MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@robsesh
Ile godzin? Pojecia nie mam, ale duuuuzo :) Ja to gram po nocach, czasami do 3 rano. Nie gram w zasadzie w żadne inne gry, nawet jak mam ochote, to i tak FM wygrywa :)
@Rust_Cohle
Przepraszam, ale narazie niedawno zaczalem nową kariere :)
0
@DonAndresFCB
Poczekam, moze w miedzyczasie sie urodzi inny pomysl.
0
@Zoker
Ja nie wiem, nie znam sie, nie za bardzo mnie interesują te herby, a wiem, że wielu sie tu prawie że prosi o zielone :)
0
@Zoker
To tez jest jakas opcja, ale poszukam jeszcze innego rozwiązania. Nie chce, żeby ktos mi zarzucal pozniej zbieranie herbow.
1
@sawyer00 @fcbarcafan19
Nie sadze, że redakcja pojdzie na cos takiego :)
1
Da sie ustawic na strawpoll ankiete, zeby glosy mogli oddawac tylko zalogowani użytkownicy na fcbarca.com ? Jezeli nie, to sa jakieś strony gdzie istnieje mozliwosc zrobienia ankiety z taka opcją?
0
Dla tych, ktorzy nie mogą sie doczekac dzisiejszego meczu, przypominam o trwajacym ostatnim juz konkursie eliminacyjnym na najładniejszą kobiete wg. La Rambli na zaległą literke Ł albo Q (do wyboru). Od wtorku zacznie sie runda finałowa. W poniedzialek przedstawie wszystkie kandydatki z drugich miejsc :)
Glosy mozna oddawac w poniższym temacie :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8782051#comment-8782051
Wystarczy wpisac imie i nazwisko nominowanej Pani, ktore sie przewinelo w temacie (koledzy wstawili zdjecia, mozna wybierac), bądz co jest wskazane nominowac Panią, ktorej imie i nazwisko nie pojawilo sie jeszcze w temacie.
Zapraszam.
0
@ZygmuntTrzeciFaza
Wedle wlasnego uznania :)
1
@Moderacja @wpwelement przez przypadek nacisnalem zglos przy koledze @Pawel1980. Prosze tego "zgloszenia" nie brac pod uwage. Przepraszam i dziekuje.
0
@ukiii
Edytuj swoje posty i wybierz jedną Panią.
3
@LuisSalvano
Bylo takie info. Pisalem, że literka Ż jest akceptowalna.
2
Dzien dobry wszystkim :)
Dzisiaj ostatni konkurs, przed kolejnymi fazami. Zalegly, na prosbe @RosjaninBut i @AnnaMarianna. Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke Ł lub Q (do wyboru).
O co w tym dokladnie chodzi ? Lecimy z alfabetem najpiękniejszych wg. Was kobiet. Wpisujemy imie i nazwisko naszej faworytki. Jeżeli to mozliwe i nie jest sie leniuszkiem, to bardzo mile widziane zdjęcie, mozliwie najlepiej ukazujące urode wybranej przez nas Pani (byle nie nago, żeby mnie moderacja nie pogoniła). Ważne, żeby podać tylko jedną naszym zdaniem najpiekniejszą kobiete. Temat będzie sie utrzymywal do godziny 22 wieczorem każdego dnia. Po tej godzinie będę zaznaczal, że koniec czasu na oddawanie glosu. Wtedy będę podliczał, która z kobiet uzyskała najwięcej głosów i taka osoba przejdzie odrazu do fazy finałowej. Jak będzie remis, to zrobimy dogrywke. Dziewczyny z drugich miejsc również będą mialy szanse na wejscie do finału! Stworzą one pozniej grupe, którą poddamy ankiecie. Postaram sie to fajnie zorganizowac, wybierając i wstawiając zdjecie każdej z Pań. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do fazy finałowej i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.
Pamietajcie prosze, jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.
Zaznaczam, ze dziwacznych bądz zupełnie niepasujących do tematu postaci nie będę podliczał. Cenie sobie porządek we wszystkim co robie, czy to w zyciu prywatnym, czy przez internet, dlatego bardzo Was prosze, żebysmy zbytnio nie spamowali w temacie i nie starali sie wplywac na glosy innych. Dajmy ludziom głosować samodzielnie. Oczywiscie mozna zaproponowac inną Pania w tym samym poscie w ktorym oddalo sie głos na swoją faworytke, ale bez wywierania presji. I prosze w miare mozliwosci robic to schludnie, żebym nie mial problemu z pozniejszym podliczaniem nominowanych Pań. Nie zmieniamy też swoich glosow, jezeli po 15 minutach nie bedzie już obowiazywac edycja wlasnego posta.
Wyniki wczorajszego konkursu :
1. Marcelina Zawadzka 11 glosow
2. Catherine Zeta Jones 7 głosow.
Finalistki po dwudziestu czterech konkursach, to Jennifer Aniston, Monica Bellucci, Charlize Theron, Alexandra Daddario, Emilia Clarke, Megan Fox, Gal Gadot, Salma Hayek, Izabella Krzan, Scarlett Johansson, Mila Kunis, Jennifer Lawrence, Margot Robbie, Nicola Cavanis, Elizabeth Olsen, Barbara Palvin, Emily Ratajkowski, Shakira, Taylor Hill, Ursula Corbero, Alicia Vikander, Agnieszka Więdłocha, Xenia Deli, Marcelina Zawadzka.
Na drugich miejscach i tym sposobem zachowujace szanse na finał uplasowały sie Jessica Alba, Kate Beckinsale, Penelope Cruz, Anna Dymna, Ester Exposito, Celine Farach, Selena Gomez, Audrey Hepburn, Izabella Scorupko, Keira Knightley, Diletta Leotta, Natalie Portman, Olga Katysheva, Lili Reinhart, Svetlana Bilyalova, Tylor Swift, Kate Upton, Victoria Justice, Emma Watson, Yulia Rose, Catherine Zeta Jones.
Rekord glosow uzyskany przy jednej literce nalezy do Gal Gadot. Uzbierala ona wówczas 16 głosów.
Bardzo mocno zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej zabawie. Im wiecej pięknych Pań w temacie tym lepiej :) Nikomu nie zaszkodzi, ani nie zajmie to duzo czasu, jeżeli wpisze imię i nazwisko wybranej przez siebie Pani.
Bawmy sie! :)
1
@Danny Gaucho @arasz1819
Zastanawia mnie jakim cudem on dostaje mecze do komentowania. Przeciez zupelnie sie do tego nie nadaje. A oprocz Pana Hajty ?
2
Jaki jest obecnie Waszym zdaniem nojgorszy polski komentator komentujący mecze piłki nożnej ?
0
@matirix20
Powaznie? Odwaznie :)
7
@Konias4318
Przypomina mi na tym zdjeciu Toma Hardy'ego :)
1
@matirix20
Malo grasz :) Jeden z lepszych wonderkidów w FMie 19 na swojej pozycji. Sprawdz.
2
@BarcaInfo
Nie trzeba zapisywac, wystarczy grac w Football managera :) Ma tam chlopak spory potencjal. U mnie w grze podstawowy zawodnik.
3
@mateuszdabski
Dokladnie tak. Ja jestem bardzo optymistycznie nastawawiony. Czuje po kosciach, że bedzie dobrze :)
3
@Kwiatek67
Wlasnie! O to chodzi! O wiare!
42
Slaba Barcelona wygra tą edycje Ligi Mistrzów, niech mnie drzwi scisną, ale to będą dopiero jaja :) Powiadam Wam, robcie screeny. Vamos Barca!!!
2
Teraz dopiero widze, ile daje Ramos Realowi Madryt. Mozna go nie lubić, ale pilkarzem i kapitanem jest znakomitym.
1
@MaziFCB
Szczerze mowiac jestem w szoku co ten Bale wyprawia - zycie jak w Madrycie :) A co do Twojego wpisu, to pelna zgoda.
0
Powaznie na konferencji Zidane powiedzial, ze Bale go poprosil, żeby ten go odstawil od skladu na dzisiejszy mecz?
0
Zamykam.
1. Marcelina Zawadzka 11 glosow
2. Catherine Zeta Jones 7 głosow.
7
Zanim zacznie sie druga polowa szybkie podsumowanie dzisiejszego konkursu na najpiekniejszą Panią na literke Z.
1. Marcelina Zawadzka 11 glosow
2. Catherine Zeta Jones 7 głosow.
18
Hajto dawaj sklad Kaiserslautern, co sie bedziesz czaił :)
4
...jedna bramka co bys nie powiedzial to juz jest. No niemożliwe Panie Hajto.
6
Ramos z tymi sygnetami, tatuazami, brodą i wlosami, to by mi do Sons of Anarchy pasowal :)
0
Nie moge sluchac tego Hajto.