6


Ale to trzeba mieć łeb żeby się na takiego fejka złapać xD

0

@Rust_Cohle to nie są moi bracia

0

Czy @Vegeta88 to brat @VegetaPolska ?

0


Zhou to kolejny ogór który nie powinien mieć miejsca na następnym sezon,dla mnie to on jest gorszy od Logana

4

Pizza z ananasem to jest życie,ciezko o lepsze polaczenia

2


Bez niespodzianek

0

No f2 raczej na pewno nie pojedzie,ciekawe co będzie z kwalami

0


No i już opóźnienia

1

@AlexDark00 a czy ja pisze ze nikogo nie napadają? Zbyt dużo chyba sobie dopowiadasz xD

1

@AlexDark00 jaki farmazon? Weź leki człowieku,ja pisze swoje odczucia a ty już się zesrales kiedy ja nic nie pisałem o gwaltach

1

@dafik85 też byłem ostatnio w Paryżu i wychodziłem na miasto wieczorem i nic mnie nie spotkało niemiłego a równie dobrze nawet w Polsce mogła cie spotkać taka sytuacja gdybyś wszedł w złą uliczke

7


Piękne to zrobil,lubię takie bramki

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Kidd 1)Nor
2)Max
3)Mcl
4)Max
5)Nor,Max,Pia
6)9

1)Max
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Ric
9)Alb
10)Nor

0

Komentarz usunięty

0

@RMS muszę cie zmartwić ale tak normalne osoby się nie zachowują na widok innych ludzi

1

@Popitek12 zgadnij

0

@tadzik447 straszne,może za dużo wypili albo coś zjedli nie świeżego?

0

@priest9999 w suchych warunkach w ten weekend McLareny i Max mają zdecydowana przewagę także na 90% byłaby takie top3 w kwalach a deszcz zawsze dodaje dodatkowych emocji.

0

@RMS @Barcasub straszne.Mam nadzieję że nic wam się nie stalo

0

@Barcasub a co się wydarzyło?

2


Oby coś popadało na kwale bo na suchym raczej bez niespodzianek będzie tak czuje

1

@J4no zamiast x wpisujesz Twitter w linku

2


Pomagają zabijać dzieci czy o co chodzi? xD

2

@MesQueUnClub96 z ciekawości przejrzałem jego wpisy na Twitterze i trochę żałuję.Pociski jak z podstawówki xD

0


XDDD Tylko tak to można skomentowac

6


Piękne były to czasy kiedy Messi z Ronaldo mieli udzial przy 40 g/a w samej lidze a obecnie to zawodnicy robią taki wynik w całym sezonie.

1


Ale powalona akcja xD

0


Jeszcze maja być na Sauberze i Astonie te kamery.Ciekawe będą wymuszać zmiany w skrzydłach czy jednak od nowego sezonu dopiero

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?