Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak pozbeda sie takich leszczy jak gomes, denis i nie koniecznie leszczy vidal to spokojnie grizman i erikssen moga przyjsc bo iniesta tez bedzie grywal coraz mniej
12
Ja jak go widzę przed meczem to juz jestem zły. Wiedziałem ze leszcz cos nawywija tylko sadzilem ze nasi i tak strzela minimum dwie trzy bramki ale byli na poziomie sedziego
0
Podoba mu sie bo Lahoz jest tak beznadziejny ze potrafi nawet takiemu slabemu las palmas pomoc i dac punkty z potęgą. Tylko teraz pytanie czy to znaczy ze jest beznadziejny czy moze to jest znak jego mocy ?
0
Nie pamiętam jakie bo troche lat temu to bylo. Powiem tylko ze głupi nie był na bank by zdał ale wolał piłkę hehe
0
Moj kumpel nie poszedł na maturę bo grała polska mecz na MS w 2002 roku hihi. Futbol ponad wszystko.
0
Ja juz widze holendra w innym zespole po sezonie niestety
0
Azjaci zobacza jak ich pupile dostaja w leb od katalonskiej potegi hihi
1
Nie powiedzialbym ze dlugo dlugo i nasz mats. Jestem w stanie postawic ich razem kolo siebie na najwyższym stopniu podium
0
Gdyby gdyby zawsze to samo gdyby messi nie trafil 20 razy w slupek mialby więcej goli. Powiem Ci nie ma szans bronic sie dwa mecze z rzedu po 90min ale kazdy ma swoja teorie.
0
Powiedz mi ile goli ma suarez w tym sezonie ???odpowiesz sobie sam na pytanie ze on musi zostac bo jest kozak. Zobacz ile on daje druzynie. Masz fajne myslenie nie strzela w lm to wypad. A dzieki messiemu to pol druzyny ma wiecej goli dla twojej wiadomości.iniesta tez do sprzedania bo malo asystuje nawet gdyby nie Leo to z chelsea asysty by nie mial . Takie jest twoje myslenie.
0
Zeby osiagnac 0:1 muszą coś choć troche sie otworzyć co znaczy więcej miejsca . Watpie by sie bronili caly mecz zeby w 80 min ruszyc
0
Wiesz co tak to jest jak ktos oglądanie jeden mecz Barcy na 3 miesiące. Szok.
3
Ciekawe kogo jeszcze ? Coutinho tez out bo gra slabo? Paulinho out? Może Messi bo strzelil tylko jedna bramke w ostatnich 6 meczach ? Brawo Ty
0
Niech zglosza Ronaldinho troche magi sie przypada
0
Dembele odpada bo w Anglii napewno wieje to sie nasz komar bedzie przewracal caly czas
0
Spokojnie ograja Girone skladem pol na pol. Eibar zdecydowanie grozniejszy u siebie niz Girona na wyjeździe
0
Sklad ustawiony pod chelsea ,odpoczna pewnie za tydzien a teraz te dwa mecze pociagna mocnym składem.
2
Piszę jak jest , genialny tekst i założę sie że 99% procent ludzi czeka na kolejne oczywiście w tym ja.
1
Ten tekst jest jak magia Roniego. Mamy polskiego Roniego tyle przy klawiaturze.
0
Zapomnijcie juz o Roberto w pomocy. Kiedy do Was dotrze ze to juz jest boczny wachadlowy. Gdyby chcieli go w pomocy nie sciagali by pomocnikow tylko obrońców bocznych
1
Dla mnie to drugi robben jezdziec bez glowy. Kiedy ma podawac kiwa i strzela kiedy ma strzelac szuka podania. Szkoda ze nie ma go u nas ale chyba jednak na dobre nam to wyszlo
0
Raczej tak bo jakos nie widze zeby zagral gomes czy denis czy dembele jedyna inna opcja to vidal
0
Taleciak jak wiele i pewnie przepadnie gdzies w drugiej lidze w najblizszej przyszłości
0
A gdzie tridente Leszek Pisz - Jerzy Podbrożny- Cezary Kucharski z Legii z 1996r. ??? Wiedziałem że to przekupiony plebiscyt był.
0
Bo kazdy patrzyl na real ze taka przewaga a tu sie okazalo ze atleti jest zaraz za plecami i wiekszosc jest w ciezkim szoku
0
Ja zalozyem sie w pracy ze Yerry strzeli bramke w pierwszych 10 meczach w ktorych zagra wiecej niz 46min(czyli jedna połowę). Wczoraj juz po pierwszym meczu bylem bardzo blisko wiec mam nadzieję ze mnie nie zawiedzie
0
Zajmuje miejsce np. Denisowi( tak wiem nie zachwyca ale wydaje mi sie ze gra troche lepiej niz Andre) Arnaizowi, Vidalowi, Aleni kazdy zagralby napewno lepiej. Zadnego podania w przod wszystko w tyl a jego dośrodkowanie w ktore wyladowalo na choragiewce to juz szczyt wszystkiego
0
Karim chyba ma taśmy na Zidana bo ten uparcie stawia na niego i mowi ze ma najlepszego napastnika na świecie.
1
Dla Artura nie ma miejsca bo jest spoza UE . Gomes to sie nadaje do Barcelony B juz za niego wolalbym Arnaiza napewno dalby więcej radosci nam
0
Powolany tylko po to gdyby byl jakis kataklizm w obronie to wejdzie