1

@norbi77
Sagem straszny badziew, racja, do tego brzydki jak nie wiem co, ale byl to prezent od rodzicow, bo strasznie chcialem miec telefon. Wtedy byl zdaje sie najtanszy w ofercie. Pozniej wymieniłem na Nokie 5110, spelniajac tym sposobem moje mokre sny ;)

0

@Hiacynk
Osobiscie jestem wielkim fanem urody Mili Kunis. Jest przepiękna. Ma w sobie to coś.

13

@SuperVegeta
Pora isc spać.

1

@jedrek7000
Hit nad hitami!! Z milion razy tłuczone na głosnikach ;)

1

@Barwindg
Klasyka przez wielkie K.

1

@IronSanHybrid @tadzik447 @norbi77 @SuperVegeta
A pamietacie nokie 3210, 3310, 6210, 6310, 8210,8850 ? :) Moim pierwszym telefonem też był jakiś Sagem. Najlepiej wspominam Ericssona T 28s i T 29s oraz co oczywiste nokie 3310 i 6210 ;) Złota 6310 i bateria, ktora trzymała kilka dni, to juz w ogole był szał. Zarąbisty telefon.

Nic jednak nie pobije starych komputerow na dyskietki, albo magnetofonow ,gdzie gra sie wgrywała pol godziny, a jak ruszyles dywanem to sie nie wczytala w ogole :) Albo kręcenie głowicy srubokrecikiem i ustawianie gry. Bodajze commodore 64. Pozniej Amiga i gry jak na fliperach ;) Magnetowidy,kasety VHS, wieczne problemy z wciaganiem taśmy itd itd ;) Albo zgrywanie muzyki z kasete na kasetę :)))

Piekne czasy.

0

@Colon
Zejście było blisko ;)

0

@Colon
Grubo. Ja kiedys zostawilem aparat Canon 40D w sklepie z ciuchami, po jakiejs godzine po wyjsciu ze sklepu sie kapnąłem, poleciałem tam spowrotem i leżał caly czas w tym samym miejscu, nie naruszony i nie zauwazony przez nikogo :)

0

Gubicie rzeczy? Ile razy, co, ile i jak bardzo wartosciowego w życiu zgubiliscie? Albo jeszcze inaczej, co znaleźliscie ? :) Ja jestem raczej typem pedanta, lubie miec porządek w domu,ale wiecznie gubię telefon, w ferworze walki/zabawy z dziecmi zawsze go gdzies położę i nigdy nie wiem gdzie. Staram sie zawsze o tym myśleć, nie zapominac, a i tak koniec koncow zawsze szukam telefonu :) Co do znalezisk, to nigdy nic szczegolnie wartosciowego nie znalazłem, ale hitem było kiedy moja ex dziewucha zgubiła auto na parkingu pod galerią ;) Albo moja mama,ktora zgubila, a w zasadzie zostawila torbe z pieniedzmy za auto w pociągu (wczesne lata 90). Odzyskała je pozniej, dzieki uprzejomosci konduktora. Wy macie jakies tego typu historie?

1

@HighestInTheRoom
Ale powinno byc Ci szkoda radaków, ktorzy tam mieszkają.

0

@puyol_presidend5
Chodzi bardziej o przerosniete ego Zlatana.

0

@Mario96w
Moim zdaniem obaj tu pasuja :)

2

@Mario96w
Slyszalem ta wersje z Chuckiem Norrisem ;)

0

@cuttersomething
Ja jestem na chorobowym od kilku miesiecy,zajmuje sie domem, w miedzy czasie rozwijam sie w moich pasjach, plus do tego rzeczy, ktore przytoczyles powyzej, wiele roznych zainteresowan, aktywny tryb życia i koniec końcow zawsze mi brakuje na wszystko czasu. Ile ja bym dal zeby doba trwała dłużej...

0

@Qlewer
To jest jak z dupą,każdy ma swoją :)

0

@IronSanHybrid
Przezorny zawsze ubezpieczony ;)

0

@Mr.Monteg
Dobry ten COD ?

0

@Encore
Oby kolego, oby.

2

Czy ja jestem jakis dziwny? Co chwila czytam jak duzo ludzi w obecnej sytuacji narzeka na nude, nie maja co robic, piszą teksy w stylu ale nuda,dajcie cos na zabicie czasu, nudy, nuda i jeszcze raz nuda. Ja to sie zastanawiam jak można sie nudzic? :) Czy tylko ja mam zawsze tysiąc pomysłów na to by sobie urozmaicić czas? Już pal pięć te pasje i zainteresowania, ktore posiadam, ale naprawde jest tyle ciekawych rzeczy do roboty/zabawy, że mnie to zazwyczaj czasu brakuje. Praktycznie zawsze. Dziwie sie co poniektórym "znudzonym" i mysle sobie, ze poprostu, tak po ludzku, najnormalniej w swiecie, jest mi ich szkoda.

0

@Mati90fcb
No ja tez bardzo rzadko choruje.
@Persyfl
Dam znac jutro co i jak po wizycie lekarskiej. Nie mam podwyzszonej temperatury, temperatura jest w normie.

0

@Mati90fcb
To raczej nie przeziebienie. Przy przeziebieniu mialbym chyba jakiś katarek czy cos w tym rodzaju. A ja mam tylko kaszel i ten ucisk w klatce. Pocieszajace jest to, że mam energie i nie mam goraczki.

0

@Mati90fcb
Nigdzie,w domu siedze od przeszlo tygodnia. Jedynie na spacery z dziećmi po okolicy - głównie lasy, miejsca niezaludnione. Kaszel mam co najmniej dziwny, ze tak powiem.

2

@Bykunn
Nie mieszkam w Polsce.

0

Jutro mam wizyte u lekarza, kaszle mnie i czuje ucisk na klatce. Nie mam gorączki. Musze przyznac sie bez bicia,ze mam stresa.

0

Jak sie zarazisz koronawirusem i wyzdrowiejesz to mozesz się znow zarazic czy jestes odporny?

0

Byly dzisiaj jakies optymistyczne informacje co do tej zarazy ?

0

@NeroTFP
A Śledztwo Spensera?

0

Ip man 4 dobry ?

Ps Doktor Sen, szczerze powiedziawszy spodziewalem sie czegos lepszego.

0

@Kajtek77
Az sie czlowiekowi lzej na sercu robi. Brawo.

0

@tadzik447
Jasny umrze z głodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?