MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@P33ck a były takie głosy że nie zastąpi Lewego xD ale Bayern jest takim klubem że każdy topowy napastnik będzie tam wykręcał topowe liczby
0
@Danny Gaucho wyślij na pv to ja wstawię xD
1
Śmieszny typ a kreuje się na takiego z zasadami xD
0
@BartqRKO Tsunoda go podciągnął na prostej
1
@Kidd 1)Max
2)Max
3)Rb
4)Per
5)Max,Ham,Per
6)Ham
1)Max
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Ric
9)Alb
10)Nor
0
Gavi czyści dziś Angola aż milo
0
Ale Gundo ruszyl!!! Piękny Niemiec
0
@MesQueUnClub_87 ale braki w wzroście nadrabia najlepszym stylem gry dla obroncy
@Criss18Barca polecam,topka jeżeli chodzi o SO,u mnie w duecie z Blanciem jest genialny
1
@fcbarcafan19 lepiej usuń bo młody gangster na urlopie
0
Który skład najlepszy?
https://www.futbin.com/24/squad/998670
https://www.futbin.com/24/squad/998723
https://www.futbin.com/24/squad/998775
1
https://zapodaj.net/plik-klKUIsqgaJ
Pierwsza wymienna ikona w życiu i to jeszcze za ważne mecze ez
0
Najlepsze intro
0
@michaleu tak samo jak nasz kucharek,tylko w marzeniech
15
@AlexDark00 czy ty serio porównujesz nóż do broni? Jesteś tak głupi czy tylko udajesz?
13
@HighestInTheRoom dobrze ze u nas nie ma takiego prostego dostępu do broni bo debili u nas nie brakuje,zresztą tak jak w innych krajach
1
@MysticCat ale nawet kuchennym nożem możesz zabić co i tak jest trudniejsze niż zabicie bronią.Czego nie rozumiesz?
7
@DonCarletto oni tego nie zrozumieją xD zaraz ci pewnie wyskoczą żeby zakazac noży bo ostatnio jakiś zjeb zabił dziecko,co z tego że nóż nie służy do zabijania xD
0
@Barcasub Guiu > Lewy
5
@Hosh nie prawda bo Fermin był większym pozytyw em.Czemu oszukujesz la bambowiczow
0
@Barca_bwo ma 16 lat i gorsze mecze/momenty w meczu będzie miał bo to nadal dzieciak
0
Komentarz usunięty
1
La bamba podczas meczów to jest inny poziom,zawsze poprawia humor
1
@abram3k xDDDDDD sprzedać póki coś wart
2
A Lewusowi humor dopisuje widzę, powinien wskoczyć strój i na murawę a nie sobie robi urlopik w słonecznej Barcelonie
1
@Compadre ja czekam jeszcze na debiut jakiegoś Gonzaleza z u9 w sobotę i wtedy będę mógł dyskutować nt golden boya
1
@kanver_ właśnie nie gra,trzeba sprzedać
0
@Sinirsey masz niesamowity talent że rozpoznajesz kto ma kontuzje i jak poważna oglądajac mecz w tv
0
@Bykunn to znaczy raz albo dwa razy postawiłem u lokalnego bukmachera mecz mojej drużny
1
@Popitek12 Chciałbym zobaczyć Trinity Rodman jako nasza piłkarka a Tonali to mi zwisa
0
Czy jak gram w b klasie i obstawiam sobie pewniaczki to też mnie mogą zawiesic na kilka miesięcy? Czy jednak mogę se grać na betlicu? Bo to aż strach no wtedy nie będę miał z czego mieć na zycie