2

@Popitek12 zgloszony

5


Gasly przedłużył kontrakt z Alpine,to teraz oby wrócił do formy z 2020/2021 i będzie git.
@Kidd @mekston @Kessie @budel17 @Popitek12 @patrix211@patrix211 @partymaker

1

Zawsze śmieszy jak ludzie płaczą po przegranym meczu w ea fc,to już serio trzeba mieć zryta glowe
https://zapodaj.net/plik-clsAABfIpe

5


Mike wyjaśnił,nienawidzę takich rozbiegow jak u Lewego bo zamiast strzelić normalnie to pajacuje przy nim 10 razy.

0

@TheCule A Palmer nie jest topowa gwiazda? Zobacz sobie jakie staty zrobił w Chelsea,może miał dużo karnych ale je też trzeba umieć strzelać

0


Liam z szansa na miejsce w Audi,mam nadzieję że to tego dojdzie

0

@Colon Portugalia wygrywa euro po hat-tricku Ronaldo,chciałbym zobaczyć wtedy la rambli jak płonie przez Goata

2

@Lucerfi Ale mocne dzialo wymierzyles xD bo w ogóle w rodzinach heteroseksualnych nie dochodzi To patologi,zaczynać od przemocy psychicznej,alkoholizmu czy bicia dziecka,Ośmieszyłes się teraz i to mocno

8

@bartekvisca Kolumbia i Urugwaj mogą zagrozić

1

@Deviler konsole

1


F1 potrzebuje kolejnego sezonu gdzie ta dwójka kozakow znów się będzie napierdalać co wyscig,niestety ale na razie nie widzę kierowcy który zrobiłby wszystko żeby pokonać Maxa tak jak Lewis i żeby Max chciał by pokonać kogoś jak Lewisa

1

@Popitek12 Lewis Hamilton,cwaniak który za rok pokona Maxa

0

@mekston wygląda na to że raczej przebije 200 w tym sezonie,no i elegancko

0

@RafiVeB tak to jest jak się jest idolem napalonych nastolatek xd

0

@Azi gdzie niby znikł? Wielokrotnie stawiał na podium,miał pole position na Węgrzech,był 3 w poprzednim sezonie w generalce.Takze nieźle zniknął xD

0

Ładnie Lewis,tego brakowało w kanadzie

0

Merc powinien zamienić Hamiltona z Russelem jak będą blisko siebie

0

Czuje ze Gekon coś odwali na starcie

2


Correa wraca na podium f2 po 5 latach,niesamowita historia i w pełni zasłużone podium.Takie sytuację pokazuja że na prawdę warto walczyć do końca nawet jak jest naprawdę źle

1


Lindblad to kozak,Zdecydowanie najlepszy kierowca w akademi Redbulla.Wszedl do f4 z buta gdzie w debiutanckim sezonie mistrza mu zabrał Kacper który miał większe doświadczenie i niesamowita forma ale w f3 już to Arvid niestety deklasuje Polaka i to brutalnie.Dzisiaj prawie 48s za nim po karze która dostal

0

@mekston Na początku sezonu wygladało że Redbull znów będzie miał przewagę bo w Bahrainie i Arabii zrobili łatwe 1-2,pozniej Max też wygrał z dużą przewaga w chinach i Japoni.Dopiero od Miami zaczęło się ciekawie jeżeli chodzi też o wyścigi

6


Niezła patola ale widać że nagonka politykow i wstawianie randomowych zdjęć osób o ciemniejszej karnacji zaczyna dzialac.

1


Zawsze takie minimalne różnice robią niesamowite wrażenie,w top6 to się zrobiły 2 grupki gdzie dzieło ich kilka/kilkanaście tysiecznych.Mam nadzieję że taka rywalizacja będzie już z nami do końca tych regulacji

0


Helmut szuka następcy Pereza xD jak będzie potencjał na f1 to pięknie będzie się przedawal merch i pieniążki od sponsorów wpadną

1

@Kidd 1)Nor
2)Lec
3)Fer
4)Ham
5)Nor,Lec,Ver

1)Ver
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Tsu
9)Alb
10)Nor
Bonusowe
3-Ver
4-Sai

4


I tak to u mnie wygląda co 2 lata xD

0


Jakie prawdziwe xD ciekawe że Redbull ma problemy z konstrukcja od momentu w którym spróbowali podobnej do tej Merca z 2022,sami się wjebali na minę

1

@barcanawieki nie widzę w tym zachowaniu niczego złego,pewnie nawzajem się prowokowali cały mecz i to jest normalne

1


Potrzebuje takiego turnieju,dymy byłyby na kazdym meczu xD

2

@Astad viaplay.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?