11

@P33ck a były takie głosy że nie zastąpi Lewego xD ale Bayern jest takim klubem że każdy topowy napastnik będzie tam wykręcał topowe liczby

0

@Danny Gaucho wyślij na pv to ja wstawię xD

1


Śmieszny typ a kreuje się na takiego z zasadami xD

0

@BartqRKO Tsunoda go podciągnął na prostej

1

@Kidd 1)Max
2)Max
3)Rb
4)Per
5)Max,Ham,Per
6)Ham

1)Max
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Ric
9)Alb
10)Nor

0

Gavi czyści dziś Angola aż milo

0

Ale Gundo ruszyl!!! Piękny Niemiec

0

@MesQueUnClub_87 ale braki w wzroście nadrabia najlepszym stylem gry dla obroncy
@Criss18Barca polecam,topka jeżeli chodzi o SO,u mnie w duecie z Blanciem jest genialny

1

@fcbarcafan19 lepiej usuń bo młody gangster na urlopie

1

https://zapodaj.net/plik-klKUIsqgaJ
Pierwsza wymienna ikona w życiu i to jeszcze za ważne mecze ez

0


Najlepsze intro

0

@michaleu tak samo jak nasz kucharek,tylko w marzeniech

15

@AlexDark00 czy ty serio porównujesz nóż do broni? Jesteś tak głupi czy tylko udajesz?

13

@HighestInTheRoom dobrze ze u nas nie ma takiego prostego dostępu do broni bo debili u nas nie brakuje,zresztą tak jak w innych krajach

1

@MysticCat ale nawet kuchennym nożem możesz zabić co i tak jest trudniejsze niż zabicie bronią.Czego nie rozumiesz?

7

@DonCarletto oni tego nie zrozumieją xD zaraz ci pewnie wyskoczą żeby zakazac noży bo ostatnio jakiś zjeb zabił dziecko,co z tego że nóż nie służy do zabijania xD

0

@Barcasub Guiu > Lewy

5

@Hosh nie prawda bo Fermin był większym pozytyw em.Czemu oszukujesz la bambowiczow

0

@Barca_bwo ma 16 lat i gorsze mecze/momenty w meczu będzie miał bo to nadal dzieciak

0

Komentarz usunięty

1

La bamba podczas meczów to jest inny poziom,zawsze poprawia humor

1

@abram3k xDDDDDD sprzedać póki coś wart

2

A Lewusowi humor dopisuje widzę, powinien wskoczyć strój i na murawę a nie sobie robi urlopik w słonecznej Barcelonie

1

@Compadre ja czekam jeszcze na debiut jakiegoś Gonzaleza z u9 w sobotę i wtedy będę mógł dyskutować nt golden boya

1

@kanver_ właśnie nie gra,trzeba sprzedać

0

@Sinirsey masz niesamowity talent że rozpoznajesz kto ma kontuzje i jak poważna oglądajac mecz w tv

0

@Bykunn to znaczy raz albo dwa razy postawiłem u lokalnego bukmachera mecz mojej drużny

1

@Popitek12 Chciałbym zobaczyć Trinity Rodman jako nasza piłkarka a Tonali to mi zwisa

0

Czy jak gram w b klasie i obstawiam sobie pewniaczki to też mnie mogą zawiesic na kilka miesięcy? Czy jednak mogę se grać na betlicu? Bo to aż strach no wtedy nie będę miał z czego mieć na zycie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?