MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i żartowniś grzesio z rekomendacją komisji dla uchylenia immunitetu. Jedyna możliwa i słuszna decyzja.
0
@FcPortoFan1999 radość chyba tak sobie patrząc jak mało życia jest w większości z nich, co najwyżej jakieś negatywne uczucia ich trzymają jeszcze na tym świecie
1
@MarioVeB! Co powiedzieć o amerykańskich politykach
0
@Nazio_87 potwierdzam ja byłem 300 001
0
@TheNekro94 a jakby się dotykali to przecież się nie całują czyli tylko można się domyślać, jakby się całowali to przecież w niektórych kulturach jest to na porządku dziennym a przecież nie odbywają stosunku seksualnego więc można się tylko domyślać, a jakby odbywali stosunek to przecież są homofobiczni politycy którzy zostali na tym złapani - czyli nadal zostają tylko domysły
3
@Kgorecki2500 cóż a jak zwykle z chęcią podałem uzasadnienie dla swoich słów :) co do atomu generalnie z wieloma jego tezami się zgadzam natomiast co jakiś czas zdarzy mu się jakiś wys*yw na tematy społeczne
0
@TheNekro94 to tą scenę z kelnerem sobie wymyśliłem?
2
@Kgorecki2500 oczywiście że tak, nawet sam się tak deklaruje więc nie ma nawet potrzeby stosować jakiś szczególnych analiz ideologicznych
0
@TheNekro94 przecież Gus jest homoseksualistą
4
@draxidox to zachodni analitycy są dobrzy teraz? Już się gubię w tych zeznaniach prawicy
1
@Kgorecki2500 ciekawe jak PiS postąpi
5
Rozumiem że te żony dziś w sejmie bo w domu za zimno?
1
@wojopancer na kilka lat jesteśmy bezpieczni, ale powinniśmy wreszcie się opamiętać i postawić w dłuższej perspektywie na szeroko posuniętą integrację europejską w celu realizacji wspólnych planów oraz możliwości wypisania się z konfliktu usa-chiny który zupełnie nie leży w naszym interesie
0
@HighestInTheRoom prawie wszystkie powstania przegraliśmy także niewiele one zmieniły a podczas wojny raczej prawie nikt nie umierał za posiadane własności. Chyba że nie zgadzasz się z tezą z drugiego komentarza o tym że istnieje coś takiego jak instykt przetrwania to mogę podesłać trochę literatury naukowej w tym temacie. POzdrawiam
1
@Kgorecki2500 niech dadzą obywatelstwo Wolskiemu i on będzie walczył do końca
1
Ciekawe czy żartowniś braun też pójdzie w narrację więźnia politycznego
2
@Tartar ludzie generalnie nie chcą umierać
0
@Tartar jak ktoś chce umierać za swoją nieruchomość to dopiero jest dziwna postawa
1
PiS widzę już na drugim posiedzeniu nie wytrzymał w byciu merytoryczną opozycją xd
0
@michal26 jeśli mówił tylko o likwidacji prawa veta a nie po prostu zabraniu go Polsce to baza
2
@Kgorecki2500 warunki świetne także powinno się udać
1
@Sawik_10 tą też splagiatował czy ghost writera najął?
13
@Sawik_10 błagam powiedz że ten wpis to jakieś testy AI a nie dzieło pracy ludzkiego "intelektu"
3
@macio_944 uwolnić Kamieńczyka i Wąskiego
0
@czosnekfcb teraz mam bana, ale polecam prezoh
0
Mam tylko nadzieję że żaden oburzony na wygraną Leo nie dał Tibo Kurła do top3 bramkarzy i jedenastki sezonu
1
Wystarczyło się pozbyć Alby i już Mbappe pierwszy kibic Barcelony
0
@Nazio_87 i dla ludzi którzy nie lubią astorlogii ale powinni
0
@Ojciec5tkidzieci CBOS zawsze był prorządowy a za PiSu to już była tragedia, IBRIS ma wzloty i upadki, generalnie najlepsze są strony śledzące i podające średnie sondażowe
5
@tristan87 myślisz że takie relacje też tam występują? Może dlatego Agata tak odstawiona na bok