0

@Tasde
Dziekuje za ta wiadomosc.

0

@codemat
Bylem z psem na spacerze przewietrzyc glowe, przy okazji zatankowalem kosiarke, pochowalem wszystkie zabawki z podwórka, a teraz film i do spania.

0

@Encore
Załaczam film doktor sen czy jakos tak. Pewnie odplyne przed koncem.

1

Zaprzestalem narazie oglądać wiadomosci, czytać mediów, odizolowalem sie tymczasowo od tego wszystkiego, bo za duzo podają niestworzonych historii, dziwnych teorii i czarnych scenariuszy. Czlowiekowi pozniej mimo woli na łeb siada. Powiedzcie mi tylko, czy pojawily sie dzisiaj jakies dobrei informacje co do tej zarazy ?

1

@koksik2700
Nie znalem, dzieki, az mi sie japa ucieszyla :)

0

@barcelonaLM
Mają rozmach *********

0

@itmustbejoke
Pomóż mamie i pozmywaj naczynia.

0

Psia Twoja mać, tyle osob siedzi w domu, że wywala serwery co poniektórym zagęszczonym stronom. Ale to dobry znak, #stayathome!

8

@pazio23
Pornhub.

Nie ma za co.

0

@Hushovt
Juz nic, dzieki za info.

0

Działa wam ekino ?

6

@GirlfcbPL
Takich meczy sie nie przegapia.

1

@Kvothe07
Poczekaj na PS5, ma wyjsc pod koniec roku. Ja sie juz doczekac nie moge.

2

@bartekmess
Kraków. Wisła Bieżanów ;)

Obecnie od 15 lat emigracja.

0

@Striker
Rozumiem. W kazdym razie szukam wzmacniacza, bo sluchawki juz (chyba) wybralem.

0

@Striker
Jeszcze nie kupilem sluchawek, ale chyba zdecyduje sie na ATH-MSR7b

Na caly sprzet,sluchawki plus DAC mam przeznaczony budzet 2 tys zł.

0

@pt9
Jaki uzywasz?

@Striker

Słyszeliście moze o Dragon Fly Cobalt albo black ? Warto?

0

@Striker
Chce cos kupić, szukam czegos co wzmocni moje sluchawki. Zaraz poczytam o tym Twoim...

0

Używacie wzmacniaczy do słuchawek typu DAC?

0

Idzta juz ludziska do spania. Rodzicie wiedza,ze do tej pory siedzicie na internetach?

0

@NeroTFP
Przyznam,że foka nie z tej ziemi.

0

@Luxmenx
Wpisz w google jej imie i nazwisko i dodaj naked.

0

@barcelonaLM
Poka, bo nie widzialem.


EDIT : mam.

0

@LuisSalvano
Ide ogladac, dzieki.

0

@LuisSalvano
Ooo, nie widziałem.

0

@4drian0
Tez mi podrzuc.

0

Polećta jakąs dobra komedie z nowosci. Taka powiedzmy co wyszla na przestrzeni ostatnich 4 miesiecy.

0

@NeroTFP
Szcerze nie znałem tej pani, ale rakieta straszna! Poguglałem jej zdjecia i zbieram szczeke z podlogi. A ta fota w tym stroju dzinsowym, to juz w ogole kosmos.

1

@NeroTFP
Matko Bosko!

0

@neymarjr_143
Ja sie trzymam, gorzej z tatą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?