Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@David_Martin Bernardo może nieco odciążyć Yamala.
4
i to były klub J. Alvareza, przypadek? Nie sądzę :))
0
@liberoFCB batalia o Silvę wydaje się już wygrana.
0
@tbas D. Doue, Dembele?
6
@Gibbon_FCB wielu skreślało reprezentację Argentyny po pierwszym meczu z Arabią i wyszło co wyszło xDD
6
@Lionel_Messi10 on musi być nasz, Atletico nie zasługuje na takiego piłkarza.
Czuję, że jak zajdzie potrzeba to Julian udzieli konkretnego wywiadu :)
3
@blakkudium pamiętam jak się za głowę złapałem xDDD szok co wyciągnął
2
@blakkudium promocja jak w biedronce, nic tylko brać xD
0
@Laminedependencia Najbardziej do tej pory cenię FH3 a tam piękna Australia i też ruch lewostronny :)
1
@BORO_12 najgorzej, że transfer napastnika może się nieco wydłużać.
2
@blakkudium musimy poczekać, może teraz lada chwila nastąpiła zmiana decyzji?
1
@BORO_12 to byłby dobry transfer i zdaje mi się, że lepiej było by go sprowadzić przed mundialem (póki cena za mocno nie wzrosła)
13
Cancelo transfer nr2
@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12
0
@BojanKriKicz toż już ugotował Gordona, jedno Topowe wzmocnienie jest a nawet okienko się nie zaczęło.
2
@Lionel_Messi10 kiedy meczyk?
1
@Spider_Man Demo często może ,,zachęcać", lepiej poczekać po premierze na opinie innych graczy.
3
Pierwsze 3 miejsca absolutnie zasłużone, Yamal bezdyskusyjnie nr1 minionego sezonu.
1
@Lionel_Messi10 ewentualnie jeszcze G. Ramos
1
@Laminedependencia 6 ma dużo lepszy świat.
2
@BORO_12 dlatego takie info dają do mediów, bo jakby tak oficjalnie informowali o odejściu Alvareza to mogliby mieć cięższe negocjacje z innymi klubami.
9
Następca Alvareza
@Lionel_Messi10 @BORO_12 @blakkudium
0
@4drian0 dla mnie tragedią było jak EA przejęło Codemasters... bardzo lubiłem serię Dirt Rally a te EA WRC to tragedia..
7
@Gibbon_FCB toż on to robi ze względu na Barcelonę xDD Barcelona większą część FFP przeznacza na Napastnika, chcą odejścia Casado i Roonyego by móc zakontraktować Silvę.
0
@Faro tak bo zostawiają miejsce w FFP na napastnika.
5
Transfer kwestią czasu
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
1
@blakkudium na pewno.
5
@blakkudium od dawna widać, że marzeniem Bernardo jest Barcelona, konkretnie od lata 2022. To pewne, że zaczeka na Barcę.
11
idealne :)))
0
@ShawnC Atletico ofensywny futbol? Coo xddd
1
@Kgorecki2500 to jeszcze troszku.