widziałem wczoraj w dzisiejszym meczu
8
@SkN Newcastle też uważam, że nie było tak źle, ale generalnie fatalne mamy wejścia w mecz praktycznie niezależnie od jakości rywala
0
@Robert_Kubica a to nie chodzi o te mniejsze obiekty?
1
Najgorsze: problemy kadrowe
Najlepsze: wynik
1
Barca ratuje honor angielskich drużyn
0
Osula to mi się cały czas z Wałęsą kojarzy xd
0
@ViscaelBarca2007 nie chodzi o samą trudność, natomiast w meczu w fazie ligowej bardziej panowalismy nad grą
2
Nie mamy kontroli -> gramy długie piłki -> tracimy posiadanie -> nie mamy kontroli...
0
Ale na treningach to Urugwajo musi być bestią bo wszystkie stałe fragmenty gramy na niego na razie xd
0
6 drużyn w lm to też 6 okazji na kompromitację
2
@Popitek12 na jedno wychodzi
3
@Kgorecki2500 oczywiście że robić. Wyjmij patelsona raz dwa
2
Araujo dzisiaj z golem
Pytanie w którą stronę
0
@partymaker Barcelona, Real i może City bez Pepa. Tylko tutaj trzeba zawsze wygrywać będąc na stanowisku
4
@Aragorn33 To właśnie chyba dokładnie odwrotnie powinien zrobić pamiętając efekty xd
15
Chociaż trochę rozsądku w tym wyborczym cyrku
0
@July_6_BcN Takie platoniczne "koleżanki" to zdaniem niektórych najgorsze
0
@July_6_BcN aż tak dołuje to prawo rodzinne? Tylko uważaj żeby nie uciekł bo on astmy nie ma
2
@July_6_BcN Nie no ten nowy Raków to nawet idzie oglądać - za słaba pokuta @FcPortoFan1999
4
To dzisiaj po czerwonej Ronald do Mekki czy Tybetu?
0
@esem91 Ale jak Cracovia wygra mistrza to go wszyscy będą przepraszać.
Jak nie wygra to powie to samo za rok xd