Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Okej. Wyczerpales to spoko. Ale chyba ty nie rozumiesz jakie zadania ma spełniać gracz pokroju Ivana. Trener potrzebuje go do swojej taktyki i bardzo dobrze mu to wychodzi. Bo akurat ja wolę 30 meczów bo 2:0 i nie przegrać żadnego niż niż wygrać 20 po 5:0 i nie wygrać 10 następnych ale szanuje każdy lubi co lubi.
0
Ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Pierwszą akcje? Oglądałeś pierwszy raz mecz Barcelony? Czy może ten z Realem był pierwszy. Wpisz sobie gościu na YouTube Rakitic i włącz pierwszy lepszy filmik i zobaczysz ile zrobił ciekawych rzeczy. Powiedz mi kogo ty oczekujesz gościa który sam przebiegnie całe boisko i poda messiemu żeby dobił do pustej bramki?
0
A ja tam tego Rabiota nie lubię
0
Po meczu z Villarreal podobało ci się jak Rakitic poszedł do przodu i miał asystę przy bramce Dembusia? Mówisz że zawsze gra ostrożnie i do tyłu to pokazał jak wszyscy się mylą. Brawo Rakieta tak trzymaj
0
Poprostu napisałem Messi spokojnie może zagrać na rozegraniu i nie mów że nie bo cały czas wraca na środek boiska i rozgrywa. Zapytam inaczej widziałeś choć jeden mecz Artura? Każdy komentuje brać go bo naczytal się w necie że jest kozak. Widać po Yerry Minie jak liga brazylijska odstaje od europejskiej więc jeśli mają sprowadzić pomocnika dla ciebie to tylko Erikssen i to powiem Ci szczerze że to jest moje marzenie.
1
A co on ma dość Barcy. Ma klauzulę opłacają i narazie
0
Nie mam problemu z czytaniem tylko chyba ty ze zrozumieniem. Nie weźmie bo oni mają być gotowi na najważniejsze mecze Barcy b, a co będzie jeżeli dostanie kontuzje?
0
Może już sobie nie bronić musi mieć rozegrane jakoś ponad 30 spotkań i już jest brany pod uwagę o zamore
0
Nie da szansy bo muszą walczyć o utrzymanie nie będzie ich zabierał na bank
0
To jak przyjdzie Griezman to będziesz miał ustawiasz sobie Busiego na defensywnym Coutinho i Messiego jako pomocników i trójka z przodu od lewej Dembele Suarez Griezman. Będziesz zadowolony? Tylko ciekawe kto z dwójki zawodników o profilach zdecydowanie ofensywnych będzie pomagał w obronie Messi czy Cou bo jak dla mnie to ani jeden ani drugi
0
Z logika to ma mało wspólnego bo finalista z pucharu też jest drugi więc logiki tu nie ma. Ale gra się z finalista pucharu
0
Wiadomo że chcę ale powiedziałem czasy pepa się skończyły i nie wrócą tak szybko to się zdarza raz na 20 lub 30 lat żyli twoim zdaniem jedna porażka przekreśla trenera i jest on do zwolnienia ogarnijcie się czego wy oczekujecie że Barca na 60 spotkań wygra 59 i jeden zremisuje? Nie mówię też że rakitic jest geniuszem rozgrywania ale ludzie czy wy nie widzicie że taki właśnie rakitic jest nam potrzebny? Wy tylko widzicie sztuczki asysty i gole. Ale ktoś jak robi czarną robotę za tych właśnie co strzelają i asystuja to dla was kogoś jest nie widoczny. Normalnie nie wierzę co wy piszecie
1
Aha czyli lepiej grać pięknie i przegrywać niż solidnie i wygrywać. Widzę Pep was rozpiescil ale pamiętaj Pep jest jeden i już nie wróci. Przegrać dwa mecze w sezonie i narzekać na trenera do czego to doszło. Pamiętaj już Real miał kiedyś samych ofensywnych graczy i gówno osiągnął bo nie było ludzi od czarnej roboty. A jeden Busi to chyba nie da rady biegać za 10 innych. Kupcie sobie jeszcze Griezmana, Lewandowskiego Hazarda Erikssena i zagrają może oni w obronie bo fajnie jest grać ofensywnie
1
Kozacko zagrali nie dali się kopać tylko odpowiadali tym samym a w Madrycie wielki płacz jak tak można grać a siebie nie widzą. Brawo Barca
1
Nie no teraz cię rozgryzlem jesteś z Madrytu pewnie dlatego takie głupoty piszesz
1
Nie no widać że się na piłce nie znasz wogole. Tak gwiazdy ciekawe które gwiazdy będą siedzieć na ławce jak wszystkich sprzedasz
0
Gdyby nie skakał jak małpa przy kopnieciu tylko się przewrócił naturalnie to by miał karnego mógł od siebie nic nie dodawać
0
No tak potrzebują skutecznego napastnika
1
Nigdy nie wyplacam skoro dałeś to graj do końca będzie się lepiej oglądało ja przynajmniej zawsze tak robię. Albo puść że Real nie przegra za jakąś kwotę zawsze jak przegramy to coś ci zwróci
0
Okej pomoc coś tam może gra ale kto tam ma strzelać jak nie on? Benzema?? Asensio?? Najlepszy Bale siedzi na ławce bo trenerowi coś nie pasuje zostaje tylko żelik
0
Bo Barcelona jest drużyna a Real bez Ronaldo jest zerem
0
A dlaczego mamy nie dać szansy rezerwowym w takim meczu. Niech pokażą na co ich stać a taki Messi powinien siedzieć sobie na ławce bić kolegom brawo i mówić o proszę można i beze mnie
0
Akurat powiem Ci że wystarczająco długo interesuje się piłka bo myślę że ok. 25 to wystarczająco długo. Wiem co to jest Gran derby bo kibicuje Barcelonie już bardzo dlugo i skoro mam tatuaz z Barca to chyba mówi wszystko. Chodzi o to żeby ponizyc Real pokazać że skoro oni zrywaja z tradycją do w dupie z takimi derbami
0
Barca powinna olać ten szpaler i ten mecz. Niech wystawia rezerwowych dla nas jest koniec sezonu i nie piszcie że musimy nie przegrać w sezonie bo to jest mniej ważne
0
Jak dla mnie szansę może dostać choć zauważyłem że jak grał to nie bardzo potrafił ocenić gdzie powinien być podczas ataku przeciwnika. Musi dużo nadrobić taktykę
0
Pójdzie do PSG za darmo za zasługi dla klubu grać dalej ze swoim przyjacielem Neymarem $$$
4
Jak to co bo mają do czynienia z Baranami to będą negocjować i tak go puszcza za 15 mln. Moje zdanie podpisali 35 to niech dają jeżeli nie niech wraca pójdzie gdzie indziej nawet za 20 mln ale nie do zespołu który się wycofuje z tego co podpisał
0
Po co? Skoro dobrze dobiera taktykę pod rywala to niech robi tak dalej. Wrócimy do 433 i każdy już wie jak z nami grać i znowu będzie płacz że doninujemy ale wyników nie ma. Erni wie co robi
1
Depor piękny mecz, wrócą do Primera Division szybko wierzę w nich. Jesteście super. Vamos Barca i Vamos Depor!
0
Bądź cierpliwy napewno wejdzie tylko mówię nie stawiaj za dużo spotkań na kuponie