0

@Lionel_Messi10 no mega by czlapal w środku pola xDDD

0

Oczywscie tylko real mógł strzelić z takiej gównianej wrzu4ki xD

0

@CyPeK a kto nie gra tragicznie? Tylko szczenę można pochwalic

0

Turas się zesrał xDDDD

2

Araujo musi wejść tutaj za Cubarsi ego w przerwie

2

Ale co podszywki nagadali tu o karnym to ich xD kopie naszego a wy widzieliście tu karnego XDD

0

Ale ten stadion z zewnątrz obrzydliwie wygląda xD

2

@Kessie nie robimy tak,Hamilton będzie 1 po pierwszym okrążeniu i jedzie po zwyciestwo xD

8


Vinicius jest inny i uj,dobrze jadą z brazolem xDDDD

0

@Filipem panie skąd tyle fodderu? Chyba fp było ładowane albo wbijasz 15-0 xD

1


A w klubie bieda po zrobieniu Pogby i Alby ale pewnie i tak bym trafił 3 raz Riise xDDD

0

@4drian0 no ja w tym meczu miałem 4-1 w 50 minucie,to resztę meczu już nie dotknął piłki XDD klepałem sobie w pomocy i po obronie

0

Nie ma lepszego uczucia w Fifce niż ogranie kasztana co tylko porusza się defensywnymi pomocnikami a potem się kręci w kolko jak gówno i stosuje każd op zagranie xDDD

2


Jutro Yamal pokaże tak do Alonso i świat zapłonie,no i spoko xDDD

1

@Kgorecki2500 cienka jak jem na mieście,grube jak pizzka domowa.Proste rozwiazanie

5

@Luciano99 no i fajnie,ja też już się przerzuciłem z Kobiet na inny sklad po ostatnim patchu xD
https://zapodaj.net/plik-rL4rjYpclq

3


Pewnie miał rożne na kuponie xDDD

0

@Kinginiesta no jest jakaś opcja ale wtedy niech nie ułatwiaja obrony bo teraz obrońcy są bardziej zwrotni niż ofensywni zawodnicy

1


Ten ostatni patch to był chyba najbardziej niepotrzebny w histori xD
Zepsuli drybling na r1,podania też jakoś gorzej chodzą ale bronienie ulatwili i wróciliśmy do fc25 bo słabsi gracze dowiedzieli się że nie umią bronić xD

0

@zadafcb kto jest według ciebie Goatem?

0

@mekston No dobra ale i tak nadal jeżdżą duża.Kimi przejechał 9k km czyli odpowiedznik 10 wyscigow,to mało też nie jest

0

@mekston a to Lewis jest jedynym kierowca z testami przed debiutem? Jeżeli jakiś zespół wierzy w talent swojego juniora to daje mu jak najwięcej może,zobacz sobie ile taki Kimi przejeżdżał bo też sporo

0

@Stinger_ szczerze nie wiem zawsze z czego wynika mu te umniejszanie,chłop od pierwszych dni był na absolutnym topie i rywalizowal jak rowny z równym z bardziej doświadczonymi kierowcami.Mysle że nie jednego debiutanta przerosłaby pozycja wtedy Lewisa,mistrzowski bolid i dwukrotny mistrz świata jako kolega z zespolu,myślę że nie jeden by się spalił.

1


To tylko pokazuje jakim kozakiem był Lewis w swoim debiutanckim sezonie,mniej wyscigow i inna punktacja a on nadal na 1 miejscu.Jakby się przeliczylo mu te punkty na obecną punktację to miałby ich 265

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@norbi77 a czym dokładnie odpływa? Bo sobie poszmieszkowal w jakimś studiu? Nie bądźcie już taki płatkami śniegu xDDD

3


Zjadłbym taka kielbe że świeża bułeczka albo chlebem xD

3


Taki ogromny potencjał że kolejny trener w Realu nie daje mu szans xD skończy pewnie Jak Roque i wróci do Brazylii i albo będzie strzelal albo nie

0

@Eklerek nie no dają radę jeszcze kobity ale nie ma już takiej frajdy z tego xD

0

@VegetaPolska chujowo,czuję się jakbym znowu grał w 25 a drybling tak znerfili że czuję się jakbym się cofnął do Fify 98 co najmniej xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?