MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler dzisiaj akurat mialem wolne ale znajomy pisał że discopolowiec już jest na miejscu xD
11
@Deviler pracuje w tym hotelu,jak zobaczę kogoś wcześniej niż 12 to napisze na la bambie kto zostanie treneren xD
0
@BorzyKrzys myślę że miałby nawet z 8 goli i 4 asysty
5
W poznańskim zoo zwierzęta uciekły,powinni ich wrzucić do tych bizonow
0
I już od początku gry będą wyciągać kasę od graczy za pointsy xD
0
@Popitek12 tylko Hamilton tutaj jest Goatem i może djoko ale nie znam się na tenisie
3
Ktoś chyba był pijany jak wybierał ta 11
0
Tsunode przeżyje na następny sezon ale serio Daniel xD zamiast dać szansę nowym i młodym kierowcom to trzymają Daniela który ma najlepsze lata za sobą a taki Lawson który pokazał się z dobrej strony pewnie skończy bez fotela na 2024 no chyba że pójdzie do Williamsa za Sargenta
0
@mekston tak?to musiałem jakoś to przegapić
3
Niesamowity atak Pereza xD
4
Lawson wchodzi za Daniela i w 3 wyścigach robi Tsunode 3-0,jak Tsunoda zweryfikował De Vriesa to teraz dostaje chyba weryfikację od Lawsona
2
@MesQueUnClub96 Perez XDDDD nie wiem jakie ty f1 oglądasz
0
@Marcin199310 pewnie tak,miał zdecydowanie lepsze tempo pod koniec
3
@barcanawieki no i co w tym xD? Grał przez wiele lat w Realu to im kibicuje
0
No i nie będzie powtórki z 2008 bo Stroll się pomylił i się rozwalił w Kwali a nie w wyścigu xD
2
@Ukasz przypominam że on ma 16 lat,ma grać w każdym meczu? To jeszcze dziecko i potrzebuje też odpoczynku
1
@ToWinaSedziego blokował jeszcze Tsunode i Sargenta na ich szybkich okrazeniach
0
Żartem jest ta decyzja,kolejna kompromitacja FIA
1
Strategia Ferrari na jutro xD
0
@MesQueUnClub96 na top3 to nie mają szans redbulle xD
0
@MesQueUnClub96 jeszcze jest q3 nie wiem czy wiesz
0
@MesQueUnClub96 no w sumie i tak jutro nie wygra to masz rację bez różnicy dla niego
0
A Verstappen powinien dostać jeszcze karę za blokowanie Tsunody
0
@Xpert77 wprowadzili juz
0
@marcin62 dasz jej styl gry i będzie grywalna
1
Ale będzie chodziła w moim mieszanym składzie Barcy,wygląda bardzo ciekawie
3
@gruchaxd7 ok panie dorosły,jak ciebie to nie interesuje to po co komentujesz?
2
Ale to bedzie dobra gierka
1
@Kidd 1)Max
2)Max
3)RB
4)Ham
5)Max,Perez,Ham
6)-
1)Max
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Gua
8)Tsu
9)Alb
10)Nor
2
@FutbolFan
Czy to są ci sami kosmici którzy budowali piramidy?