Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@macio_944 myślę, że koniec końców trafi do nas, teraz jest cisza właśnie przez mundial.
0
@Kamiloza91 Trincao i może P. Neto
0
@Gaucho myślę, że najprędzej rozchodzi się o Barcolę..
0
@Vurt Huijsen, Asencio za słaby poziom, Militao nawroty kontuzji. Dlatego się zabezpieczają jak mogą.
2
@Lionel_Messi10 jaki wynik widzisz?
0
@maroon w City.
1
@Hindus no właśnie, a on jedynie w tym sezonie na rundzie wiosennej dobrze się pokazał, dla mnie gruba przesada.
0
@Eto'o9 R10 tak z ciekawości, ile byś dał max za Kroupiego?
5
To jest jego turniej
0
@BORO_12 to i tak nie tak dużo.. tyle, że 9 priorytetem..
1
@BORO_12 jaką Nico ma klauzulę?
0
@maroon Konate i Silva za darmo.
7
@macio_944 ale ludzie płaczą xDDD jeja
0
@dafik85 Grimaldo pewnie w Atletico. Od nas musiałby odejść Balde tak to LO mamy obsadzoną Balde/Cancelo (na99%)
3
Rashford dalej wierzy, że zostanie.
Dla mnie dobra opcja jako zmiennik Yamala.
@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12
0
@heniusss z naszym budżetem musimy działać na spokojnie.. Nie można się licytować itp.
0
@Azazel_Pazuzu co by się nie działo to okienko transferowe w wykonaniu danego klubu najlepiej ocenić na koniec okienka niż przed rozpoczęciem xDDD
1
@macio_944 Carreras za 50mlne rok temu i teraz Cucurella za podobną cenę xDD
Cancelo ich zjada.
0
@heniusss spokojnie, okienko trwa do 01.09 a nie do 01.07
4
ale tu płacz o transfery realiku xDD
Real w poprzednich okienkach też szalał i wyszło co wyszło 2x pod rząd bez trofeów :)))
2
@macio_944 wreszcie ktoś to napisał.
1
@Hindus nie możemy, oni z 12stym zawodnikiem są w stanie nam ten tytuł odebrać
3
@marcin62 dla mnie to taki młodszy Raphinha więc bardzo dobry piłkarz który dużo da.
0
@LeszekFCB jesienią w meczu z Chelsea Yamal miał wyjątkowo ciężko ale też wiemy, że jesienią Yamal jak i cały zespół nie byli w najlepszej formie.
0
@Kgorecki2500 Grimaldo/Cancelo
1
@Hindus on nie miał żadnej oferty z Barcelony, skąd wy to bierzecie?
Transfer Cucurelli zależny był od tego czy Balde zostanie czy odejdzie.
1
@macio_944 ja mam wrażenie, że ich transfery są po to by Barcelona się nie wzmocniła xDD a, że Alvarez preferuje trasnfer do nas to starają się resztę podkupywać xDD
BOją się oj boją
1
@Croocers bo on zostanie w CIty.
0
@Kgorecki2500 spokojnie, to nie koniec zakupów :)) zresztą okienko ocenimy na koniec sierpnia, bez sensu teraz się licytować w naszej sytuacjii a po drugie Balde nawet nie jest chętny do odejścia więc bez sensu dla nas Cucurella.
0
@Eto'o9 R10 tu bardziej rozchodzi się o FFP, a klub jako priorytet traktuje transfer następcy Lewego.