2

Myśle że jak sie postarają to może Douglasa dostaną

0

Tyle to mogą za munira dac ;)

0

City, MU, Real(Neymar) może jeszcze Termalika ?

1

ktoś wie ile ma nie byc Ter Stegena?

0

No to dopiero sie bd działo chociaż jak Alves bd grał tak jak wczoraj to Vidalowi cieżko sie bd wbic do składu ;)

9

Jak ja sie nie moge doczekac meczu z Valencią ;)

0

Pogba na 55? a wyłozyc trzeba prawie dwa razy tyle

1

i powiedział to na trzeźwo ;)

1

Modric też mógł spokojnie skonczyc z czerwem

0

Real w tym meczu grał wyjatkowo chamsko

0

W sobote z Sociedad to dopiero bd ciekawie ;)

0

Współczuje Sociedad w nastepnej kolejce

3

Przyjecie Neymara przy golu Leo EPIC!

0

Nasi bramkarze po prostu muszą miec rywalizacje i wtedy grają genialnie jak nie było Bravo to Mats miał spore problemy

0

MSN z przodu i Roberto w pomocy to powinno byc dobrze :)

0

"On chyba już nigdy nie trafi"

0

I znowu bede miał dylemat z zawodnikiem meczu:) Iniesta? Neymar? Bravo?

0

Na taki wystep Iniesty warto czekac ;)

0

Jak James strzelał to komentatorzy go chwalili a jak strzela Ney to chwalą keylora

2

Wszyscy mówili że to bedzie trudny mecz i jest ale tylko ze wzgledu na faule Realu a co do wyniku to mogło by byc już z 4-0

1

Dybala za Higuaina

0

Moim zdaniem tylko wypożyczenie wchodzi w gre

0

Jak coś to go Luis zastąpi ;)

0

Jak Messi złapie forme to nie bedzie przeciwników dla nas ;)

0

Jak wróci Messi to możemy bronic mistrzostwa LM :)

0

no ale ile neymar wcześniej zmarnował

6

Według mnie Suarez powinnien byc pierwszy w kolejce do karnych (przed Messim)

0

Pierwsze wyjście Matsa z którego jestem zadowolony ;)

0

Munir to chyba uważa że już lepszy od Leo jest

0

Alves-Pique-Mathieu to z obroną bedzie ciekawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?