0

To już mecz legenda, w podstawówce całą klasą oglądaliśmy :D

2

Siatkówka to moja druga miłość po piłce nożnej, można powiedzieć że urodziłem się w idealnych czasach dla tego sportu w Polsce. Dzisiaj zaliczę jako widz swój trzeci finał mistrzostw świata (!) i oby drugi wygrany. Co by nie mówić, takie potęgi siatkarskie jak Rosja, USA, Włochy od dawna nie mają takich sukcesów na MŚ. Niesamowite

0

Sezon 07/08 piękny to raczej nie był...

32

Zanim zwątpicie w drużynę i wylejecie wiadro pomyj na trenera Valverde, przypomnijcie sobie mecz siatkarzy z Argentyną. Wydawało się, że grają tak słabo, że nie ma szans na nic. Wyroki zapadły, Heynen do czapy, słabe personalia, Kurek wypalony. Tymczasem dzisiaj zagramy o drugi z rzędu tytuł mistrza świata. Oczywiście konstruktywna krytyka jest okej, ale czasami ten lincz tutaj na zawodników i trenera jest przerażający. To jest sport, na razie gramy słabo, a wciąż nie mamy żadnej straty do Realu czy Atletico. Trzeba wierzyć w to, że przezwyciężymy kiepski okres, nic jeszcze nie przegraliśmy... Ta drużyna dała nam w ostatnich latach tyle radości i szczęścia, że zasługuje na szacunek, na cierpliwość i zrozumienie.

0

Obserwując te doniesienia nowych wzorów na kolejny sezon, to zawsze się sprawdzają, więc raczej to juz pewne

0

W herbie na szczęście tożsamość została, szkoda że na koszulkach w kratke już nie.

0

Sopcast jest super wg mnie.

3

Podkładali się nam, podkładamy się teraz my xD

4

To jest weekend obrony mistrzostwa świata przez siatkarzy przede wszystkim, wierzę :D

2

Babol to nie, masz na zdjęciu jak wygląda. Pewnie jakość materiału słabsza, aczkolwiek w tych stadionówkach za 300 zł też nie powala... jeśli zależy Ci tylko na wizualnej warstwie to jest okej. Ja mam taką z allegro i na mecze przed tv tylko zakładam :D

7

Na krzyż obie grupy już

0

Ale z kolegami Serbami wykręcamy Italie z turnieju... :D

9

Kon sty tu cja na meczu, co za ludzie xD

1

Zmiany kosmetyczne ala zmiany w herbie Atletico. Teraz trochę dziwnie, później pewnie się nie zwróci większej uwagi. Grunt że nie zmiana jak w Jj...

1

Małe punkty A Włosi wczoraj zostali sprani więc jak oba 3-0 jak mówisz będą sety na styku to my I Serbia wyjdziemy

0

No właśnie, Hazardowi brakuje decyzji, nikt nie ma wątpliwości że to genialny piłkarz ale widzisz, wczoraj zdecydował się na strzał i wyszła akcja sezonu w Anglii, a jakby zechciał znowu podawać jak przeważnie to czyni? Pewnie klops. Musi częściej strzelać

0

Widzew całkiem nieźle sobie radzi, zwolniliście Dyzmę i proszę, nagle można grać niezły futbol. Za rok derby ;>

0

Powiem tak, jakby Chelsea miała napastnika, to byłbym przekonany że gramy o triumf, ale ani Giroud ani tym bardziej hiszpański goleador nie gwarantują poziomu którego oczekujemy, więc będzie cieżko. Pedro potrzebny jak tlen, jedyny chłopak który potrafi sie odnaleźć w polu karnym i ma instynkt strzelca.

0

Barcelona wygrana i remis na Stamford biorę w ciemno.

1

To prawda, dlatego też myślę że nie będą chcieli ciągle nam się podkładać, a i nasz sukces po takich dwóch meczach byłby jakiś taki mdły i bez większej satysfakcji.

1

Byłoby bardzo ironicznie, gdyby na włoskiej ziemi Serbia ułożyła się dzisiaj z nami, np oddając nam zwycięstwo 3-1 (Serbii dające pewny awans) lub też 3-0 ale z zaciętymi końcówkami, tak żeby małe punkty mieć lepsze od Italii. Wówczas Włosi jutro musieliby nas niesamowicie zlać, żeby nas przejść. Ironicznie dlatego, że gospodarze od początku turnieju kombinują jak mogą, zmieniają sobie zasady turnieju, drabinki, wprowadzają zasady że nie można kiwać zgiętą ręką (!) oraz dobierają najprostszych rywali w drodze do strefy medalowej, a teraz dzięki machlojom by odpadli. Taka karma. Chociaż to dla mnie scenariusz nieco fantastyczny, Serbia raczej dzisiaj zagra po prostu na maksa, bez kombinacji.

0

Ależ bramka Hazarda...

0

Podobny kolor miały koszulki zdaje się wyjazdowe w sezonie 14/15, dobry omen ;d

0

Oby ŁKS wygrał ten mecz z Lechem.

0

Kontuzje.

0

Jakbyśmy z Argentyną wygrali wczoraj to pewnie nawet przy porażkach z Francja i Serbia byśmy weszli.

7

Siatkówka to piękna gra, tylko zarządzana przez fatalnych ludzi...

6

Polacy dzisiaj identycznie grają jak Barcelona. W Rzymie.

0

No cóż, raz graliśmy z Realem w poniedziałek i skończyło się bardzo przyjemnie :)

5

Akurat wczoraj Kiepskich oglądałem, odcinek gdy śpiewali tę piosenkę, chyba 2001 rok :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?