0

@aspr1me ale Belgia była świetna na mundialu 2018.

1

@Kapitan9 Skoro Gordon był życzeniem Flicka to nie ma co oceniać tego transferu pochopnie. Czas pokaże czy Flick miał rację.

2

@tbas tu dużo szybciej powinna być czerwona niż u Messiego xDD

0

@Piotr,1985 dziś to nawet 9, Bruno słabiutko (póki co)

0

@Kamiloza91 nie bez powodu rezygnuje z trenowania rep. Portugali po mundialu.

6

@macio_944 Hiszpanii ewidentnie brakowało od początku wiatru na skrzydłach (Nico i Yamala)

0

@Destroyer_of_Worlds strzelił w 2010 na pewno, ile to nie pamiętam.

9

@macio_944 tak samo widzę różnicę w jakości piłkarskiej.

4

@macio_944 myślę, że koniec końców trafi do nas, teraz jest cisza właśnie przez mundial.

0

@Kamiloza91 Trincao i może P. Neto

0

@Gaucho myślę, że najprędzej rozchodzi się o Barcolę..

0

@Vurt Huijsen, Asencio za słaby poziom, Militao nawroty kontuzji. Dlatego się zabezpieczają jak mogą.

2

@Lionel_Messi10 jaki wynik widzisz?

0

@maroon w City.

1

@Hindus no właśnie, a on jedynie w tym sezonie na rundzie wiosennej dobrze się pokazał, dla mnie gruba przesada.

0

@Eto'o9 R10 tak z ciekawości, ile byś dał max za Kroupiego?

5

To jest jego turniej


0

@BORO_12 to i tak nie tak dużo.. tyle, że 9 priorytetem..

1

@BORO_12 jaką Nico ma klauzulę?

0

@maroon Konate i Silva za darmo.

7

@macio_944 ale ludzie płaczą xDDD jeja

0

@dafik85 Grimaldo pewnie w Atletico. Od nas musiałby odejść Balde tak to LO mamy obsadzoną Balde/Cancelo (na99%)

3

Rashford dalej wierzy, że zostanie.
Dla mnie dobra opcja jako zmiennik Yamala.


@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12

0

@heniusss z naszym budżetem musimy działać na spokojnie.. Nie można się licytować itp.

0

@Azazel_Pazuzu co by się nie działo to okienko transferowe w wykonaniu danego klubu najlepiej ocenić na koniec okienka niż przed rozpoczęciem xDDD

1

@macio_944 Carreras za 50mlne rok temu i teraz Cucurella za podobną cenę xDD
Cancelo ich zjada.

0

@heniusss spokojnie, okienko trwa do 01.09 a nie do 01.07

4

ale tu płacz o transfery realiku xDD
Real w poprzednich okienkach też szalał i wyszło co wyszło 2x pod rząd bez trofeów :)))

2

@macio_944 wreszcie ktoś to napisał.

1

@Hindus nie możemy, oni z 12stym zawodnikiem są w stanie nam ten tytuł odebrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?