0

W necie takie analizy O tej wczorajszej sytuacji, bo trzeba kolegom w szkole przedstawić rzeczowe argumenty xD

0

Ale te koszulki w szachownice to da się jeszcze jakoś odwołać, nie?

20

Raczej chodzi o pomysł z szachownicą, a nie o samo wykonanie. Zrobią to fajnie, ale nasz symbol to paski. Wyobraża ktoś sobie Chorwację w paski?

3

Dobra cerata na stół. Wstyd, hańba, kompromitacja.

0

Wygrywamy to trzeba się do czegoś przywalic, żenujące XDD

0

Oby tylko z takim skutkiem jak zawsze Wolfsburg xD

1

Zdałem poprawkę, mam jeszcze dwa tygodnie wakacji. Tak wygląda raj xD

0

Nie widzę związku, walki im nie odmowie, bo byli świetni pod tym względem, podobnie jak farta i z chęcią bym teraz dostał w cymbal 0-6 jak byśmy byli wicemistrzami świata, ale co niektórzy mówiąc że Francja nie zasłużyła na wygraną AChorwacja to jakaś potęga, odlecieli i teraz to tylko widać

0

Oczywiście że tak.

9

Ojej chyba pada mit wielkich Chorwatów po drabinie z Danią Rosją i Anglia w których to meczach ani razu nie wygrali w 90 min :p

0

Do Ciebie Opie składam swe błaganie, racz mi na priv wysłać pastę Panie

0

Uuu kose mamy kolego :( druga część miasta tutaj też jest

0

Raczej błąd w redagowaniu, wg PS skok o dwanaście miejsc w rankingu to skok z 9 na 7 miejsce :p

3

Chciałbym Was gorąco zaprosić do zostawienia lajka na mojej nowej stronie na fb, poświęconej muzyce, listom przebojów i tego typu tematyce, to strona typowo hobbystyczna, Wasza obecność to dla mnie czysta satysfakcja i z góry dziękuję za każdą łapeczkę. Mam nadzieję że takie "reklamy" nie są tutaj nielegalne i nie wylece stąd na rok za chwilę ;d
www.facebook.com/roseroseFM

1

Niby tak A koszulka z 16/17 jest niebiesko czerwona, brzydka swoją drogą

4

Wujek, dej pierwszy skład

0

Jak ktoś narzeka na Suareza to pomyślcie sobie co czują fani Chelsea z Moratą xD

2

Dla Liverpoolu czwarte miejsce w lidze i finał LM to jak dla nas sekstet ;p

0

A co ciekawe w sezonie 08/09 my tylko w LM mieliśmy koszulki z samym niebieskim z tylu :D

1

Wylew fanów Liverpoolu jest niesamowity, jeszcze lepsze będzie jak skończy się tak samo i znowu schowają się do nory xD

0

Czy jak idę w poniedziałek rano na badanie krwi, nie mogę już teraz trzasnąć sobie browarka? Będzie jakiś wpływ na wyniki?

18

Oby, bez zarostu mu dużo lepiej

2

Nie ma to jak późny sobotni wieczór z meczem Barcelony w lidze. Jak za dawnych czasów sprzed kilku lat :D

0

Prawdopodobnie najgorszy dwumecz jaki komentuje Jacek Laskowski w swoim życiu xD

0

08/09, 10/11, 15/16 i tegoroczne.

28

Borek ewidentnie bardziej podniecał się golami Realu, akurat wczoraj bardzo irytujący.

0

Rozumowanie ala visca łepek. Jak można O sezonie z podwójną koroną mówić "przeciętny" xD w dupach co niektórym się poprzewracało.

0

Ja się jaram naszymi koszulkami, naprawdę mega wyglądają.

1

Tvp sport włącz sobie.

0

Mam w routerze opcję "tylko LTE" więc to nie to, zresztą na bilingu nie mam żadnych opłat za transfer. Policzyli dużo drożej włączenie tej usługi LTE bez limitu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?