MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sergio5 no jest bardzo dużo ale to trzeba dowieźć jeszcze jutro taki wynik
0
@sergio5 niech zacznie wygrywać to dopiero będziemy mogli mówić o złomowanie :)
0
@Kidd 1)Nor
2)Nor
3)Mcl
4)Ver
5)Nor,Pia,Ham
10 miejsce Alonso
1)Ver
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Oco
6)Hul
7)Bot
8)Tsu
9)Alb
10)Nor
7
Ta kamera zyroskopowa jest idealna na taki tor jak zandvoort,idealnie widać wszystkie różnice poziomów czy nachylenia
1
@Popitek12 prime Norris nie potrafi wygrać więcej niż 1 wyścigu w najszybszym bolidzie jak narazie xD także nie ma o czym dyskutować,cwaniakuje tylko
6
To byłby ciekawy ruch,obecny mistrz 3 i na razie 2 miejsce w f2.Nowe nazwiska w f1 są zawsze mile widziane a szczególnie takiego które coś osiągają w seriach juniorskich
@Kidd @mekston @Kessie @Ptasior @Tasde @lucas/catalan @Chaoss @Popitek12 @patrix211 @budel17
9
Doohan z fotelem w Alpine.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @lucas/catalan @Chaoss @Tasde @Ptasior @budel17
1
No ciekawe czy Max dotrzyma tych Słów,kontrakt na wazny do 2028 czyli ewentualnie wtedy mógłby odejść z f1 i iść podbijać inne serie
1
@Kidd i jeszcze Jos vs Max i rewanz za stacje benzynowa
1
@Popitek12 Max vs Lewis
Też bym to zobaczył,rewanz za 2021 xD
66
Dzień w którym te wszystkie freaki upadna na głupi ryj będzie pięknym dniem
4
@Arden w takich sytuacjach można zobaczyć klasę człowieka,kapitalny piłkarz i jeszcze lepszy człowiek
1
O matko boska co tutaj się stanęło xD dawno głupszego twitta nie widziałem.Hamilton wybral ustawienie pod deszcz którego każdy się spodziewał w wyścigu i tylko dzięki temu wygral o ponad minute.Wcale Lewis w tamtym wyścigu nie był w innej lidze a zaryzykuje stwierdzeniem że nie tylko Lewis był ustawiony pod deszcz :) jak absurdalnie wygląda to sprowadzanie takiej wygranej tylko do ustawien
10
Ale pięknie wyjaśnil tych przegrywow xD
2
Mam nadzieję że dożyje czasów kiedy ten klub zostanie sprzedany jakiemuś inwestorowi z zewnątrz,obecnie jest dobra okazja na to według mnie bo Laporta z jego pionkami to zaczyna robić to co robił Bartomeu.Czas na nowy start
6
Typowa polska policja xD sprawa musiała zostać naglosniona to dopiero teraz mogą wziąć się do roboty
5
No i pięknie,teraz utrzymać ta przewagę jeszcze przez 37 kolejek i będziemy miszczem swiata
0
@mrboom ale to nie trzeba ryzykować swoim zdrowiem i życiem,nie popadajmy w skrajności xD da się zareagować na takie sytuacje z bezpieczniej odległości
2
@Bobo25 przeczytałeś cały post?ludzie obok tego zdarzenie przejeżdżali i nikt się nie zatrzymał,zachowanie policji też zalosne
3
Znieczulica ludzi w obecnych czasach jest przerażająca,chyba musi dochodzic do tragedii żeby się ludzie obudzili
3
Ale idiota z tego Maffeo
24
@Encore Sardine Torres xDDDD dobre
0
Dobrze ze mamy najlepszych lekarzy na la bambie i został już wydany wyrok w sprawie Balde,wcale to nie może być tylko mocno zbity mięsien po starciu 1 polowie.Sprzedac i zapomnieć
0
https://www.instagram.com/f1/reel/C-u4Uq0ty2N/
Polska Gurom
2
Ciekawa teoria która według mnie może być w 100% możliwa bo przewaga Redbulla zmalała właśnie od gp Miami.
@Kidd @mekston @Kessie @budel17 @Chaoss @Popitek12 @lucas/catalan @Ptasior @Tasde
1
Kolejny cwaniak się znalazł xd @Popitek12
4
@Lionel_Messi10 a jak Messi traktował klub? Chodzenie po podwyżki co rok/półtora jest według ciebie git? Gdzie i tak zarabiał wielkie pieniądze
33
@JanneAhonen przecież on jest przedwszystkim fanatykiem Leo,później dopiero kibicem Barcy.Kazdy Kibic wolałby żeby Leo został i skończył tutaj karierę a ten żałuję że nie odszedł xD
0
Alex i Lewis zaorali xD
1
No i biznes się kręci xD ale tak szczerze to nie pamiętam kiedy ostatni raz wrzucałem do takiej puszki hajs,wolę zdecydowanie wpłacić przez strony jak siepomaga itp na jakiś wybrany cel