MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale poszedł Frimpong
0
https://x.com/Pogling2/status/1803805217483276753
Co to jest xDDDD
0
@MesQueUnClub96 Ollie to dzisiaj dostał ostro od Kimiego w kwalach,poproszę o komentarz do tej sytuacji.
1
@mekston Polska 5/16
Chiny 1/16
Austrialia 3/16
Niemiec 4/16
0
Dobrze ze jestem w 3/16 hiszpanem to będę miał chociaż komu kibicowac,Vamos Hiszpania po final!!!
0
10 minuta a nas nawet nie było pod polem karnym Austri z piłką przy nodze xDD
0
@Bernard777 jak tak chętny jestes do wysyłania ludzi na wojne to może sam pojedź
1
Podobno sprzedają bilety w jedną stronę,ciekawe...
0
No ciekawe,mieszane uczucia mam co do tego ruchu patrząc na jego historie w tym sporcie.Moze doczekamy się kolejnego crashgate xD wizerunkowo zdecydowanie strzał nie w kolano a w łeb sobie strzelili
7
Tak samo reaguje gdy widzę co robi Yamal na boisku haha
2
Włosi to maja piękny hymn,mógłbym go słuchać godzinami
1
@Encore a ktoś z Anglii się wyróżnia na tym euro? Tam każdy gra gowno
8
@blakkudium ale śmiesznie wygląda xD te otwory na oczy jakie duze
0
Ale jebnął, zasłużony remis
1
Chłop co podnosił ręce żeby mu podać to jak już dostał piłkę to ja wyjebał na aut xD
8
Piekny to był mecz,nie zapomnę go nigdy :)
9
W końcu zrobili coś pożytecznego
2
Ale teraz się zaczyna okres sportowy do oglądania,euro,copa i jeszcze 3 wyścigu f1 tydzień po tygodniu.Gdzie tu znaleźć czas na sen,masakra
0
@barca__rządzi z obecną Brazylia to byliby faworytami ale problem jest taki że Brazylii nie będzie w finale
1
Jednak kupon w grze haha
0
Co za patalachy,kupon do smieci
0
@michaleu remis starczy :)
1
@PatrychoO typowe ea,zamiast coś poprawić to oni to banują na pro eventach xD
0
@Kazragore jest bardzo op,pro gracze praktycznie tylko wrzutkami grali na poprzednich turniejach
0
@Kazragore styl gry,ten konkretny sprawia że piłkarze z nim lepiej grają w powietrzu,lepiej skaczą w powietrze/strzelają z główki jak dobrze kojarzę
1
Podsumowanie tej gry xD samo ea wie że coś jest za mocnego w grze ale pewnie i tak nie umią tego zrobić żeby było mniej skuteczne,ten kod gry trzeba zaorac i napisać od początku xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Śmiesznie że ludzie o prawicowych poglądach potrzebowali 3 pełnych sezonów i 3 odcinkow 4 sezonu the Boys żeby zrozumieć że ten serial wyśmiewa między innymi ludzi o takich poglądach albo też nie wiedzieli że Francuz jest bi xD oczywscie zaczęli już bombardowanie negatywnymi ocenami na rotten tomatoes
8
@Kubsoleon może dlatego że ma teraz ważniejsze sprawy na głowie jak np euro i nie będzie publicznie odpowiadał jakiemuś atencjuszowi,moze Nicola tak jak normalny człowiek zaczął to załatwiać prywatnie a nie na ig
1
Ale teraz Ronaldo zagrał piętka,pieknie