MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Myśle że jak sie postarają to może Douglasa dostaną
0
Tyle to mogą za munira dac ;)
0
City, MU, Real(Neymar) może jeszcze Termalika ?
1
ktoś wie ile ma nie byc Ter Stegena?
0
No to dopiero sie bd działo chociaż jak Alves bd grał tak jak wczoraj to Vidalowi cieżko sie bd wbic do składu ;)
9
Jak ja sie nie moge doczekac meczu z Valencią ;)
0
Pogba na 55? a wyłozyc trzeba prawie dwa razy tyle
1
i powiedział to na trzeźwo ;)
1
Modric też mógł spokojnie skonczyc z czerwem
0
Real w tym meczu grał wyjatkowo chamsko
0
W sobote z Sociedad to dopiero bd ciekawie ;)
0
Współczuje Sociedad w nastepnej kolejce
3
Przyjecie Neymara przy golu Leo EPIC!
0
Nasi bramkarze po prostu muszą miec rywalizacje i wtedy grają genialnie jak nie było Bravo to Mats miał spore problemy
0
MSN z przodu i Roberto w pomocy to powinno byc dobrze :)
0
"On chyba już nigdy nie trafi"
0
I znowu bede miał dylemat z zawodnikiem meczu:) Iniesta? Neymar? Bravo?
0
Na taki wystep Iniesty warto czekac ;)
0
Jak James strzelał to komentatorzy go chwalili a jak strzela Ney to chwalą keylora
2
Wszyscy mówili że to bedzie trudny mecz i jest ale tylko ze wzgledu na faule Realu a co do wyniku to mogło by byc już z 4-0
1
Dybala za Higuaina
0
Moim zdaniem tylko wypożyczenie wchodzi w gre
0
Jak coś to go Luis zastąpi ;)
0
Jak Messi złapie forme to nie bedzie przeciwników dla nas ;)
0
Jak wróci Messi to możemy bronic mistrzostwa LM :)
0
no ale ile neymar wcześniej zmarnował
6
Według mnie Suarez powinnien byc pierwszy w kolejce do karnych (przed Messim)
0
Pierwsze wyjście Matsa z którego jestem zadowolony ;)
0
Munir to chyba uważa że już lepszy od Leo jest
0
Alves-Pique-Mathieu to z obroną bedzie ciekawie