MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To niezly podwójny walkout,u mnie najlepszy traf z paczki za 100k to chyba był Lautaro xD
30
Takim smieciom to bym ręce urywal
2
@kuz no i co z tego że jest właścicielem? Sam się poniża razem z tą laska i sami chcieli taki kontent robić i to świadczy tylko o nich i tych dziewczynach
2
@kuz no według mnie to chodzenie do takich programów świadczy o dwóch osobach a nie tylko o jednej
1
@kuz to też jest czyjś syn ale może tego nie wiesz
1
@Rust_Cohle fajnie ze się przedstawiłeś
0
GOAT
0
@Rl9k1nG kupiłem,Chloe Kelly i Oshoala to takie kozaki że każda obrona w strachu
2
I jak wam się gra w eafc 24? Mi się gra bardzo dobrze,szczęście w paczkach jakie było takie zostało czyli nic ciekawego poza Jesusem nie trafione ale jestem już przyzwyczajony.Teraz czekać kiedy aktualizacja zepsuja Gameplay
1
@Hajny edycja ultimate ma dostęp tydzień przed
0
McLaren kolejne 31 punktów odrobione do astona w takim tempie ich na luzie wyprzedza,niesamowity rozwój McLarena i niesamowity zjazd Astona
2
Ale Piastri teraz zyskał i pięknie oby dzisiaj zdobył swoje pierwsze podium
0
Perez ale amator xD
3
@Deviler po premierze podstawowej wersji czyli w następny piatek
1
Kolejny raz Xavi wyjaśnia kibiców sukcesu,ekspertow i narzekaczy.Mecz trwa 90 minut a nie 80
VAMOS XAVI
2
Ale ta drużyna ma mental
1
@Firestone ciekawie czy tak samo pisałeś po 2 ostatnich meczach kibicu sukcesu xD genialny jestes
2
Logan się po prostu uczy od najlepszych
0
@FCB24 chyba Son wtedy wygral
9
Ale to był kozak,dla mnie najlepsza 9 która u nas grala
3
@Rl9k1nG jak ogarniasz gierkę i sporo grasz to oczywiście że tak,to że ktoś wydaje hajs nie znaczy że dobrze gra
0
https://x.com/FormulaDino/status/1705491100134252981
Strategia McLarena na jutro,klasyk w ich wykonaniu w tym sezonie
1
@Kidd 1)Max
2)Max
3)Mcl
4)Per
5)Max,Nor,Pia
6)2
1)Max
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Oco
6)Hul
7)Bot
8)Law
9)Alb
10)Nor
3
Zdecydowanie najładniejszy kask w tym sezonie
1
@Bzyczekk
xDDD
0
Jakby Roberto,Dest czy Semedo chcieliby zagrać takiego krzyżaka jak teraz Cancelo to by sobie kostki połamali xD dziwnie widzieć topowego PO u nas
1
Ale pograli pieknie
0
@AFA90 no niestety muszę się zgodzic,jedynie Ari Aster i Jordan Peele dają radę ale to nie są takie też typowe horrory, szczególnie u Astera gdzie to polaczenie horroru z dramatem ale co najważniejsze nie schodzi poniżej pewnego poziomu.Nowszych horrorów mogę polecić jeszcze Martwe zło jeżeli nie ogladales
0
@AFA90 właśnie nie dla gimbusow,gdyby był dla gimbusow to by jumpscarow byłoby nawalone co 2 sekundy
1
@Criss18Barca no i super niech f1 wraca do eleven