1

@Popitek12 Chciałbym zobaczyć Trinity Rodman jako nasza piłkarka a Tonali to mi zwisa

0

Czy jak gram w b klasie i obstawiam sobie pewniaczki to też mnie mogą zawiesic na kilka miesięcy? Czy jednak mogę se grać na betlicu? Bo to aż strach no wtedy nie będę miał z czego mieć na zycie

2

@Lionel_Messi10 gdyby był argentyczykiem to nawet jakby 1 mecz na sezon grał to byś nie chciał żeby go sprzedawali xD

5


Oni wtedy jeszcze nie wiedzieli co ich czeka xD
Co ciekawe to jest zdjęcie bolidu Sainza także jest możliwość że u niego też mógł być ten sam problem z deska xD ale tak już jest jak nie ma pieniędzy żeby sprawdzać wszystkie bolidy

1

@mekston W tych latach Messi kradł złote pilki

0


No i to jest artysta,fani są dla niego najważniejsi i to się ceni

1


No i to się szanuje.Jeszcze zostało żeby Kibice z obu stron mieli taki szacunek do tych kozaków.Obecnie zdecydowanie 2 najlepszych kierowców na gridzie,mam nadzieję że w następnym sezonie częściej będziemy mogli oglądać ich walkę o zwyciestwa

3

@Hosh spokojnie,jak wróci na kolejnym multi to będziesz mógł mu napisac

3

@FutbolFan no i będziesz musiał zakładać kolejne multi konto
Incredible! Awesome!

0

Z 2,3 okrążen więcej i Lewis by go miał ajajaja

0

Ale tempo Hamiltona na początku wyścigu,bardzo dobrze to wyglada

1

Komentarz usunięty

1

@Kidd 1)Max
2)Max
3)Mer
4)Ham
5)Max,Ham,Lec
6)Max

1)Max
2)Ham
3)Lec
4)Alo
5)Gas
6)Mag
7)Bot
8)Ric
9)Alb
10)Pia

17


@MesQueUnClub96 zeby ojcu skręta zabierać,są inne sposoby na podrywanie rówieśniczek

1

@FutbolFan incredible!

6


Piękna jest ta gra hahaha

1

@_barti tylko hawajska a sernik z rodzynkami nadaje się tylko do wyjebania

1

@Herato Pauleta

5


No po prostu rodzice roku

0


Mówił żeby nie w kolana a i tak go kopnął w kolano...

19

https://x.com/TheEuropeanLad/status/1714525142338900115
1 porażka w 51 meczach,Niesamowita ekipę zbudował Scaloni

0

https://zapodaj.net/plik-e5xkBy1kPH
Zdegradować i odebrać tytuły,zburzyć stadion i posadzić ziemniaki!!!

2

@Jakchcesz kupisz mi z 5 takich,przeleje Ci bliczkiem to sobie sprzedam na ryneczku i zarobię na polaczkach

0

Dodanie kobiet do ultimate team to jedna z lepszyszch rzeczy które zrobiło ea w ostatnich latach.Świetnie się nimi gra i Trinity Rodman to moja nowa idolka

0

https://x.com/kamuiisthegoat/status/1714353618751483972
Piękna nitka,szczególnie ta pokazujaca co odwalał Massa na Silverstone xD

1

@Kidd na Włochy to będzie trzeba powołać Jace Góralskiego żeby trochę Wlochom utrudnić grę w środku pola xD

1

@Cygan BRC XDDDD tylko tak mogę skomentować twoj komentarz

1

@Karamba widzę że masz problem z czytaniem z zrozumieniem,polecam przeczytać mój pierwszy komentarz w tej dyskusji

3

@Rust_Cohle to czemu nie chesz żeby takie osoby miały prawo do wychowywania dzieci? Bo według ciebie to jest nie normalna rodzina? Lepiej żeby dzieci się wychowywały w patologi ale z ojcem i matka?

3

@Rust_Cohle lepiej żeby dziecko wychowywalo się w takiej rodzinie a nie w jakiejs patologi albo w domu dziecka.Oczywiście że w obu przypadkach dochodzi do patologi,jeżeli miłość dwóch osób jest czyms nie normalnym dla ciebie to ewidetnie z tobą jest problem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?