1

@mmaciass myślę że te choroby były zawsze,poprostu nasza świadomość o nich jest wieksza

0

A może weźmiemy Depaya za Lewego? Holender dalej szuka klubu także może nie będzie chciał dużego hajsu,za darmo to się napewno sprawdzi :)

0


Piękna akcja xD

1

@Bykunn Stroll to specyficzny przypadek,on lepiej jeździ słabszym bolidem niż kiedy ma do dyspozycji lepszy bolid

1


Ale to byłby dream team xD młody Stroll i Max
Co ty na to @Popitek12 ?

3


Myślę ze ten Endrick to będzie taki sam niewypał jak Roque,więcej widzę jego ,,popisow" pozaboiskowych niż tych które robi podczas meczow

12


Ale jebnął i to jescze na wagę zwycięstwa w 90 minucie

0

@messi564 jest madryciakiem

1

@Popitek12 Verstappen będzie jechał?

3


Ogólnie nie obchodzi mnie za bardzo co ludzie robią że swoim wyglądem itp ale mając widownie która większością stanowią młode osoby to nie powinna pieprzyc głupot o powrocie do naturalnosci.Jaka to jest naturalność? Typiara zrobiła sobie cycki,ma doczepiane włosy i jeszcze teraz słabo wykonane licówki które wyglądają jak tic taci i nie pisząc już o mniejszych zabiegach.Zakrzywia tylko młodym ludziom jak wygląda naturalnosc

0

https://x.com/breakble_heaven/status/1819135188670066748
Niesamowite,to się w głowie nie mieści

5


Bez kitu xD niezle to reżyserka rozpisała

11


Niesamowity news,piłkarz słucha co mówi do niego trener na treningu xD

7


Duza strata redbulla,kolejna odejście osoby po Adrianie która może ich zaboleć a jescze są plotki o odejściu Balbo do ferrari.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @Ptasior @lucas/catalan @patrix211 @Chaoss

0

@TR3YWAY tak,przereklamowany.Mial dobre ms i niezły okres w poprzednim sezonie ale później przepadł i praktycznie nic nie strzałal a trzeba będzie za niego płacić z 70 mln

0

@TR3YWAY po co tu ten przereklamowany grajek?

2


Powinna jej oddać za darmo jak jej bombelek chce taki stroj

5


Zawsze śmieszy takie zesranie się jakiś januszy z kanapy o to że osoba x czegos nie zrobiła tak jakby oni tego chcieli

0


Szkoda ze ten sezon nie mógł wyglądać tak od początku bo byłaby możliwa piękna walka o mistrza

0

@shinthps nie noszę sukienek ale nie obchodzi mnie to co inni noszą,nikogo tym nie krzywdzą także nie widzę w tym problemu

0

@partymaker może,tylko po co mieliby mu usuwać glazure xD

5

@pepo_barcarzadzi no tak,prawdziwy ,,facet" nosi skinny jeans które ściskają jego męskie jaja i koszulkę z wyjebanym w kosmos logiem CK albo tommy hilfinger xD

15

@Litman nie usuną mu klauzuli bo w Hiszpani jest ona obowiązkowa xD

1

@mekston No niesamowity progres zrobił Merc,napoczatku sezonu byli 4 siła a nawet byly wyścigu gdzie przegrywali tempem z Alonso a teraz po redbullu wygrali najwięcej wyscigow

0


Dwóch najlepszych kierowców w stawce,mam nadzieję że po przerwie wakacyjnej dojdzie do kilku pojedynków między tymi kozakami

1

@NeroTFP1 akurat wydaje mi się że ten krengiel ,, pożyczył" ten filmik który w sumie został nagrany żeby pokazac jak ludzie u nas potrafią się dobrze ubrac bo nie raz taki widziałem z innych państw

4


Bez kitu xD niektórym to wszystko nie pasuje to jak ludzie chodzą ubrani a na tym filmiku większąsc stylowek jest bardzo fajnych

3


No i już oficjalnie

3


No to Lewis z 105 zwycięstwem w karierze na 99% szkoda tylko że w takich okolicznościach
@mekston @Kidd @Kessie @budel17 @patrix211 @Popitek12 @Chaoss @lucas/catalan @Ptasior

7

@jacobFCB tylko po co emotka tego klauna? Nie może już mieć swojego zdania? Żałosny typ a pewnie jest pierwszy który płaczę o wolność słowa xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?