0

Jeszcze Brazylia w sumie gdyby nie Leal to też bieda personalna. A Leal u nich to jak u Nas Leon, Kubańczyk.

1

@Emhyr w Chelsea się odbił jak od ściany, nie szalej xd

1

Co myśmy zrobili, Jezus Maria, czy Jezus Maria, ależ błąd Boruca?

1

https://www.r-gol.com/koszulka-nike-fc-barcelona-22-23-domowa-breathe-stadium,p-153601

Wiem że dużo tu fanów koszulki bez loga sponsora, więc jest szansa taką dorwać i to w Polsce.

1

Piękne, inne, nieszablonowe. Wygrajmy coś w nich!

0

@michaleu No to nie wiem szczerze, oglądałem Barce w LE i oprócz losowych lagów to obraz uszedł w tłoku

1

@michaleu No już bez przesady, w 720p wszystko widać, może bez szału ale widać, neta popraw

1


Siedzą?

0

Doradźcie, opłaca się montować gaz w samochodzie na ten moment? Będzie to oszczędność i zwróci się w miarę szybko ta inwestycja? Tak z 12 tys km na rok zrobię

0

@Cvzx 2000 to nie jest ten wiek jak coś

0

@barcelonaLM opyla się gaz montować w aucie?

3

@Gaz jak byśmy się nie ośmieszali na wcześniejszych fazach to może byśmy z nimi zagrali. Choćby sezon 16/17 czy 15/16.

6

@Antimadridista_WR też nie lubię Realu i nie jest to dla mnie mila myśl że wygrali w 9 lat tyle LM ile my w całej historii, ale bierz mniej

0

@maniachp za LM? Nie, nie ma emblematów nawet za dwie LM. Chelsea, United i LFC nie mają

0

@Ptasior w sumie nie tak długo, zleci

0

@Jakchcesz a kiedy ją pokonamy?

0

Kiedy wygramy Ligę Mistrzów?

0

To chyba w końcu ten sezon, wymarzony. Na który kibice Liverpoolu czekali te 30 lat. Poczwórna korona, cudo.

3

Myślicie, że Benzema odpali jakieś taśmy na Mbappe teraz po tej największej zdradzie XXI wieku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Pogba za tydzień jeszcze ich zaboli razy dwa i humor gituwa.

0

Tak tak tak spada jedna z gwiazd
Cicho zsuwa się z wysoka

3

Śląsk jak wygra dziś to Wisła spada.

0

Van Dijk kontuzja chyba. xD

0

@Ferran a to nie tak że Liverpool w zeszłym sezonie grał cały sezon jakimiś łakami na stoperze? XD no oba kluby miały w cholere kontuzji sezon temu więc co to za porównanie w ogóle.

25

@Rust_Cohle to nie fart tylko mental, pamiętaj

0

@FCB24 Salah odhaczony

0

@Emhyr Kane też podchodził i się żegnał i co? On ma ważny kontrakt i jak go nie puszczą to się może żegnać

2

@ranger3120 za co?

0

@Yoshi94 nie rozumiesz, to nie jest byle dawanie, ona jedna z tysiąca takich szmir które chcą mieć łatwe życie, sie wybiła. Wie koło kogo się kręcić i komu dawać. Spryt i przebiegłość życiowa jest jej mocną stroną i to jest fakt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?