1

@MesQueUnClub96 fart też czasami jest potrzebny

0


Luźne last to first,oczywscie SC pomógł i to bardzo ale dzięki niemu walka o mistrza jeszcze trwa

0

@MESSIah16 nie wiesz tego czy nie będzie tak dobry,za wcześnie na takie oceny ale co wiemy na pewno to że ma potencjał na takie same rzeczy jak Leo

8


Piekny jest ten dzieciak,oby nic mu nie zniszczyło jego kariery

0

@priest9999 zgadzam się ze stratą byłaby mniejsza gdyby przejechał parabolice lepiej i rozumialbym gdyby tylko raz schrzanil tam całe okrazenie a zrobił to 2 razy.Od piątku Redbull wygląda średnio,wedlug mnie nie trafili z ustawieniami do końca i jednak ta konstrukcja ma wadę która ciężko im znalesc/naprawic

5


Jeżeli tak by się stało to sytuacja w redbullu bedzie dramatyczna,stracili na Monzy prawie 0,7s do Norrisa gdzie mieli być bliżej nich.Mclaren i Norris mają wszystko w swoich rękach i to tylko oni mogą przegrać to jeszcze.Niesamowity jest ten sezon gdzie na początku się wydawało że będzie powtórka z 2023.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @lucas/catalan @Chaoss @patrix211 @Tasde

37

Hansi usiądź mi na mordzie

0

@Kidd 1)Ham
2)Ham
3)Mer
4)Lec
5)Ham,Lec,Rus
9 miejsce Albon

1)Max
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Tsu
9)Alb
10)Nor

7

@Lucyfffer bo jesteśmy lepsi niż rm. pl i szanujemy tutaj każdego.Madryciaki,liverpoolaki itp moga tutaj przesiadywać do momentu jak nie zaczną pajacować xD

1


Piękne to muszą być dni dla Antonellego,no oprócz tego wypadku w trenining ale młody jest to się jeszcze nauczy

11

Z jednej strony fajnie ze dzisiaj meczyk ale z drugiej zaraz znowu ta nudna przerwa na reprezentacje.Flick tymi 3 meczami przywrócił mi radość z oglądania Barcy

0


Kimi > Ollie
Widzisz @MesQueUnClub96 Kimi dostał o sobie filmik na profilu f1 a Bearman nawet tego nie dostal

0

@MesQueUnClub96 bo pojechali na innej strategi razem z Lando a zużycie opon było minimalne i udało mu się przed nimi utrzymac

0

@sergio5 idealny pod jakim względem?

0

Macie do polecenia jakieś dobre filmy z ostatnich lat,gatunek obojętny.Z góry dziekuje

7


Ciężkie życie żółwia xDDD

0

@BorzyKrzys wiem,wypadki się zdarzaja

1


Podchodzi i to jak,BoJack to kozak a pasut to szkoda komentowac

7


Sardynka Torres,Ciocia May i żółw ninja xDDD same gwiazdy w tej lidze

3

@Kidd też tak myślę że jedyna szansa żeby taki sprint się odbył to poprostu nie wliczania go do limitu budzetowego

4


W sumie to fajnie byłoby zobaczyć taki sprint juniorów w bolidach f1i tak już będzie po sezonie a moze wyjść fajne widowisko.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @Tasde @lucas/catalan @Chaoss @budel17 @Ptasior @patrix211

3

@tbas co to za jakaś tania podrobka Guardioli z temu xDD przeczytałem Pep i miałem takie wtf

12

@DonCarletto ale przygrzało słoneczko madryciakowi xDD Paz niby większy potencjał od Pedriego

0

@Kidd spokojnie,znając nasze szczęście to rapha się połamie jak będzie wstawal z łóżka xD

16

@Pnog37 spokojnie,Wirtz też miał zerwane i jest teraz kozakiem.Najwazniejsza będzie rehabilitacja i spokojny powrót do zdrowia

0

@Jakchcesz piękny jest ale przydał by mu się odpoczynek w najbliższym meczu przed kadrą

15


Szkoda nawet to komentować,taka szmata powinna być tak samo potraktowana tak samo co zrobił z tym psem

0

@pt9 w gironie podobno jest fajny łysolek na spd,moze jego powinniśmy ściągnąc

0

Brawo Olmo,piękne.Oby tak dalej

0

@Hubertusk przecież był stempel ewidentny xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?