5

Skończyłem Atomfall
Grę oceniam 7,5/10
Zalety:
Fajny klimat, świat, wolność w podejmowaniu decyzji oraz odkrywaniu świata, dobry rozwój postaci.
Wady:
Słaba sztuczna inteligencja przeciwników, tylko średnia fabuła, podróżowanie po świecie w późniejszym etapie gry robi się monotonne.
@macio_944 @marcin62 @Lionel_Messi10 @Kgorecki2500 @norbi77

0

@Eklerek na MŚ sędziowie tak nie pomogą jak realikowi w lidze czy LM xDD

3

@Gaucho fejk, Barcelona teraz w ogóle nie myśli o Barcoli, 9 i ŚO to priorytety.

2

@norbi77 dla mnie również.

0

@BorzyKrzys ojj brakuje teraz takich wyścigów z taką fizyką, podobał mi się z nowszych Wreckfest i czekam na Wreckfest 2 kiedy już wyjdzie z wczesnego dostępu.

0

@VegetaPolska Barcelona nie da więcej niż 120. Piłkarz musi pomóc w negocjacjach.

1

@marcin62 w ostatnim czasie fajnie rozwija się BF.

0

@BORO_12 chory klubik ale spokojnie, karma wraca.
Te okienko coraz dobitniej pokazuje, że realik się boi

0

@Kazragore pozostały 2lata kontraktu (nie przedłuża) więc szansa jest.

1

@Lionel_Messi10 grasz? jak Ci się podoba?

0

@Piotr,1985 można było go wziąć ale lepiej tę kwestię FFP przeznaczyć na bardziej potrzebne pozycje.

1

@Piotr,1985 spokojnie, ocenimy wsio pod koniec sierpnia.
Bernardo nie był dla nas priorytetem, pomoc jest dobrze obsadzona względem innych pozycji.

1

@TR3YWAY albo po ostatinich takich transferach wcale nie musi u nich być taka świetna sytuacja finansowa (nie bez powodu Perez oszukał wyborców)

1

@BezglutenowyPedri tak (oczywiście jak zagra dobry turniej)

16

transfer sztosik byłby ale nie wierzę.

0

@BORO_12 czas wsio pokaże, możemy się jedynie domyślać.

0

@LeszekFCB ja mam do nich nieco nienawiść po sezonie 16/17 i wywiadach ich prezesa pod koniec sezonu..

0

@LeszekFCB tak lubisz Malagę?

0

@BORO_12 specjalnie by nie wyjść źle przed kibicami.. to wszystko może dziać się pod publikę..

3

@galix22 porównaj teraz ilość okazji zamienione na gole, że Ferran gra w ofensywnej Barcelonie nie znaczy, że jest lepszy. To tylko suche statystyki.

0

@BORO_12 być może dogadał się z Atletico, że transfer dojdzie do skutku ale ma nic nie gadać publicznie z szacunku do klubu... Media np. tego nie podadzą.. ale to taki luźny przykład tego co może być poza mediami.

10

Właśnie ta ,,cierpliwość" zdaje się być kluczowa.


@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12

1

@malicinho prawda ale 9 to priorytet.

2

@pride1899 ciężko ocenić czy rzeczywiście tak było.

7

Zobaczymy jak ta saga się skończy.



@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

0

@Spider_Man a u nas zapewne rezerwowy... więc kto wie..
Nwm czy to nie jest transakcja powiązana, tzn. My odpuszczamy Bernardo a oni sprzedają za odpowiednią kwotę Juliana.

28

@norbi77 fałszywa gęba z madrytu? jakoś mnie to nie dziwi xDD oni tylko w fałszywy sposób wygrywają puchary xDDD

3

@blakkudium liczę, że jednak coś się odezwie.

0

@TR3YWAY gdzie na wczasy ruszasz?

3

Perezik nie wyrabia i bardziej na Barcelonie się skupia niż na realiku xDD
No tak na realiku nie musi się aż tak skupiać bo mają sędziów xDD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?