MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Orban ale placek węgierski
2
Ale paralityk hahaha
3
@Aferzysta będę jadł chorizo
1
@PatrychoO wysłałem na priv
5
No i poleciało :(
2
@MesQueUnClub96 będzie Hurkacz?
7
Nie da się tego ogladac,trzeba czekać na Hiszpanie i na Pedri-Lamine show
3
To teraz poproszę o bramkę Węgrów
0
@TaleOfUs wtedy Lewis i Vettel zdominowali tamten wyścig,ponad 35s przewagi nad Buttonem i chyba wszyscy od 5 miejsca zdublowani
0
@Arden tak się dzieje kiedy tylko lajkujesz pornosy na Twitterze,także wiesz co musisz przestać robić xD
1
Ona naprawdę jest chora
0
@Gosciuu chyba na varze bo główny musiał podbiec do monitora
4
Oni serio mają jakieś wątpliwości xDDDD
1
Chlop co chciał zabić Gundo
12
Zasmiane xD
1
Odnośnie tej aferki z Zalewskim to nie byłbym zdziwiony gdyby ten ziomek wiedział wcześniej o tej zdradzie ale napisał o tym teraz żeby zebrać atencje po zdradzie xD
0
Optymalna 5,nic bym nie zmieniał no chyba że Maxa gdzieś wcisnąć za Fangio albo Alonso
7
Kolejny ogór którego nie powinno być już w stawce,kompletnie nijaki kierowca i jedyne z czego go zapietamy to z wypadku na silverstone xD
4
@Kgorecki2500 kokaina > CocaCola
0
@mekston nie no tylko Williams jest w grze jeżeli chodzi o ten sezon,pojeździ tam pół sezonu za Logana i pójdzie do merca od 2025
12
Ale to byly emocje,mam nadzieję że na tym euro przeżyjemy jakies pozytywne emocje a nie tylko wkurzanie się na tą druzyne
0
Czyli co raz bardziej prawdobodne jest że Logan pożegna się się z fotelem w trakcie sezonu a w jego miejsce wejdzie Antonelli
5
Normalny dzień w Indiach
0
@mekston tak,chodzi o to samo co Russel miał w Monaco.W Monaco nie było widać żeby ta nowa cześć dawała im jakieś mega korzyści ale w Kanadzie odpalili to pewnie dlatego teraz zgłaszają
0
Redbull w strachu xD
1
@bartas97 co prawda nie jestem ambasadorem ale z tego co pisali to jest to generacyjny talent,nowy Messi ale oni w sumie o każdym młodym argentyczyku tak piszą.Takze będzie top albo flop
0
@Aferzysta to nie byl Kolo muani,poza tym to stary filmik jeżeli mówimy o tym samym
1
Gwiazdeczka się obraziła xD
7
Piękne hahaha
1
https://x.com/ScrewderiaF1/status/1800174104525656227
No i to się szanuje,trzeba mieć priorytety