4


To niezly podwójny walkout,u mnie najlepszy traf z paczki za 100k to chyba był Lautaro xD

30


Takim smieciom to bym ręce urywal

2

@kuz no i co z tego że jest właścicielem? Sam się poniża razem z tą laska i sami chcieli taki kontent robić i to świadczy tylko o nich i tych dziewczynach

2

@kuz no według mnie to chodzenie do takich programów świadczy o dwóch osobach a nie tylko o jednej

1

@kuz to też jest czyjś syn ale może tego nie wiesz

1

@Rust_Cohle fajnie ze się przedstawiłeś

0


GOAT

0

@Rl9k1nG kupiłem,Chloe Kelly i Oshoala to takie kozaki że każda obrona w strachu

2

I jak wam się gra w eafc 24? Mi się gra bardzo dobrze,szczęście w paczkach jakie było takie zostało czyli nic ciekawego poza Jesusem nie trafione ale jestem już przyzwyczajony.Teraz czekać kiedy aktualizacja zepsuja Gameplay

1

@Hajny edycja ultimate ma dostęp tydzień przed

0

McLaren kolejne 31 punktów odrobione do astona w takim tempie ich na luzie wyprzedza,niesamowity rozwój McLarena i niesamowity zjazd Astona

2

Ale Piastri teraz zyskał i pięknie oby dzisiaj zdobył swoje pierwsze podium

0

Perez ale amator xD

3

@Deviler po premierze podstawowej wersji czyli w następny piatek

1

Kolejny raz Xavi wyjaśnia kibiców sukcesu,ekspertow i narzekaczy.Mecz trwa 90 minut a nie 80
VAMOS XAVI

2

Ale ta drużyna ma mental

1

@Firestone ciekawie czy tak samo pisałeś po 2 ostatnich meczach kibicu sukcesu xD genialny jestes

2


Logan się po prostu uczy od najlepszych

0

@FCB24 chyba Son wtedy wygral

9


Ale to był kozak,dla mnie najlepsza 9 która u nas grala

3

@Rl9k1nG jak ogarniasz gierkę i sporo grasz to oczywiście że tak,to że ktoś wydaje hajs nie znaczy że dobrze gra

0

https://x.com/FormulaDino/status/1705491100134252981
Strategia McLarena na jutro,klasyk w ich wykonaniu w tym sezonie

1

@Kidd 1)Max
2)Max
3)Mcl
4)Per
5)Max,Nor,Pia
6)2

1)Max
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Oco
6)Hul
7)Bot
8)Law
9)Alb
10)Nor

3


Zdecydowanie najładniejszy kask w tym sezonie

1

@Bzyczekk


xDDD

0

Jakby Roberto,Dest czy Semedo chcieliby zagrać takiego krzyżaka jak teraz Cancelo to by sobie kostki połamali xD dziwnie widzieć topowego PO u nas

1

Ale pograli pieknie

0

@AFA90 no niestety muszę się zgodzic,jedynie Ari Aster i Jordan Peele dają radę ale to nie są takie też typowe horrory, szczególnie u Astera gdzie to polaczenie horroru z dramatem ale co najważniejsze nie schodzi poniżej pewnego poziomu.Nowszych horrorów mogę polecić jeszcze Martwe zło jeżeli nie ogladales

0

@AFA90 właśnie nie dla gimbusow,gdyby był dla gimbusow to by jumpscarow byłoby nawalone co 2 sekundy

1

@Criss18Barca no i super niech f1 wraca do eleven

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?