Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żyła już na podium!
6
Tym razem kible na Bernabeu sprawne, ale coś czuje że po tym finale będą remontowane przez parę najbliżsZych finałów Pucharu Króla :v
7
Stoch leci nienagannie i ląduje telemarkiem i dostaje 18,5, to jest jakaś parodia xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak, to jest zdaje się List z Nigerii, ale mogę się mylić :D
26
Gdyby nie Dembele to byśmy nie wygrali ani z Sevilla w SH, ani z Valladolid, ani z Sociedad, ani dzisiaj. Niby gość chaotyczny, przeceniony, ale daje nam naprawdę dużo. Doceniam go.
0
Co ciekawe miasto za każdy awans obiecywało po jednej trybunie. W czerwcu awans może być trzeci z rzędu, a przy Atlas Arenie dalej straszy wiata.
0
ŁKS prowadzi już 5-1 z Odrą Opole. Łodzianie którzy przed sezonem nie byli faworytami do awansu do ekstraklasy i sami zakładali bardziej walkę o spokojne utrzymanie w środku tabeli, niż o awans, to przy takiej grze podopiecznych Moskala sen o powrocie do elity po 7 latach może się w Łodzi spełnić! Żal tylko, że stadionu brak...
1
Malcom znowu nie zagrał, Valverde pakuj się.
34
To jest niebywałe. W 10 lat umieliśmy z nimi wygrać 6-2, 5-0, 4-0, 3-0, 5-1 a oni z nami maks 3-1. W beZpośrednich meczach z Realem jesteśmy potworem, co za piękna era w historii tego klubu!
78
Munir dziś skończy to czego nie skończył w 2015, róbcie screeny xD
0
Tibo Kurła już żałuje... :D
1
Mi tam ostatnio jak na ipli oglądałem kupioną transmisję meczu 1 ligi, zjadlo mi 4 gb, a oglądałem w HD
1
Ale czy ja mówię że to ma jakikolwiek związek ze sprawą? To jest tylko jak to się teraz mówi "creepy", nie mówię że ma coś wspólnego
2
Kojarzenie sprawę zaginionej w Łodzi Pauliny Dynkowskiej? Wejdzcie sobie na jej profil na fb i zobaczcie pierwszy wpis pod zdjęciem profilowym z 11 stycznia. Ciarki...
5
Dzisiaj mija 40 lat od premiery jednego z klasyków kina grozy. Halloween to bezsprzecznie ulubiony horror mojego dzieciństwa. Co ciekawe, jutro premiera najnowszej części przygód duetu Michael Myers - Laurie Strode (granej przez legendarną Jamie Lee Curtis, która w Halloween swoją przygodę z wielkim ekranem zaczynała). Szykuje się w tym roku wyjątkowe Halloween :D
2
Zmiany totalnie niezrozumiałe niestety...
0
Łódź rekord, 70% :D
0
Na allegro podróbka od sprzedawcy sklep-thebest, dokładnie jak ta wersja za 300 zł, jak nie masz kasy a kwestie moralne związane z kupnem nie do końca oryginalnego produktu Cię nie ograniczaja to bierz, ja polecam
14
Grosik to kumpel od kieliszka a Klich nie.
2
Kiedyś na stronie Realu widziałem zdjęcie Messiego celebrujacego gola więc xD
0
e tam, kupować, w necie jest pełno streamów za darmo, a jak kupisz też Ci może paść
0
Heynen raczej, Horngacher chyba miałby szanse gdyby zgarnął drużynowo złoto IO i PŚ a jednak byliśmy w obu przypadkach trzeci.
0
Maurizio Sarri poprosił zarząd Chelsea o pozyskanie zimą dwóch zawodników – Daniele Ruganiego oraz Krzysztofa Piątka. Rugani był celem transferowym Chelsea już podczas letniego okna transferowego, jednak Juve nie chciało go sprzedawać, mimo kilku ofert The Blues.
Piątek natomiast to rewelacja tego sezonu Serie A, jednak sam Sarri oraz Napoli miało monitorować postępy napastnika jeszcze wtedy, gdy grał on w Ekstraklasie.
Źródło: Corriere dello Sport
1
Jak na ten koszmarny kryzys, to nie gramy źle...
0
Stypendium rektora za dobre wyniki na studiach wyklucza się ze stypendium socjalnym, czy można dostać oba niezależnie od siebie? Ktoś wie może?
0
Kurek, Kubiak, Leon, w obwodzie Szalpuk, Kwolek który ledwo wyszedł z juniorów i ma ogromny potencjał by stać się topowym graczem, Mika który gdy się wreszcie porządnie wyleczy bedzie ponownie bardzo dobrym przyjmującym, Śliwka, Bednorz, Fornal. Ogrom bogactwa, oby tylko udało się to wykorzystać.
14
Wreszcie jako kibic Barcy mogę poczuć to, co czują fani Realu po obronach LM ;DD
1
Jeszcze dziś celebracja tytułu, nic nie przeleciało :)
0
To już mecz legenda, w podstawówce całą klasą oglądaliśmy :D