0

No i żartowniś grzesio z rekomendacją komisji dla uchylenia immunitetu. Jedyna możliwa i słuszna decyzja.

0

@FcPortoFan1999 radość chyba tak sobie patrząc jak mało życia jest w większości z nich, co najwyżej jakieś negatywne uczucia ich trzymają jeszcze na tym świecie

1

@MarioVeB! Co powiedzieć o amerykańskich politykach

0

@Nazio_87 potwierdzam ja byłem 300 001

0

@TheNekro94 a jakby się dotykali to przecież się nie całują czyli tylko można się domyślać, jakby się całowali to przecież w niektórych kulturach jest to na porządku dziennym a przecież nie odbywają stosunku seksualnego więc można się tylko domyślać, a jakby odbywali stosunek to przecież są homofobiczni politycy którzy zostali na tym złapani - czyli nadal zostają tylko domysły

3

@Kgorecki2500 cóż a jak zwykle z chęcią podałem uzasadnienie dla swoich słów :) co do atomu generalnie z wieloma jego tezami się zgadzam natomiast co jakiś czas zdarzy mu się jakiś wys*yw na tematy społeczne

0

@TheNekro94 to tą scenę z kelnerem sobie wymyśliłem?

2

@Kgorecki2500 oczywiście że tak, nawet sam się tak deklaruje więc nie ma nawet potrzeby stosować jakiś szczególnych analiz ideologicznych

0

@TheNekro94 przecież Gus jest homoseksualistą

4

@draxidox to zachodni analitycy są dobrzy teraz? Już się gubię w tych zeznaniach prawicy

1

@Kgorecki2500 ciekawe jak PiS postąpi

5

Rozumiem że te żony dziś w sejmie bo w domu za zimno?

1

@wojopancer na kilka lat jesteśmy bezpieczni, ale powinniśmy wreszcie się opamiętać i postawić w dłuższej perspektywie na szeroko posuniętą integrację europejską w celu realizacji wspólnych planów oraz możliwości wypisania się z konfliktu usa-chiny który zupełnie nie leży w naszym interesie

0

@HighestInTheRoom prawie wszystkie powstania przegraliśmy także niewiele one zmieniły a podczas wojny raczej prawie nikt nie umierał za posiadane własności. Chyba że nie zgadzasz się z tezą z drugiego komentarza o tym że istnieje coś takiego jak instykt przetrwania to mogę podesłać trochę literatury naukowej w tym temacie. POzdrawiam

1

@Kgorecki2500 niech dadzą obywatelstwo Wolskiemu i on będzie walczył do końca

1

Ciekawe czy żartowniś braun też pójdzie w narrację więźnia politycznego

2

@Tartar ludzie generalnie nie chcą umierać

0

@Tartar jak ktoś chce umierać za swoją nieruchomość to dopiero jest dziwna postawa

1

PiS widzę już na drugim posiedzeniu nie wytrzymał w byciu merytoryczną opozycją xd

0

@michal26 jeśli mówił tylko o likwidacji prawa veta a nie po prostu zabraniu go Polsce to baza

2

@Kgorecki2500 warunki świetne także powinno się udać

1

@Sawik_10 tą też splagiatował czy ghost writera najął?

13

@Sawik_10 błagam powiedz że ten wpis to jakieś testy AI a nie dzieło pracy ludzkiego "intelektu"

3

@macio_944 uwolnić Kamieńczyka i Wąskiego

0

@czosnekfcb teraz mam bana, ale polecam prezoh

0

Mam tylko nadzieję że żaden oburzony na wygraną Leo nie dał Tibo Kurła do top3 bramkarzy i jedenastki sezonu

1

Wystarczyło się pozbyć Alby i już Mbappe pierwszy kibic Barcelony

0

@Nazio_87 i dla ludzi którzy nie lubią astorlogii ale powinni

0

@Ojciec5tkidzieci CBOS zawsze był prorządowy a za PiSu to już była tragedia, IBRIS ma wzloty i upadki, generalnie najlepsze są strony śledzące i podające średnie sondażowe

5

@tristan87 myślisz że takie relacje też tam występują? Może dlatego Agata tak odstawiona na bok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?