Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W necie takie analizy O tej wczorajszej sytuacji, bo trzeba kolegom w szkole przedstawić rzeczowe argumenty xD
0
Ale te koszulki w szachownice to da się jeszcze jakoś odwołać, nie?
20
Raczej chodzi o pomysł z szachownicą, a nie o samo wykonanie. Zrobią to fajnie, ale nasz symbol to paski. Wyobraża ktoś sobie Chorwację w paski?
3
Dobra cerata na stół. Wstyd, hańba, kompromitacja.
0
Wygrywamy to trzeba się do czegoś przywalic, żenujące XDD
0
Oby tylko z takim skutkiem jak zawsze Wolfsburg xD
1
Zdałem poprawkę, mam jeszcze dwa tygodnie wakacji. Tak wygląda raj xD
0
Nie widzę związku, walki im nie odmowie, bo byli świetni pod tym względem, podobnie jak farta i z chęcią bym teraz dostał w cymbal 0-6 jak byśmy byli wicemistrzami świata, ale co niektórzy mówiąc że Francja nie zasłużyła na wygraną AChorwacja to jakaś potęga, odlecieli i teraz to tylko widać
0
Oczywiście że tak.
9
Ojej chyba pada mit wielkich Chorwatów po drabinie z Danią Rosją i Anglia w których to meczach ani razu nie wygrali w 90 min :p
0
Do Ciebie Opie składam swe błaganie, racz mi na priv wysłać pastę Panie
0
Uuu kose mamy kolego :( druga część miasta tutaj też jest
0
Raczej błąd w redagowaniu, wg PS skok o dwanaście miejsc w rankingu to skok z 9 na 7 miejsce :p
3
Chciałbym Was gorąco zaprosić do zostawienia lajka na mojej nowej stronie na fb, poświęconej muzyce, listom przebojów i tego typu tematyce, to strona typowo hobbystyczna, Wasza obecność to dla mnie czysta satysfakcja i z góry dziękuję za każdą łapeczkę. Mam nadzieję że takie "reklamy" nie są tutaj nielegalne i nie wylece stąd na rok za chwilę ;d
www.facebook.com/roseroseFM
1
Niby tak A koszulka z 16/17 jest niebiesko czerwona, brzydka swoją drogą
4
Wujek, dej pierwszy skład
0
Jak ktoś narzeka na Suareza to pomyślcie sobie co czują fani Chelsea z Moratą xD
2
Dla Liverpoolu czwarte miejsce w lidze i finał LM to jak dla nas sekstet ;p
0
A co ciekawe w sezonie 08/09 my tylko w LM mieliśmy koszulki z samym niebieskim z tylu :D
1
Wylew fanów Liverpoolu jest niesamowity, jeszcze lepsze będzie jak skończy się tak samo i znowu schowają się do nory xD
0
Czy jak idę w poniedziałek rano na badanie krwi, nie mogę już teraz trzasnąć sobie browarka? Będzie jakiś wpływ na wyniki?
18
Oby, bez zarostu mu dużo lepiej
2
Nie ma to jak późny sobotni wieczór z meczem Barcelony w lidze. Jak za dawnych czasów sprzed kilku lat :D
0
Prawdopodobnie najgorszy dwumecz jaki komentuje Jacek Laskowski w swoim życiu xD
0
08/09, 10/11, 15/16 i tegoroczne.
28
Borek ewidentnie bardziej podniecał się golami Realu, akurat wczoraj bardzo irytujący.
0
Rozumowanie ala visca łepek. Jak można O sezonie z podwójną koroną mówić "przeciętny" xD w dupach co niektórym się poprzewracało.
0
Ja się jaram naszymi koszulkami, naprawdę mega wyglądają.
1
Tvp sport włącz sobie.
0
Mam w routerze opcję "tylko LTE" więc to nie to, zresztą na bilingu nie mam żadnych opłat za transfer. Policzyli dużo drożej włączenie tej usługi LTE bez limitu.