0

@David_Martin Bernardo może nieco odciążyć Yamala.

4

i to były klub J. Alvareza, przypadek? Nie sądzę :))

0

@liberoFCB batalia o Silvę wydaje się już wygrana.

0

@tbas D. Doue, Dembele?

6

@Gibbon_FCB wielu skreślało reprezentację Argentyny po pierwszym meczu z Arabią i wyszło co wyszło xDD

6

@Lionel_Messi10 on musi być nasz, Atletico nie zasługuje na takiego piłkarza.
Czuję, że jak zajdzie potrzeba to Julian udzieli konkretnego wywiadu :)

3

@blakkudium pamiętam jak się za głowę złapałem xDDD szok co wyciągnął

2

@blakkudium promocja jak w biedronce, nic tylko brać xD

0

@Laminedependencia Najbardziej do tej pory cenię FH3 a tam piękna Australia i też ruch lewostronny :)

1

@BORO_12 najgorzej, że transfer napastnika może się nieco wydłużać.

2

@blakkudium musimy poczekać, może teraz lada chwila nastąpiła zmiana decyzji?

1

@BORO_12 to byłby dobry transfer i zdaje mi się, że lepiej było by go sprowadzić przed mundialem (póki cena za mocno nie wzrosła)

13

Cancelo transfer nr2


@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12

0

@BojanKriKicz toż już ugotował Gordona, jedno Topowe wzmocnienie jest a nawet okienko się nie zaczęło.

2

@Lionel_Messi10 kiedy meczyk?

1

@Spider_Man Demo często może ,,zachęcać", lepiej poczekać po premierze na opinie innych graczy.

3

Pierwsze 3 miejsca absolutnie zasłużone, Yamal bezdyskusyjnie nr1 minionego sezonu.

1

@Lionel_Messi10 ewentualnie jeszcze G. Ramos

1

@Laminedependencia 6 ma dużo lepszy świat.

2

@BORO_12 dlatego takie info dają do mediów, bo jakby tak oficjalnie informowali o odejściu Alvareza to mogliby mieć cięższe negocjacje z innymi klubami.

9

Następca Alvareza


@Lionel_Messi10 @BORO_12 @blakkudium

0

@4drian0 dla mnie tragedią było jak EA przejęło Codemasters... bardzo lubiłem serię Dirt Rally a te EA WRC to tragedia..

7

@Gibbon_FCB toż on to robi ze względu na Barcelonę xDD Barcelona większą część FFP przeznacza na Napastnika, chcą odejścia Casado i Roonyego by móc zakontraktować Silvę.

0

@Faro tak bo zostawiają miejsce w FFP na napastnika.

5

Transfer kwestią czasu


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

1

@blakkudium na pewno.

5

@blakkudium od dawna widać, że marzeniem Bernardo jest Barcelona, konkretnie od lata 2022. To pewne, że zaczeka na Barcę.

11

idealne :)))


0

@ShawnC Atletico ofensywny futbol? Coo xddd

1

@Kgorecki2500 to jeszcze troszku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?