0

Jak pozbeda sie takich leszczy jak gomes, denis i nie koniecznie leszczy vidal to spokojnie grizman i erikssen moga przyjsc bo iniesta tez bedzie grywal coraz mniej

12

Ja jak go widzę przed meczem to juz jestem zły. Wiedziałem ze leszcz cos nawywija tylko sadzilem ze nasi i tak strzela minimum dwie trzy bramki ale byli na poziomie sedziego

0

Podoba mu sie bo Lahoz jest tak beznadziejny ze potrafi nawet takiemu slabemu las palmas pomoc i dac punkty z potęgą. Tylko teraz pytanie czy to znaczy ze jest beznadziejny czy moze to jest znak jego mocy ?

0

Nie pamiętam jakie bo troche lat temu to bylo. Powiem tylko ze głupi nie był na bank by zdał ale wolał piłkę hehe

0

Moj kumpel nie poszedł na maturę bo grała polska mecz na MS w 2002 roku hihi. Futbol ponad wszystko.

0

Ja juz widze holendra w innym zespole po sezonie niestety

0

Azjaci zobacza jak ich pupile dostaja w leb od katalonskiej potegi hihi

1

Nie powiedzialbym ze dlugo dlugo i nasz mats. Jestem w stanie postawic ich razem kolo siebie na najwyższym stopniu podium

0

Gdyby gdyby zawsze to samo gdyby messi nie trafil 20 razy w slupek mialby więcej goli. Powiem Ci nie ma szans bronic sie dwa mecze z rzedu po 90min ale kazdy ma swoja teorie.

0

Powiedz mi ile goli ma suarez w tym sezonie ???odpowiesz sobie sam na pytanie ze on musi zostac bo jest kozak. Zobacz ile on daje druzynie. Masz fajne myslenie nie strzela w lm to wypad. A dzieki messiemu to pol druzyny ma wiecej goli dla twojej wiadomości.iniesta tez do sprzedania bo malo asystuje nawet gdyby nie Leo to z chelsea asysty by nie mial . Takie jest twoje myslenie.

0

Zeby osiagnac 0:1 muszą coś choć troche sie otworzyć co znaczy więcej miejsca . Watpie by sie bronili caly mecz zeby w 80 min ruszyc

0

Wiesz co tak to jest jak ktos oglądanie jeden mecz Barcy na 3 miesiące. Szok.

3

Ciekawe kogo jeszcze ? Coutinho tez out bo gra slabo? Paulinho out? Może Messi bo strzelil tylko jedna bramke w ostatnich 6 meczach ? Brawo Ty

0

Niech zglosza Ronaldinho troche magi sie przypada

0

Dembele odpada bo w Anglii napewno wieje to sie nasz komar bedzie przewracal caly czas

0

Spokojnie ograja Girone skladem pol na pol. Eibar zdecydowanie grozniejszy u siebie niz Girona na wyjeździe

0

Sklad ustawiony pod chelsea ,odpoczna pewnie za tydzien a teraz te dwa mecze pociagna mocnym składem.

2

Piszę jak jest , genialny tekst i założę sie że 99% procent ludzi czeka na kolejne oczywiście w tym ja.

1

Ten tekst jest jak magia Roniego. Mamy polskiego Roniego tyle przy klawiaturze.

0

Zapomnijcie juz o Roberto w pomocy. Kiedy do Was dotrze ze to juz jest boczny wachadlowy. Gdyby chcieli go w pomocy nie sciagali by pomocnikow tylko obrońców bocznych

1

Dla mnie to drugi robben jezdziec bez glowy. Kiedy ma podawac kiwa i strzela kiedy ma strzelac szuka podania. Szkoda ze nie ma go u nas ale chyba jednak na dobre nam to wyszlo

0

Raczej tak bo jakos nie widze zeby zagral gomes czy denis czy dembele jedyna inna opcja to vidal

0

Taleciak jak wiele i pewnie przepadnie gdzies w drugiej lidze w najblizszej przyszłości

0

A gdzie tridente Leszek Pisz - Jerzy Podbrożny- Cezary Kucharski z Legii z 1996r. ??? Wiedziałem że to przekupiony plebiscyt był.

0

Bo kazdy patrzyl na real ze taka przewaga a tu sie okazalo ze atleti jest zaraz za plecami i wiekszosc jest w ciezkim szoku

0

Ja zalozyem sie w pracy ze Yerry strzeli bramke w pierwszych 10 meczach w ktorych zagra wiecej niz 46min(czyli jedna połowę). Wczoraj juz po pierwszym meczu bylem bardzo blisko wiec mam nadzieję ze mnie nie zawiedzie

0

Zajmuje miejsce np. Denisowi( tak wiem nie zachwyca ale wydaje mi sie ze gra troche lepiej niz Andre) Arnaizowi, Vidalowi, Aleni kazdy zagralby napewno lepiej. Zadnego podania w przod wszystko w tyl a jego dośrodkowanie w ktore wyladowalo na choragiewce to juz szczyt wszystkiego

0

Karim chyba ma taśmy na Zidana bo ten uparcie stawia na niego i mowi ze ma najlepszego napastnika na świecie.

1

Dla Artura nie ma miejsca bo jest spoza UE . Gomes to sie nadaje do Barcelony B juz za niego wolalbym Arnaiza napewno dalby więcej radosci nam

0

Powolany tylko po to gdyby byl jakis kataklizm w obronie to wejdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?