0

Co on porobił teraz!!!! Król Leo Messi :)

6

Mowcie co chcecie, ale Semedo poczynil spore postepy pod wodza Setiena. Coraz bardziej mi sie podoba jego gra. Żeby jeszcze były liczby do tego, w sensie asysty, to w ogole byloby super.

1

Semedo co wyprawia :)

17

Dostalem opierdziel od młodej, ze sie dre jak glupi, kiedy dzieci spia. Nigdy chyba mi nie miną te emocje, kiedy gra Barcelona :)

1

Lenglet jak ja cie kocham! :)))

5

No to po raz ostatni moi mili, Vamos Barca!!!

Obysmy spotkali sie w dobrych nastrojach po meczu :)

Zdrówko!

4

Kto to ten łysy z brazzers w studiu TVP ?

0

@escarabajo
Dzieki.

1

@Radson21
Straszna lampa. Ciekawe jak kondycyjnie będą wygladac.

0

Jaka temp jest w Barcelonie ?

1

@rado_Barca
TVP, bo Laskowski komentuje.

11

Jak Laskowski komentuje, to chyba dzis wyjatkowo wybiore TVP. Lubie goscia sluchac, moim zdaniem swietny komentator.

7

Oho, La rambla placze przed meczem o sklad, to znaczy, ze bedzie co swietowac po meczu :)

0

Wyniki dzisiejszego konkursu na najpiekniejsza Panią będą pozniej niz zwykle, bo nie zamierzam tu zagladac w czasie meczu, żeby sobie nie zaspojlerowac wyniku drugiego meczu. Milego wieczorka wszystkim życze i jeszcze raz na koniec aż do znudzenia Vamos Barca!!!

Na zdrowie Panie i Panowie, niech sie leje i gęba śmieje! :)

0

Ulalala jak fajnie, że odrazu po meczu Barcy jest retransmisja drugiego dzisiejszego meczu. Co za wieczor dzis sie szykuje, to ja nie mam pytan :) Vamos Barca!!!

10

@BarcaInfo
Nie poznalem go :D

4

@KamilZ
1. Klopp
2. Guardiola
3. Simeone

2

@VamosRakieta
Moze @FeloRPS cos wie nt. temat...

0

@marcin000019
Ja tez. Caly czas mysle o tym meczu :)

0

@marcin000019
U mnie siegaja zenitu. Szczerze bardzo przezywam kazdy mecz Barcelony, a w Lidze Mistrzów, to juz w ogole.

0

@CalcioFan
Tak ? Mozna wiedziec pod jakim ?

2

@VamosRakieta
Mam nadzieje, ze wszystko z nim w porzadku.

1

@CalcioFan
Odes wrocil i chwile później definitywnie usunał konto.

1

@kerouac
Nie myslalem :)

14

Zauwazyliscie, że odkad @SHIBA poinformowal, że zaklada na wszystkich teczki, to paru uzytkownikow usunęło konto ? :)

Najpierw Odes, pozniej ten kolega co mial w avatarze Bonusa, teraz Joey i zdaje sie ktos tam jeszcze inny byl w miedzyczasie.

5

@SHIBA @koziar
Bardzo dziwna sprawa. Mial swoje problemy, wiem.

@FeloRPS @VamosRakieta
Wiecie cos na te temat ? Wszystko z nim ok ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mart

Łap :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8775889#comment-8775968

Tam znajdziesz tapete kolegi z forum. Swietna jest! U mnie na kompie od dwoch dni :)

0

@Rust_Cohle
Paris FC.

0

@escarabajo
No wlasnie. Musi byc jedna osoba = jeden glos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?