MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld
Ja to doskonale rozumiem, ale media i tak swoje. Willian też nijak sie ma do skladu Barcy i pasuje tam jak świni siodło.
0
@Messibestplayerintheworld
Podobnie bylo/jest z Martinezem.
0
Ide o zaklad, że po meczu sie zaczną ploty, ze Barca zainteresowana Dybalą ;)
Ps. Strasznie szkoda Messiego. Aż mi sie oglądać odechciało.
7
Messi z Dybalą nie mogą grac razem? Dobre :))) Teoria obalona.
1
Co za mecz Argentyny!
1
Argentyna dzis na duzy plus. Szkoda ze tak pozno :(
2
Cos mi sie zdaje ze to bedzie najlepszy mecz Leo na tym turnieju. Wyglada bardzo dobrze.
1
@Colon
Matko Bosko, ale foka! Nie znam, ale wyglada nieziemsko.
0
@bafi
W tv dzis m.in. :
22 kule, Constantine, Venom, Tajemnica Morrowbone, K-Pax, Chciwosc, Cube, itd itd...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DejMian111
No wlasnie te boki obrony za bardzo ofensywne przy takim ataku z przodu. Niemniej tak jak mowie, sam chcialbym cos takiego zobaczyc :) Hurrra i do przodu :D
0
@DejMian111
Miazga :) Mecze konczylyby sie wynikami 5:4, 6:4, 7:3 itd. Niekoniecznie dla Barcelony ;) Jedno jest pewne - napewno byłoby ciekawie. Ultraofensywnie.
0
@VenoM
No bo ma potencjal, nie zaprzecze. Sam to niejednokrotnie mowilem. Niestety ten potencjał nie przeklada sie na liczby w Barcelonie, co jasno nam mówi, że nie nadaje sie do tego klubu i nalezy go sprzedac, kiedy jest taka okazja. Nie mowie, ze trzeba sie go pozbyc za wszelka cene, broń Boże! Ale też bez przesady z tym odsylaniem do klauzuli.
2
A cóż oni sie tak uparli zeby zostawic Semedo? Ile on daje drużynie? Jego statystyki przez ost 2 sezony nie potwierdzają jego mocnej pozycji w klubie. Jestem pewien, że na podobnym (badz nawet lepszym) poziomie zagralby Wague, a klub zarobilby niezłe pieniedze ze sprzedaży Portugalczyka. Chyba, ze to poprostu nic innego jak zagrywka naszego zarządu żeby jak najwiecej ugrac na sprzedaży Semedo.
11
@Naturopata
Pique byl jednym z najlepszych zawodnikow drugiej czesci poprzedniego sezonu. Pierwszą miał słabą, zgoda. Ale pisanie, że to najslabsze ogniwo jest grubą przesadą.
0
@Naturopata
Nie, nie tylko Tobie.
0
Podobno zamiast jednego Neymara zdecydowali sie na dwoch innych pilkarzy, sa nimi Willian i Parejo. Po co płacić wynagrodzenie jednemu pilkarzowi jak mozna to podzielić na dwóch. Brawo Wy.
0
Co dokladnie powiedzial Bartek o Neymarze?
0
@kamilop
Paramount Channel o 22.
0
Mam dylemat, który film dzis w tv oglądać. Dawno temu w Ameryce czy American Gangster. Oba juz oczywiscie kiedys widzialem, oba genialne.
1
@Bord
VVD za malo medialny? Na Wyspach mam wrażenie, że tylko o nim sie gada przez ost kilka miesiecy. Moim zdaniem wlasnie jest on bardzo medialny ostatnimi czasy.
0
@gumaz
Zdecydowanie Neymar.
1
@SeeleyBooth
W pomocy Busquets, Rakitic, Vidal. Uwzględniłem też Valverde i jego koncepcje kiedy bedzie mial w zespole Van De Beeka i De Jonga ;)
2
@SeeleyBooth
Jak najbardziej. Dzieci zdrowe, żona zdrowa, reszta sie nie liczy :)
0
Ale ja bym bardzo chcial Cancelo w Barcelonie! Niejednokrotnie juz o tym pisalem. Idealnie by mi pasowal.
1
To co, dzis oficjalka dotycząca zwolnienia Segury?
0
@Barca4_ever
Stały muszki będzie wiosna ;)
0
@Bovciek
Obaj kluczowi i pod grą.
1
@nvcxbarca
Jestem bardzo na tak. Dawać tu tego kota!
0
@Baaarca95
Powinno byc : szejku dejze neymara nie rup scen