0

@sergio5 no jest bardzo dużo ale to trzeba dowieźć jeszcze jutro taki wynik

0

@sergio5 niech zacznie wygrywać to dopiero będziemy mogli mówić o złomowanie :)

0

@Kidd 1)Nor
2)Nor
3)Mcl
4)Ver
5)Nor,Pia,Ham
10 miejsce Alonso

1)Ver
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Oco
6)Hul
7)Bot
8)Tsu
9)Alb
10)Nor

7


Ta kamera zyroskopowa jest idealna na taki tor jak zandvoort,idealnie widać wszystkie różnice poziomów czy nachylenia

1

@Popitek12 prime Norris nie potrafi wygrać więcej niż 1 wyścigu w najszybszym bolidzie jak narazie xD także nie ma o czym dyskutować,cwaniakuje tylko

6


To byłby ciekawy ruch,obecny mistrz 3 i na razie 2 miejsce w f2.Nowe nazwiska w f1 są zawsze mile widziane a szczególnie takiego które coś osiągają w seriach juniorskich
@Kidd @mekston @Kessie @Ptasior @Tasde @lucas/catalan @Chaoss @Popitek12 @patrix211 @budel17

9


Doohan z fotelem w Alpine.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @lucas/catalan @Chaoss @Tasde @Ptasior @budel17

1


No ciekawe czy Max dotrzyma tych Słów,kontrakt na wazny do 2028 czyli ewentualnie wtedy mógłby odejść z f1 i iść podbijać inne serie

1

@Kidd i jeszcze Jos vs Max i rewanz za stacje benzynowa

1

@Popitek12 Max vs Lewis
Też bym to zobaczył,rewanz za 2021 xD

66


Dzień w którym te wszystkie freaki upadna na głupi ryj będzie pięknym dniem

4

@Arden w takich sytuacjach można zobaczyć klasę człowieka,kapitalny piłkarz i jeszcze lepszy człowiek

1


O matko boska co tutaj się stanęło xD dawno głupszego twitta nie widziałem.Hamilton wybral ustawienie pod deszcz którego każdy się spodziewał w wyścigu i tylko dzięki temu wygral o ponad minute.Wcale Lewis w tamtym wyścigu nie był w innej lidze a zaryzykuje stwierdzeniem że nie tylko Lewis był ustawiony pod deszcz :) jak absurdalnie wygląda to sprowadzanie takiej wygranej tylko do ustawien

10


Ale pięknie wyjaśnil tych przegrywow xD

2

Mam nadzieję że dożyje czasów kiedy ten klub zostanie sprzedany jakiemuś inwestorowi z zewnątrz,obecnie jest dobra okazja na to według mnie bo Laporta z jego pionkami to zaczyna robić to co robił Bartomeu.Czas na nowy start

6


Typowa polska policja xD sprawa musiała zostać naglosniona to dopiero teraz mogą wziąć się do roboty

5

No i pięknie,teraz utrzymać ta przewagę jeszcze przez 37 kolejek i będziemy miszczem swiata

0

@mrboom ale to nie trzeba ryzykować swoim zdrowiem i życiem,nie popadajmy w skrajności xD da się zareagować na takie sytuacje z bezpieczniej odległości

2

@Bobo25 przeczytałeś cały post?ludzie obok tego zdarzenie przejeżdżali i nikt się nie zatrzymał,zachowanie policji też zalosne

3


Znieczulica ludzi w obecnych czasach jest przerażająca,chyba musi dochodzic do tragedii żeby się ludzie obudzili

3

Ale idiota z tego Maffeo

24

@Encore Sardine Torres xDDDD dobre

0

Dobrze ze mamy najlepszych lekarzy na la bambie i został już wydany wyrok w sprawie Balde,wcale to nie może być tylko mocno zbity mięsien po starciu 1 polowie.Sprzedac i zapomnieć

0

2


Ciekawa teoria która według mnie może być w 100% możliwa bo przewaga Redbulla zmalała właśnie od gp Miami.
@Kidd @mekston @Kessie @budel17 @Chaoss @Popitek12 @lucas/catalan @Ptasior @Tasde

1


Kolejny cwaniak się znalazł xd @Popitek12

4

@Lionel_Messi10 a jak Messi traktował klub? Chodzenie po podwyżki co rok/półtora jest według ciebie git? Gdzie i tak zarabiał wielkie pieniądze

33

@JanneAhonen przecież on jest przedwszystkim fanatykiem Leo,później dopiero kibicem Barcy.Kazdy Kibic wolałby żeby Leo został i skończył tutaj karierę a ten żałuję że nie odszedł xD

0



Alex i Lewis zaorali xD

1


No i biznes się kręci xD ale tak szczerze to nie pamiętam kiedy ostatni raz wrzucałem do takiej puszki hajs,wolę zdecydowanie wpłacić przez strony jak siepomaga itp na jakiś wybrany cel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?