13

@Sawik_10 błagam powiedz że ten wpis to jakieś testy AI a nie dzieło pracy ludzkiego "intelektu"

3

@macio_944 uwolnić Kamieńczyka i Wąskiego

0

@czosnekfcb teraz mam bana, ale polecam prezoh

0

Mam tylko nadzieję że żaden oburzony na wygraną Leo nie dał Tibo Kurła do top3 bramkarzy i jedenastki sezonu

1

Wystarczyło się pozbyć Alby i już Mbappe pierwszy kibic Barcelony

0

@Nazio_87 i dla ludzi którzy nie lubią astorlogii ale powinni

0

@Ojciec5tkidzieci CBOS zawsze był prorządowy a za PiSu to już była tragedia, IBRIS ma wzloty i upadki, generalnie najlepsze są strony śledzące i podające średnie sondażowe

5

@tristan87 myślisz że takie relacje też tam występują? Może dlatego Agata tak odstawiona na bok

4

Duda z Mastalerkiem to się dobrze dobrali

0

@Arden z tych to chyba Flick ale i tak ryzyko duże z nim

0

@Fantastyczny Chłopiec karny z d*py ale nigdy nie byliśmy blisko w tym meczu

1

@Kgorecki2500 top 80

2

@macio_944 choć jednak on potem z formą też aż do ostatnich spotkań nie dojeżdżał plus zrzucił sobie przyrząd na siebie

5

Ja nie wiem co niektórzy narzekają widać przecież że tylko Xavi dostaje wzmocnienia w postaci Braci Joao i od razu mamy progres z 0:4 na 1:4

1

@Bartula kurwa sprytny

0

Jak Rekin z Lewusem tak mają strzelać to można się rozejść

1

Może Laporta nie sprowadził Messiego ale za to denzela też nie zwolni

0

@seeba de zerbi top ale nasze pieniądze to i na nawalke pewnie mało

2

@Redakcja ta reklama gdzie obejrzeć to już spokojnie do wywalenia

2

@Compadre 100% racji

1

Tylko czekać aż duda zaraz wyskoczy z powtórką wpisu o powiązaniu stanu państwa z położeniem polski w sportach zespołowych xd

2

@Luciano99 trzeba było mówić że ta zniżka dla pary na wulkanizację to tylko dla hetero

3

@Rust_Cohle to chyba nigdy bo obiecałem zmienić jak nunez wygra złotą piłkę

0

To kiedy drużyna z Miami zmienia nazwę na Amigosi CF?

0

@tristan87 plus jeśli jest to para gejów to szansa na rozwód mniejsza

2

A już jutro okaże się w zależności od rozstrzygnięcia czy superpuchar w tym sezonie jest istotnym trofeum czy takim bez znaczenia jak rok temu

0

@urbipl w końcu jakaś ciekawa zmiana w tvp, teraz jeszcze borka się pozbyć

1

@RosjaninBut chyba czas na zmianę nicku na RosjaninBait

1

@escarabajo giorgio faktycznie wydaję się sympatyczny zato Bonnucci z drugiej strony wcale

3

Sędzia skazujący Kamińskiego i Wąsika jest stronniczy ponieważ jego rodzina jest/była powiązana z KO - jak ja uwielbiam krzysia bosaka i to jak robi wiadomo co z logiki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?