MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB
No i git, tak bedzie. Dam znac jak wrazenia.
0
@JimMorrisonFCB
No to chyba przeglosowane, zaczynam od Dzentelmenów. A po dżentelmenach do spania jako film numer dwa ? :)
0
Co La Rambla proponuje za seans na wieczór, Dżentelmeni, Irlandczyk, 1917, Ból i blask, Richard Jewell czy Czarownica 2 ?
0
@AnnaMarianna
Na Twarz i figure, wiadomo, ale dla mnie najwazniejszy jest tyłek. Musi miec zgrabna pupe. Chocby byla najpiekniejsza na swiecie, a miala niezbyt przyjemny dla oka kuferek, to bym nie zwrocil uwagi. W sensie dluzszego flirtowania.
1
Zawsze narzekalem, ze mam żone pracoholiczke, że jak nie przesiaduje caly czas w firmie, to pracuje w domu, jak nie w domu, to znow przy jakis projektach. A teraz z kolei mnie troche przeraza fakt, że tak dlugo bedziemy ze soba 24 na dobe ;) Wiecie jak to jest... :)
0
@TheNekro94
Moze w Twoim mniemaniu :) Ja mowie tylko i wylacznie o wirusie w organizmie.
0
@TheNekro94
Nie zaprzecze, że jest to moje zdanie, tyle tylko, że to nic nie zmienia :)
0
@TheNekro94
Ja nie, tylko kolega @KapitanFCB jak juz cos, geniuszu. Ja tylko mowie, ze w lecie temperatura ciala, gdzie zyje sobie ta zaraza, ma taka sama temperature bez wzgledu na pore roku.
0
@TheNekro94
Kto ci porownuje wirusa u czlowieka w ciele vs w powietrzu? Ja tylko mowie, ze teoria, ze przyjdzie cieplo, to wirus zniknie mozna wlozyc miedzy bajki. Wirus sie doskonale czuje w takiej temperaturze.
5
@KapitanFCB
ten wirus sie utrzymuje w temp 37 stopni u czlowieka, to czemu ma sie nie utrzymac w lecie kiedy przyjda upaly?
0
@AV0CAD0
Gdzie znajde ten dodatek ? Podasz prosze linka ?
0
Jak moge sie zarejestrowac na HBO GO.pl bedac za granica? Przy rejestracji mi wyswietla komunikat, ze moje IP nie jest zarejestrowane w Polsce i nie moge ogladac. Da sie to jakos obejsc?
2
@Hushovt
Ooo makaron. Powodzi sie.
1
Ilość rożnych w FMie to najbardziej irytujaca dla mnie rzecz.
1
@bartekvisca
Przepraszam, niechcąco cie zglosilem jako spam czy cos w tym rodzaju do moderacji. Moderacje tez przepraszam.
2
@matteoFCB
Ah shit, here we go again.
0
@Bykunn
Football Manager, zawsze na czasie.
1
@IronSanHybrid
Haha, nie znałem! Dobre :)
0
@damiano996
Siemasz,siemasz. Ja praktycznie zawsze z lapka przez hdmi. Mieszkasz za granica?
0
@skyy10fan
Do konca roku powinienem bez problemu wytrzymac, normalnie żyjąc i nie oszczedzając. Przy zacisnietym pasie troche dluzej. Ja dzieci i żona.
0
@IronSanHybrid
Mnie to zastanawia tylko co z malymi dziecmi, ktore chce spac. Mnie to by pewnie odrazu tam zastrzelili, bo bym wyszedl z siebie jakby mi dzieci obudzili.
3
@IronSanHybrid
Odrazu mi sie przypomina serial Gomorra i te ich balkonowe życie.
0
@bartoszekkk
Śmiało pisz na priv. Pomoge.
0
@bartoszekkk
Edytowalem poprzednia wiadomosc - przeczytaj.
0
@bartoszekkk
Pojecia nie mam.
0
@bartoszekkk
Nie chodzi tylko o wykorzystywanie sytuacji. Pokaz mi screeny treningow to ci cos doradzimy. Masz role indywidualne poustawiane? Czasami im wiecej pilkarzy jest z opcja ataku i ma ustawione czesciej strzelaj tym gorzej. Taki paradoks. Bardzo duzo czynnikow wplywana na ofensywe,trzeba to wszyatko rownoważyc i dopberac odpowiednio taktyke pod kazdego pilkarza + odpowoednie treningi. Dobieraj tez taktyke pod przeciwnika, sprawdxaj kiedy i z jakich sytuacji traca najwiecej bramek.
0
@bartoszekkk
Trening kolego, trening.
0
Netflix i HBO GO dziala za granicami Polski ? Chodzi mi o seriale z polskim lektorem. Te najpopularniejsze,typu Sherlock,Dark, Wikingowie, The Wire, Chłopaki z baraków, Fargo, Most nad Sudanem, Synowie anarchii. Te mnie najbardziej interesują.
1
@norbi77
Sagem straszny badziew, racja, do tego brzydki jak nie wiem co, ale byl to prezent od rodzicow, bo strasznie chcialem miec telefon. Wtedy byl zdaje sie najtanszy w ofercie. Pozniej wymieniłem na Nokie 5110, spelniajac tym sposobem moje mokre sny ;)
0
@Hiacynk
Osobiscie jestem wielkim fanem urody Mili Kunis. Jest przepiękna. Ma w sobie to coś.