MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 braun główny punkt to jednak komisja a nie samo posiedzenie ale te jazdy z żonami i oburzenie Błaszczaka też ujdą
0
@FcPortoFan1999 akurat debaty 2020 mi się nie podobały (poza tym jak biden kazał mu się zamknąć raz) 2016 były dużo lepsze mimo iż nie trawie zarówno trumpa jak i Hillary
0
Dzisiejsze posiedzenie już było ciekawe a to tylko rozpęd przed jutrem. Przynajmniej tyle z tej polskiej polityki.
0
@FcPortoFan1999 wsadzenie do pudła nie zabiera biernego prawa wyborczego w USA zatem mógłby startować z więzienia (pytanie co na to fani prawicy na co dzień uznający kryminalistów za całe zło ale widzimy w Polsce że wystarczy wsadzić jedengo z nich i już zmiana o 180 stopnii w narracji) jedyna szansa zablokowania jego startu polega na skorzystaniu z poprawki uniemożliwiającej wystartowanie osobie biorącej udział w insurekcji przeciwko państwu ale raczej sądy najwyższe poszczególnych stanów jak i ten federalny wyciągną go z tego gdyby ktoś poszedł tą drogą
0
Czyli jest szansa że Wąsik i Kamiński opuszczą więzienie. . .
żeby być oskarżonymi w sprawie podsłuchów
1
@Fantastyczny Chłopiec ja wiem że pieniądze na film wziął a filmu ni ma ale mocne słowa o braunie
1
@Safrani zapinamy pasy i rozpoczynamy festiwal
2
Jest spora szansa że nie zestarzeje się to najlepiej https://www.rp.pl/polityka/art39553641-grzegorz-braun-przed-expose-donalda-tuska-pytal-w-sejmie-kto-bedzie-siedzial
3
@Sawik_10 miło wreszcie patrzeć na koniec pisowskich nadużyć
1
@Deviler raczej nie bo NATO nadal stanowi jądro amerykańskiego imperializmu a ten jest broniony przez zarówno demokratów jak i republikanów
0
No i żartowniś grzesio z rekomendacją komisji dla uchylenia immunitetu. Jedyna możliwa i słuszna decyzja.
0
@FcPortoFan1999 radość chyba tak sobie patrząc jak mało życia jest w większości z nich, co najwyżej jakieś negatywne uczucia ich trzymają jeszcze na tym świecie
1
@MarioVeB! Co powiedzieć o amerykańskich politykach
0
@Nazio_87 potwierdzam ja byłem 300 001
0
@TheNekro94 a jakby się dotykali to przecież się nie całują czyli tylko można się domyślać, jakby się całowali to przecież w niektórych kulturach jest to na porządku dziennym a przecież nie odbywają stosunku seksualnego więc można się tylko domyślać, a jakby odbywali stosunek to przecież są homofobiczni politycy którzy zostali na tym złapani - czyli nadal zostają tylko domysły
3
@Kgorecki2500 cóż a jak zwykle z chęcią podałem uzasadnienie dla swoich słów :) co do atomu generalnie z wieloma jego tezami się zgadzam natomiast co jakiś czas zdarzy mu się jakiś wys*yw na tematy społeczne
0
@TheNekro94 to tą scenę z kelnerem sobie wymyśliłem?
2
@Kgorecki2500 oczywiście że tak, nawet sam się tak deklaruje więc nie ma nawet potrzeby stosować jakiś szczególnych analiz ideologicznych
0
@TheNekro94 przecież Gus jest homoseksualistą
4
@draxidox to zachodni analitycy są dobrzy teraz? Już się gubię w tych zeznaniach prawicy
1
@Kgorecki2500 ciekawe jak PiS postąpi
5
Rozumiem że te żony dziś w sejmie bo w domu za zimno?
1
@wojopancer na kilka lat jesteśmy bezpieczni, ale powinniśmy wreszcie się opamiętać i postawić w dłuższej perspektywie na szeroko posuniętą integrację europejską w celu realizacji wspólnych planów oraz możliwości wypisania się z konfliktu usa-chiny który zupełnie nie leży w naszym interesie
0
@HighestInTheRoom prawie wszystkie powstania przegraliśmy także niewiele one zmieniły a podczas wojny raczej prawie nikt nie umierał za posiadane własności. Chyba że nie zgadzasz się z tezą z drugiego komentarza o tym że istnieje coś takiego jak instykt przetrwania to mogę podesłać trochę literatury naukowej w tym temacie. POzdrawiam
1
@Kgorecki2500 niech dadzą obywatelstwo Wolskiemu i on będzie walczył do końca
1
Ciekawe czy żartowniś braun też pójdzie w narrację więźnia politycznego
2
@Tartar ludzie generalnie nie chcą umierać
0
@Tartar jak ktoś chce umierać za swoją nieruchomość to dopiero jest dziwna postawa
1
PiS widzę już na drugim posiedzeniu nie wytrzymał w byciu merytoryczną opozycją xd
0
@michal26 jeśli mówił tylko o likwidacji prawa veta a nie po prostu zabraniu go Polsce to baza