0

Dwie już są teraz jechac dalej !!!

0

Chyba że sędzia uznał że Adan wybił piłkę rękami a faulował inna częścią ciała tak jak np gdy piłkarz wybija piłke lewą a fauluje prawą

1

Ktoś wie za co dokładnie dostaliśmy tego karnego ? Bo chyba bramkarz był pierwszy a Leo nie zszedł z kontuzją wiec nie wiem czy było to potraktowane jako ryzykowne zagranie

0

Czemu nie strzelał Luis do cholery ?

39

Ja najbardziej licze na Haliliovica

8

Może i City mają mnóstwo gwiazd ale nie mają drużyny wiec nie sądze by Leo chciał grac nawet za 25 mln za rok ;)

0

tyle że patrząc na kariery bramkarzy mogą oni grac na światowym poziomie nawet do 40 np.Van der Sar także nie skazywałbym tak tego Bravo

23

Jakim prawem karają nas organizacje których prezesi dostali po 8 lat zawieszenia a wobec kolejnych członków są toczone postepowania ?

0

Pique zagrał naprawde świetnie ale w końcówce dał graczom River oddac strzał głową a Barvo grał perfekcyjnie wiec moim zdaniem powinnien miec conajmniej taką ocene jak Gerard

22

Bravo jest fenomenalny broni efektywnie i efektownie !

2

Real dostaje w dupe na wszystkich frontach i przez to szukją sobie jakiegoś zajecia

1

Atletico przegrało wiec trzeba to wykorzystac ;)

12

cytat dnia Danilo: "Benitez jest świetnym szkoleniowcem"

0

Busi na ŚPD gra bardziej ofensywnie niż Rakitic z przodu ;)

0

Szkoda on w tym sezonie magicznie gra

1

i Wenger w Arsenalu ;)

0

Ale Pique dziś czyści ;)

0

Kiedy w końcu szpaku poprawnie wymówi nazwisko Mascherano ;)

5

W meczu z Arsenalem Mertesacker bedzie sie mógł poczuc jak Boateng ;)

0

ale grają z Villarealem na wyjeździe i to sie liczy

1

Bez zmian byłoby lepiej

0

napisałem co bym chciał a nie co jest realne

0

ja bym chciał dostac Real żeby ich wyeliminowac we wczesnej fazie ;)

1

Marc grał genialnie: świetnie bronił strzały Bayeru i w końcu znów pokazał jak umie grac nogami

0

Roma sobie "zapewniła"

15

Najwiekszy plus meczu moim zdaniem gra Ter Stegena(zawodnik meczu według mnie) :)

2

Dobry ten młodzian co zmienił Albe

0

Munir z Sandro to chyba swe um wyczerpali w meczu z Vallanose w PK

1

Jakoś jak Pepe kiedyś tak nadepnął Leo to Marka nic o tym nie wspomniała

0

Nie ma kto grac z przodu po to to wypożyczenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?