0


Sargeant GOAT F1

4


Bardzo mocny kandytat na wyprzedzenie sezonu,fantastycznie zrobił to Alex i warto to obejrzeć kilka razy

1

Według mnie raczej będzie kara dla Russela,pojechał jakby nie chciał widzieć Oscara w tamtym miejscu

0

@mekston następny wyścig to Barcelona a tam Merc zawsze był mocny,zobaczymy jak będzie w tym roku

2

Najlepszy wyścig w tym sezonie zdecydowanie.Ciekawe czy Merce to tylko jednorazowy wyskok czy może poprawki działaja.

0

Osama Bin Russel w akcji xD

0

Niech pokażą co się stało z perezem

0

Sainz co robi xDDDD

0

Lewis pierwszy z czołówki na slicki zjeżdża

1

Zaraz slicki pewnie wjadą

0

Lewis zyskał drugie życie po tym zepsutym pit stopie Astona

1

Ale Albon się wcisnął pieknie

1

@mekston No czasami tak jest ze kierowca czasami zyska na SC,Max przy 1 tytule jest tego najlpszym przykladem

0

@Sulimo tak samo ludzi bolało jak Lewis dominował,normalny cykl życia kibiców f1

0

Ciekawe czy ten McLaren to legalny jest w pełni,ostatnio były pogłoski że coś może być ale jak nie to coś chyba znaleźli czego nikt nie znalazł

0

McLaren od miami jest najszybszym bolidem w stawce trzeba to powiedzieć

1

Merce co latają xD

1

Crush dodiego aż w szoku xD

1

@Kidd 1)Hamilton
2)Hamilton
3)Fer
4)Lec
5)Ham,Lec,Ver

1)Ver
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Tsu
9)Alb
10)Nor

15


Piekny to był sezon

0


McLaren ma szansę na przerwanie klatwy w Kanadzie,niesamowite w ogóle że przez tyle lat nie zdobyli nawet punkciku

0


Sainz podobno podpisał kontrakt z Williamsem

1

@AmigoBlancos Życzę dużo zdrowia,pamiętaj że rak to jeszcze nie wyrok bo mój tata też tak myślał ale na szczęście dzielnie walczył i udało się pokonać to paskudztwo

3

https://x.com/Dom_UTD/status/1797933274335207579
Brakuje teraz takich magikow na boiskach.Nigdy mu nie wybaczę że tak szybko od nas odszedł,w prime spokojnie był na poziomie Leo i Ronaldo.

4


Mam nadzieję że tak właśnie będzie :)

1

@Transu96 griddy to najlepsza cieszynka w histrorii,szczególnie po wylewie w 90

0

https://x.com/weeqdz/status/1797738382283682030
Chłop co robi dalej daba w 2024 xDDD

1

@mekston No mam nadzieje ze Daniel nie utrzyma miejsca na następny sezon bo w sumie nie daje argumentów sportowych,marketingowo pewnie się im opłaca ale zdecydowanie wolałbym Lawsona w jego miejsce

1

@mekston Alpine pewnie weźmie Doohana albo Micka w miejsce Ocona

0

@mekston jest taka możliwość,haas albo audi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?