2

Orban ale placek węgierski

2

Ale paralityk hahaha

3

@Aferzysta będę jadł chorizo

1

@PatrychoO wysłałem na priv

5

No i poleciało :(

2

@MesQueUnClub96 będzie Hurkacz?

7

Nie da się tego ogladac,trzeba czekać na Hiszpanie i na Pedri-Lamine show

3

To teraz poproszę o bramkę Węgrów

0

@TaleOfUs wtedy Lewis i Vettel zdominowali tamten wyścig,ponad 35s przewagi nad Buttonem i chyba wszyscy od 5 miejsca zdublowani

0

@Arden tak się dzieje kiedy tylko lajkujesz pornosy na Twitterze,także wiesz co musisz przestać robić xD

1


Ona naprawdę jest chora

0

@Gosciuu chyba na varze bo główny musiał podbiec do monitora

4

Oni serio mają jakieś wątpliwości xDDDD

1

Chlop co chciał zabić Gundo

12


Zasmiane xD

1

Odnośnie tej aferki z Zalewskim to nie byłbym zdziwiony gdyby ten ziomek wiedział wcześniej o tej zdradzie ale napisał o tym teraz żeby zebrać atencje po zdradzie xD

0


Optymalna 5,nic bym nie zmieniał no chyba że Maxa gdzieś wcisnąć za Fangio albo Alonso

7


Kolejny ogór którego nie powinno być już w stawce,kompletnie nijaki kierowca i jedyne z czego go zapietamy to z wypadku na silverstone xD

4

@Kgorecki2500 kokaina > CocaCola

0

@mekston nie no tylko Williams jest w grze jeżeli chodzi o ten sezon,pojeździ tam pół sezonu za Logana i pójdzie do merca od 2025

12


Ale to byly emocje,mam nadzieję że na tym euro przeżyjemy jakies pozytywne emocje a nie tylko wkurzanie się na tą druzyne

0


Czyli co raz bardziej prawdobodne jest że Logan pożegna się się z fotelem w trakcie sezonu a w jego miejsce wejdzie Antonelli

5


Normalny dzień w Indiach

0

@mekston tak,chodzi o to samo co Russel miał w Monaco.W Monaco nie było widać żeby ta nowa cześć dawała im jakieś mega korzyści ale w Kanadzie odpalili to pewnie dlatego teraz zgłaszają

0


Redbull w strachu xD

1

@bartas97 co prawda nie jestem ambasadorem ale z tego co pisali to jest to generacyjny talent,nowy Messi ale oni w sumie o każdym młodym argentyczyku tak piszą.Takze będzie top albo flop

0

@Aferzysta to nie byl Kolo muani,poza tym to stary filmik jeżeli mówimy o tym samym

1


Gwiazdeczka się obraziła xD

7


Piękne hahaha

1

https://x.com/ScrewderiaF1/status/1800174104525656227
No i to się szanuje,trzeba mieć priorytety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?