0

Dostanę fale hejtu pewnie. Ale powiem tak nie chce podpisać nic na siłę. Jak tak każdemu będziemy dawać tyle ile chcą to u nas będzie lepiej jak u szejkow. Zresztą jak stać nas na to żeby mu dać proszę bardzo nie mam nic przeciwko bo bardzo go lubię i naprawdę sprawdza się u nas ale mówię z niewolnika nie ma pracownika. Za te 60mln plus jakieś grosze dołożymy kupimy innego.
PS. A może dać szansę komuś z cantery przecież tam tyle gwiazd jest pokroju puyola jak to większość mówi po co wydawać.

0

Tak tak bo myślisz że Messi rodzi się co rok. Jest jeden jedyny i pewnie jeszcze długo nie będzie jeżeli wogole kiedyś się taki Messi pojawi. Dlatego dla was każdy będzie słaby jeżeli wyznacznikiem będzie Messi

7

Grunt żeby Polska nie rozczarowała reszta co będzie to będzie

0

Może i masz rację z lepszymi zawsze by się łatwiej grało

0

To po co im trener? Leo może składać ustalać i argentynska federacja zaoszczędzi pensje trenera i będzie mogła przeznaczyć je na wynagrodzenia na ochroniarzy żeby Messi nie musiał im płacić zaległych pensji

0

Boją się reakcji Putina więc będzie remis żeby ruszyć się cieszyli. Zobaczycie jak będą kręcić sędziowie dla ruskich na MŚ i jak daleko zajda

8

A dlaczego nie niech chłopak odpocznie z tym kolanem

0

Jakoś nie podzielam twojej opinii. Nasze rezerwy są słabe co udowadniają nasi zawodnicy którzy dostają szansę na grę w pierwszym zespole. Jedynie arnaiz się sprawdził reszta doluje strasznie.

6

Nie wiem czy zauważyliście ale dosłownie wchodzi w du.... Messiemu. Za każdym razem tylko Messi Messi on nie ma kompletnie pomysłu liczy tylko na geniusz jednego zawodnika i myślę że się pogrąża.

0

Ja byłem z ponad 10 lat temu i szczerze nie pamiętam czy była to szatnia Barcy czy gości ale na bank w szatni jakiejś byłem

0

Nie ale możesz przejść obok ławek rezerwowych i wyjść tunelem prowadzącym na boisko

0

Ja dalej nie rozumie co ma de ligt do Artura obrońca i pomocnik a ty płaczesz żeby zamiast Artura brać de ligta. Ogarnij się

4

Co ma obrońca de light do pomocnika Artura?

0

Nie mam na myśli że odpuszcza na maksa bo wiadomo będą walczyć ale moje zdanie jest takie że raczej nie mają szans a w lidze muszą zapewnić sobie jak najlepszą pozycje żeby zagrać w pucharach w następnym sezonie

0

To zobaczymy w LM już nie mają szans a w lidze muszą walczyć o jak najlepszą lokatę na puchary

0

Raczej już wiedzą że polegna ustawia się na barce

4

Co derby to czerwo

5

I Douglas może jeszcze asysta

0

Czerwona kartka buhaha prędzej żółtko dla niego

0

Nie byłbym pewien bo dosyć mocno indentyfikowal się z białymi nawet na portalach społecznościowych

0

Zielak to fan realu . Wiem bo Zielinskich znam wiec malo prawdopodobne to jest.

3

Na pewno nie uwierze w to ze (jeżeli wogole jestes kibicem barcy)roberto strzelil na 6:1 a ty powiedziales kur... po co strzelal nie zasluzylismy na awans i poszedles zly spac.

0

Ja wzialem pojechalem o 20:00 do domu kazdy mi mowil glupi jestes i tak nic z tego a ja mowilem ze skoro oni strzelili cztery dlaczego barca nie moze. Na drugi dzien prawie frunalem z dumy w pracy.

10

Daj spokoj sobie z takim komentarzem. Dla mnie nawet dla tego jednego meczu mogl pracowac o ten jeden rok za dlugo. Przyznam ze drugi raz w zyciu poplakalem sie po golu Barcy pierwszy raz bylo jak iniesta huknal na stamford bridge .

0

Grałem w piłkę. Wiem ze ciezko jest wejsc ale z tego co sie orientuje to sa powolywani na treningi. Nie mowie ze jest latwo ale chodzi mi o to ze my raczej żadnych perelek tam nie mamy jak tu polowa ludzi mysli i tylko la masia i la masia. Skonczyly sie czasy xaviego iniesty puyola itp. Kibicuje Aleni bo to chyba jedyny chlopak ktory moze cos osiagnie ale dostal juz kilka szans i ani razu nie zachwycil.

8

Macie swoje perelki la masii i gadanie dawac im szanse. Wlasnie pokazuja gdzie jest ich miejsce.

0

Poczekamy jak szklana Ci... zamknie usta swoja gra

0

Ja rozumiem wszytko. Okej przyznaje nie oglądam meczow barcy b ale podaj mi jakies statystyki tych zawodnikow z drugiej ligi. Moje zdanie jest takie ze skoro by sie nadawali do pierwszej druzyny tak jak mowisz 3 czy 4 to napewno nie byli by tak blisko i co pol roku nie wymieniali pol druzyny zeby walczyc o utrzymanie

1

No to faktycznie sie wyrozniaja na tle ligi buhaha

1

Wszyscy czekaja na debiuty z Barcy B . Moje pytanie jest takie. Czy oni na to zasluguja skoro ledwo łapią pkt w drugiej lidze i bronia sie przed spadkiem???to chyba nie sa takie gwiazdy jak wszystkim sie wydaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?