12

No, zwłaszcza piękny finał Holandia - Hiszpania gdzie zamiast piłki nożnej były ciosy Kung fu w wywykonaniu De Jonga.

2

Czuje wielką zazdrość w stosunku do narodu Chorwackiego, że mogą przeżywać taki mecz i tak dobrą grę w nim swojego narodowego zespołu. Ehhh, doczekamy się kiedyś?

27

Wy kwestionujecie zawodowego sędziego który obejrzał sytuacje dziesięć razy na powtórce? Czemu zatem to nie Wy sedziujecie dzisiaj finał?

0

To jest sztuka, mieć pół okazji i strzelić dwa gole. Chorwacja ciśnie bo przegrywa, to jasne że będą bardziej aktywni w ofensywie.

9

Skończ, gdyby Barcelona nie dostała takiego karnego byś pierwszy krzyczał

0

XDDD.

0

Czemu nie ma specjalnej piłki na finał, złotej?

43

Szkoda że ten finał tak wcześnie, lepszy klimat jest w nocy.

4

Wiadomo że lepiej zatrudnić kumpla który weźmie w porównaniu do zagraniczniaka zgrzewke piwa, a przy zagraniczniaku też nie ma gwarancji wyników.

30

4,5 ;)

0

Pracował tutaj ktoś z was kiedyś na ulotkach? Jak to oceniacie, jakie pieniążki, jak znaleźć taką pracę? Chodzi o dorywczą robotę dla studenta, by troszke dorobić na zakup kilku drobnostek :D

1

Kurde, kupiłbym ale to jest tak kosmicznie drogie, masakra xD

1

To wystarczy sobie zamówić naszywkę i naszyć albo przykleić żelazkiem i sie ma jak oryginał :D

0

Jakie są wersje koszulki Barcelony prócz meczówki za 500 zł? Jakie ceny?

0

Nie gloryfikuję, tylko jak już brać Polaka, to wolałbym jego. Chyba się zapędzasz. Ja wybór Polaka od początku krytykowałem i krytykuję, bo to wg mnie droga do nikąd.

1

Ale Magiera jakieś tam doświadczenie na arenie międzynarodowej zdobył, a to że Brzęczkowi wyszedł jeden sezon w ekstraklapie to żaden wyznacznik - równie dobrze maszyna losująca wyniki w przyszłym mogłaby skazać Wisłę na walkę o utrzymanie.

11

A Bońkowi raz sie fartnęło z Nawałką, to myśli że ciągle będzie miał szczeście do wyboru polskich trenerów. Oszczędniś się znalazł, na premie dla kopaczy po katastrofalnym mundialu pewnie sie znalazło, ale na solidnego zagranicznego szkoleniowca to szkoda...

1

A mnie mimo wszystko bawią jakieś analizy że w PZPN-ie docenili warsztat i charyzmę Brzęczka. Po prostu wzięli go bo najmniej krzyknął pensji, żaden inny scenariusz nie miał miejsca, nie wierzmy w baje XD już wolałbym Magiere, który przynajmniej coś z Legią pograł w LM i zdobył mistrzostwo (jest on chyba teraz trenerem młodzieżowym, ale zawsze można mu zmienić posade)

10

Wzięli go bo jest najtańszy. Tam nie patrzą na żaden warsztat tylko na cenę. Czuje, że niedługo wrócą czasu słynnego "Je*** je*** PZPN" xD

3

Boże święty...

0

Chorwacja trochę ładniej gra, ale poza tym typowa ludzka hipokryzja.

8

Też marzę ale jej cena jest kuriozalna i pozostaje mi podróbka.

13

Szczerze nie rozumiem zachwytów nad Chorwacją. Droga do półfinału równie prosta, co Anglików, do tego dwa razy męczarnie i dwa razy pojechali na farcie (karne Modricia). Panuje ostatnio mit jakiejś wielkiej niesamowitej Chorwacji która gra najpiękniej na świecie i jest jakimś galaktycznym zespołem A tymczasem jadą na zwykłym farcie, większym niż Real w LM. Nie mam nic do nich, ale ta ich gloryfikacja to mega przesada.

2

Jak Sarriego nie potrafią przez dwa miesiące podpisać, to wszYstko jest możliwe. Hazard jest otwarty by zostać ale przy takim burdelu jaki jest obecnie w klubie, może odejść.

0

Też tak sądzę, ale to tylko hipotetycznie. Ja liczę na Belgię ;>

0

Uważam że jednak zwycięstwo w MŚ > puchar i mistrzostwo kraju z Interem, a jednak Sneijder najważniejszego nie wygrał. No ale że nie było go w trójce to do tej pory nie pojmuję xD

4

Generalnie jak Modrić wygra z reprezentacją Mistrzostwa Świata a nie wygra Złotej Piłki, to będzie jeszcze dużo większy skandal niż w 2010 ze Sneijderem i Iniestą.

0

Przecież finał jest O 17.

60

Mam nadzieję że dzisiaj któryś z polskich kopaczy ogląda ten mecz i widzi, jak się walczy i jeździ na dupach za kraj. Rosja, zespół dużo słabszy od nas personalnie a grają na ambicji i proszę. Czuje wstyd za Polaków oglądając ten mecz dziś

0

No słuchaj, polska liga podobnie jak chorwacka czy belgijska nie powala, mamy niezłą infrastrukturę, ludzi w kraju rozkochanych w tym sporcie. Mamy duży potencjał który jest ciągle marnowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?