0

@FcPortoFan1999 braun główny punkt to jednak komisja a nie samo posiedzenie ale te jazdy z żonami i oburzenie Błaszczaka też ujdą

0

@FcPortoFan1999 akurat debaty 2020 mi się nie podobały (poza tym jak biden kazał mu się zamknąć raz) 2016 były dużo lepsze mimo iż nie trawie zarówno trumpa jak i Hillary

0

Dzisiejsze posiedzenie już było ciekawe a to tylko rozpęd przed jutrem. Przynajmniej tyle z tej polskiej polityki.

0

@FcPortoFan1999 wsadzenie do pudła nie zabiera biernego prawa wyborczego w USA zatem mógłby startować z więzienia (pytanie co na to fani prawicy na co dzień uznający kryminalistów za całe zło ale widzimy w Polsce że wystarczy wsadzić jedengo z nich i już zmiana o 180 stopnii w narracji) jedyna szansa zablokowania jego startu polega na skorzystaniu z poprawki uniemożliwiającej wystartowanie osobie biorącej udział w insurekcji przeciwko państwu ale raczej sądy najwyższe poszczególnych stanów jak i ten federalny wyciągną go z tego gdyby ktoś poszedł tą drogą

0

Czyli jest szansa że Wąsik i Kamiński opuszczą więzienie. . .


żeby być oskarżonymi w sprawie podsłuchów

1

@Fantastyczny Chłopiec ja wiem że pieniądze na film wziął a filmu ni ma ale mocne słowa o braunie

1

@Safrani zapinamy pasy i rozpoczynamy festiwal

3

@Sawik_10 miło wreszcie patrzeć na koniec pisowskich nadużyć

1

@Deviler raczej nie bo NATO nadal stanowi jądro amerykańskiego imperializmu a ten jest broniony przez zarówno demokratów jak i republikanów

0

No i żartowniś grzesio z rekomendacją komisji dla uchylenia immunitetu. Jedyna możliwa i słuszna decyzja.

0

@FcPortoFan1999 radość chyba tak sobie patrząc jak mało życia jest w większości z nich, co najwyżej jakieś negatywne uczucia ich trzymają jeszcze na tym świecie

1

@MarioVeB! Co powiedzieć o amerykańskich politykach

0

@Nazio_87 potwierdzam ja byłem 300 001

0

@TheNekro94 a jakby się dotykali to przecież się nie całują czyli tylko można się domyślać, jakby się całowali to przecież w niektórych kulturach jest to na porządku dziennym a przecież nie odbywają stosunku seksualnego więc można się tylko domyślać, a jakby odbywali stosunek to przecież są homofobiczni politycy którzy zostali na tym złapani - czyli nadal zostają tylko domysły

3

@Kgorecki2500 cóż a jak zwykle z chęcią podałem uzasadnienie dla swoich słów :) co do atomu generalnie z wieloma jego tezami się zgadzam natomiast co jakiś czas zdarzy mu się jakiś wys*yw na tematy społeczne

0

@TheNekro94 to tą scenę z kelnerem sobie wymyśliłem?

2

@Kgorecki2500 oczywiście że tak, nawet sam się tak deklaruje więc nie ma nawet potrzeby stosować jakiś szczególnych analiz ideologicznych

0

@TheNekro94 przecież Gus jest homoseksualistą

4

@draxidox to zachodni analitycy są dobrzy teraz? Już się gubię w tych zeznaniach prawicy

1

@Kgorecki2500 ciekawe jak PiS postąpi

5

Rozumiem że te żony dziś w sejmie bo w domu za zimno?

1

@wojopancer na kilka lat jesteśmy bezpieczni, ale powinniśmy wreszcie się opamiętać i postawić w dłuższej perspektywie na szeroko posuniętą integrację europejską w celu realizacji wspólnych planów oraz możliwości wypisania się z konfliktu usa-chiny który zupełnie nie leży w naszym interesie

0

@HighestInTheRoom prawie wszystkie powstania przegraliśmy także niewiele one zmieniły a podczas wojny raczej prawie nikt nie umierał za posiadane własności. Chyba że nie zgadzasz się z tezą z drugiego komentarza o tym że istnieje coś takiego jak instykt przetrwania to mogę podesłać trochę literatury naukowej w tym temacie. POzdrawiam

1

@Kgorecki2500 niech dadzą obywatelstwo Wolskiemu i on będzie walczył do końca

1

Ciekawe czy żartowniś braun też pójdzie w narrację więźnia politycznego

2

@Tartar ludzie generalnie nie chcą umierać

0

@Tartar jak ktoś chce umierać za swoją nieruchomość to dopiero jest dziwna postawa

1

PiS widzę już na drugim posiedzeniu nie wytrzymał w byciu merytoryczną opozycją xd

0

@michal26 jeśli mówił tylko o likwidacji prawa veta a nie po prostu zabraniu go Polsce to baza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?