MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co on porobił teraz!!!! Król Leo Messi :)
6
Mowcie co chcecie, ale Semedo poczynil spore postepy pod wodza Setiena. Coraz bardziej mi sie podoba jego gra. Żeby jeszcze były liczby do tego, w sensie asysty, to w ogole byloby super.
1
Semedo co wyprawia :)
17
Dostalem opierdziel od młodej, ze sie dre jak glupi, kiedy dzieci spia. Nigdy chyba mi nie miną te emocje, kiedy gra Barcelona :)
1
Lenglet jak ja cie kocham! :)))
5
No to po raz ostatni moi mili, Vamos Barca!!!
Obysmy spotkali sie w dobrych nastrojach po meczu :)
Zdrówko!
4
Kto to ten łysy z brazzers w studiu TVP ?
0
@escarabajo
Dzieki.
1
@Radson21
Straszna lampa. Ciekawe jak kondycyjnie będą wygladac.
0
Jaka temp jest w Barcelonie ?
1
@rado_Barca
TVP, bo Laskowski komentuje.
11
Jak Laskowski komentuje, to chyba dzis wyjatkowo wybiore TVP. Lubie goscia sluchac, moim zdaniem swietny komentator.
7
Oho, La rambla placze przed meczem o sklad, to znaczy, ze bedzie co swietowac po meczu :)
0
Wyniki dzisiejszego konkursu na najpiekniejsza Panią będą pozniej niz zwykle, bo nie zamierzam tu zagladac w czasie meczu, żeby sobie nie zaspojlerowac wyniku drugiego meczu. Milego wieczorka wszystkim życze i jeszcze raz na koniec aż do znudzenia Vamos Barca!!!
Na zdrowie Panie i Panowie, niech sie leje i gęba śmieje! :)
0
Ulalala jak fajnie, że odrazu po meczu Barcy jest retransmisja drugiego dzisiejszego meczu. Co za wieczor dzis sie szykuje, to ja nie mam pytan :) Vamos Barca!!!
10
@BarcaInfo
Nie poznalem go :D
4
@KamilZ
1. Klopp
2. Guardiola
3. Simeone
2
@VamosRakieta
Moze @FeloRPS cos wie nt. temat...
0
@marcin000019
Ja tez. Caly czas mysle o tym meczu :)
0
@marcin000019
U mnie siegaja zenitu. Szczerze bardzo przezywam kazdy mecz Barcelony, a w Lidze Mistrzów, to juz w ogole.
0
@CalcioFan
Tak ? Mozna wiedziec pod jakim ?
2
@VamosRakieta
Mam nadzieje, ze wszystko z nim w porzadku.
1
@CalcioFan
Odes wrocil i chwile później definitywnie usunał konto.
1
@kerouac
Nie myslalem :)
14
Zauwazyliscie, że odkad @SHIBA poinformowal, że zaklada na wszystkich teczki, to paru uzytkownikow usunęło konto ? :)
Najpierw Odes, pozniej ten kolega co mial w avatarze Bonusa, teraz Joey i zdaje sie ktos tam jeszcze inny byl w miedzyczasie.
5
@SHIBA @koziar
Bardzo dziwna sprawa. Mial swoje problemy, wiem.
@FeloRPS @VamosRakieta
Wiecie cos na te temat ? Wszystko z nim ok ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mart
Łap :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8775889#comment-8775968
Tam znajdziesz tapete kolegi z forum. Swietna jest! U mnie na kompie od dwoch dni :)
0
@Rust_Cohle
Paris FC.
0
@escarabajo
No wlasnie. Musi byc jedna osoba = jeden glos.