MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde
Dziekuje za ta wiadomosc.
0
@codemat
Bylem z psem na spacerze przewietrzyc glowe, przy okazji zatankowalem kosiarke, pochowalem wszystkie zabawki z podwórka, a teraz film i do spania.
0
@Encore
Załaczam film doktor sen czy jakos tak. Pewnie odplyne przed koncem.
1
Zaprzestalem narazie oglądać wiadomosci, czytać mediów, odizolowalem sie tymczasowo od tego wszystkiego, bo za duzo podają niestworzonych historii, dziwnych teorii i czarnych scenariuszy. Czlowiekowi pozniej mimo woli na łeb siada. Powiedzcie mi tylko, czy pojawily sie dzisiaj jakies dobrei informacje co do tej zarazy ?
1
@koksik2700
Nie znalem, dzieki, az mi sie japa ucieszyla :)
0
@barcelonaLM
Mają rozmach *********
0
@itmustbejoke
Pomóż mamie i pozmywaj naczynia.
0
Psia Twoja mać, tyle osob siedzi w domu, że wywala serwery co poniektórym zagęszczonym stronom. Ale to dobry znak, #stayathome!
8
@pazio23
Pornhub.
Nie ma za co.
0
@Hushovt
Juz nic, dzieki za info.
0
Działa wam ekino ?
6
@GirlfcbPL
Takich meczy sie nie przegapia.
1
@Kvothe07
Poczekaj na PS5, ma wyjsc pod koniec roku. Ja sie juz doczekac nie moge.
2
@bartekmess
Kraków. Wisła Bieżanów ;)
Obecnie od 15 lat emigracja.
0
@Striker
Rozumiem. W kazdym razie szukam wzmacniacza, bo sluchawki juz (chyba) wybralem.
0
@Striker
Jeszcze nie kupilem sluchawek, ale chyba zdecyduje sie na ATH-MSR7b
Na caly sprzet,sluchawki plus DAC mam przeznaczony budzet 2 tys zł.
0
@pt9
Jaki uzywasz?
@Striker
Słyszeliście moze o Dragon Fly Cobalt albo black ? Warto?
0
@Striker
Chce cos kupić, szukam czegos co wzmocni moje sluchawki. Zaraz poczytam o tym Twoim...
0
Używacie wzmacniaczy do słuchawek typu DAC?
0
Idzta juz ludziska do spania. Rodzicie wiedza,ze do tej pory siedzicie na internetach?
0
@NeroTFP
Przyznam,że foka nie z tej ziemi.
0
@Luxmenx
Wpisz w google jej imie i nazwisko i dodaj naked.
0
@barcelonaLM
Poka, bo nie widzialem.
EDIT : mam.
0
@LuisSalvano
Ide ogladac, dzieki.
0
@LuisSalvano
Ooo, nie widziałem.
0
@4drian0
Tez mi podrzuc.
0
Polećta jakąs dobra komedie z nowosci. Taka powiedzmy co wyszla na przestrzeni ostatnich 4 miesiecy.
0
@NeroTFP
Szcerze nie znałem tej pani, ale rakieta straszna! Poguglałem jej zdjecia i zbieram szczeke z podlogi. A ta fota w tym stroju dzinsowym, to juz w ogole kosmos.
1
@NeroTFP
Matko Bosko!
0
@neymarjr_143
Ja sie trzymam, gorzej z tatą.