3

My powinniśmy być w ich miejscu.

1

Roma niestety tak nie spuchła :/

0

Pomyśleć że Rosja z Chorwacją grają o półfinał. Polska też mogłaby być w tym miejscu. Czy kiedyś się tego doczekamy?

0

Cisnąć Anglia cisnąć

1

Ale te mecze dziś będą nudne.

0

Belgio dawaj!

1

Ale tu płacz o Francję, jakby Urugwaj dzisiaj cokolwiek zagrał xD śmiechu warte. Francja po puchar.

2

Jamesa nie ma to Kolumbii nie ma i tyle.

6

Ten sędzia kompletnie nie ogarnia co się dzieje

0

Dawać Anglia, do finału!

26

Carlos Sanchez bezmózg z Japonią, bezmózg z Anglią. xD

0

Alli po meczu będZie miał masaż u tej Pani ze zdjęcia, spokojnie

14

Smiejmy się ale by ładował bramy po podaniach Messiego aż miło :d

0

Mecz w niedzielę o 16 chyba Cię ominął xD

0

Szwedzi to się bawią kto na dalszą planetę piłkę wystrzeli? xD

0

Przeproście lepiej Martineza co niektórzy XD

2

Masz tysiąc złotych do dyspozycji na to? :d

10

On go kopał, z trzy razy, wiesz, ten przyaktorzyl. Majdan sytuacje z Neymarem już 13 lat temu miał przed oczyma.

1

Dlatego nikt Neymara nie bierze na poważnie, bo odwala pajacerkę. Wiadomo że go bolało, ale to zwijanie się z bólu jakby mu co najmniej nogę urwali wywołuje jedynie uśmiech politowania.

1

LeBron James w Los Angeles Lakers! Czy wresZcie wrócą dobre czasy do mojego ulubionego klubu NBA?

3

Kolejny lider za dyche XD

0

Modric to przecież najlepszy pomocnik świata, wymagajmy od lidera strzelenia karnego w takiej sytuacji. Pewnie nie będzie się o tym mówić, bo to Modric.

69

Przecież jakby Messi nie trafił w takiej sytuacji to byłby lincz, a Modric? Zdarza się XD

1

Chorwaci zawsze dobrze w grupie a potem puchną. Kto wie, może przepchną ten mecz, ale grają kiepściznę, nie jak faworyt tej drabinki.

0

O dziwo nie :D.

1

Świetne pytanie bo jestem właśnie w czasie swojego najdłuższego okresu niespania - wstałem o 5 rano wczoraj, cały dzień podróż, nocą festiwal, o 5 rano dzisiaj powrót do domu przez kilka godzin. Nie śpię do teraz, pójdę spać po meczu :D

1

The Chainsmokers - Split

2

The Chainsmokers - Split

0

Laskowski XD.

6

A ja sobie kupię bazarową podróbke koszulki tej reprezentacji.
https://www.tmsport.pl/produkt/558-koszulka-argentyna-messi.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?