MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sargeant GOAT F1
4
Bardzo mocny kandytat na wyprzedzenie sezonu,fantastycznie zrobił to Alex i warto to obejrzeć kilka razy
1
Według mnie raczej będzie kara dla Russela,pojechał jakby nie chciał widzieć Oscara w tamtym miejscu
0
@mekston następny wyścig to Barcelona a tam Merc zawsze był mocny,zobaczymy jak będzie w tym roku
2
Najlepszy wyścig w tym sezonie zdecydowanie.Ciekawe czy Merce to tylko jednorazowy wyskok czy może poprawki działaja.
0
Osama Bin Russel w akcji xD
0
Niech pokażą co się stało z perezem
0
Sainz co robi xDDDD
0
Lewis pierwszy z czołówki na slicki zjeżdża
1
Zaraz slicki pewnie wjadą
0
Lewis zyskał drugie życie po tym zepsutym pit stopie Astona
1
Ale Albon się wcisnął pieknie
1
@mekston No czasami tak jest ze kierowca czasami zyska na SC,Max przy 1 tytule jest tego najlpszym przykladem
0
@Sulimo tak samo ludzi bolało jak Lewis dominował,normalny cykl życia kibiców f1
0
Ciekawe czy ten McLaren to legalny jest w pełni,ostatnio były pogłoski że coś może być ale jak nie to coś chyba znaleźli czego nikt nie znalazł
0
McLaren od miami jest najszybszym bolidem w stawce trzeba to powiedzieć
1
Merce co latają xD
1
Crush dodiego aż w szoku xD
1
@Kidd 1)Hamilton
2)Hamilton
3)Fer
4)Lec
5)Ham,Lec,Ver
1)Ver
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Tsu
9)Alb
10)Nor
15
Piekny to był sezon
0
McLaren ma szansę na przerwanie klatwy w Kanadzie,niesamowite w ogóle że przez tyle lat nie zdobyli nawet punkciku
0
Sainz podobno podpisał kontrakt z Williamsem
1
@AmigoBlancos Życzę dużo zdrowia,pamiętaj że rak to jeszcze nie wyrok bo mój tata też tak myślał ale na szczęście dzielnie walczył i udało się pokonać to paskudztwo
3
https://x.com/Dom_UTD/status/1797933274335207579
Brakuje teraz takich magikow na boiskach.Nigdy mu nie wybaczę że tak szybko od nas odszedł,w prime spokojnie był na poziomie Leo i Ronaldo.
4
Mam nadzieję że tak właśnie będzie :)
1
@Transu96 griddy to najlepsza cieszynka w histrorii,szczególnie po wylewie w 90
0
https://x.com/weeqdz/status/1797738382283682030
Chłop co robi dalej daba w 2024 xDDD
1
@mekston No mam nadzieje ze Daniel nie utrzyma miejsca na następny sezon bo w sumie nie daje argumentów sportowych,marketingowo pewnie się im opłaca ale zdecydowanie wolałbym Lawsona w jego miejsce
1
@mekston Alpine pewnie weźmie Doohana albo Micka w miejsce Ocona
0
@mekston jest taka możliwość,haas albo audi