Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A Messi?
0
Wcale mnie nie dziwi ramos będzie grał naszego suareza to zawiesili ale gwiazdeczki z Madrytu przecież mają ochronę. To nawet śmieszne już nie jest
1
Znowu ten sam skład teraz już nawet nikogo nie zaskoczy tym każdy wie od trzech miesięcy jaki będzie skład mimo kontuzji i tak grają ci sami
0
Kurde obyś miał rację nam potrzeba dwóch trzech gości którzy zaorają boisko i zniszczą przeciwnika typowo fizycznie goście taki vidal z beyernu naigollan z Romy zlamia nogę ale pójdą do końca bo moje zdanie jest takie że teraz futbol zrobi się fizyczny na maksa i my ta swoja malenkoscia to nic nie zdzialamy
0
No a jak mimo kontuzji i tak będzie grał bo co tam jeszcze mało meczy ma w nogach po co ma grać Denis Andre czy coutinho
0
Bo zamiast odrazu atakować to nie lepiej stać może się uda. Strzelili by pierwsi to mecz by zamknęli odrazu. Roberto miał piękna sytuację a uderzył prosto w bramkarza
0
Tylko ze poziom ligi brazylijskiej jakoś mnie nie przekonuje
0
Nie trzeba odpuszczac tylko rotowac składem po co my kupili Mine skoro on nawet na ławce nie siedzi bo musi grać kontuzjowany Pique. Niech grają zmiennicy oni będą chcieli się pokazać to może wyjdzie lepiej bo nasi podstawówki zawodnicy nie będą musieli się oszczędzać i grać jak wczoraj
0
Acha czyli w ćwierćfinale nikomu się nie chce dobre to co mówisz
0
Właśnie kupują wynalazki pokroju Artura i co z tego nam trzeba gościa do wyrywania trawy na boisku a nie samych czarodziejow kończą się czasy klepania bez walki nic nie osiągniesz a u nas kto walczy kto ryjek ziemię kto jest twardy jak skała kto ma ryknac na kolegów żeby biegali iniesta? Messi? Dembele? Mieliśmy mascherano to oddaliśmy takich ludzi nam trzeba
0
Jeżeli go sprzedadzą z opcją wykupu po roku to co zawodnik ma decydować będzie musiał wrócić
1
Będą sprzedawać z opcją odkupienia po sezonie lub dwóch za mniejsze lub takie same pieniądze
0
To lepiej będzie jak powiedzmy będzie możliwość wypożyczenia tylko np. 3 graczy bo co np. Jak zawodnik dozna kontuzji i klub będzie chciał żeby się ograł i co nie będzie mógł tego zrobić
0
Nie wierzę że to piszę ale chciałbym gomesa dzisiaj w pierwszej 11.
0
Co ma koszulka do tego dla mnie też szału nie robi każdy ma swoje zdanie to że kiedyś wygrali w podobnych nie znaczy że cały czas mamy się tym cieszyć
0
Wreszcie ktoś myśli tak jak ja. Od pół roku to mówię.
0
Ile razu były puszczone balony na stadionie i jakoś nie były wszczynane żadne sprawy przeciwko tym zespolom
0
No widzisz oddał jeden strzał jednak zablokowany ale piłka zatrzepotalaby w siatce na bank. Trzeba jednak przyznać że rozegrał solidny mecz
9
Dzisiaj Andre strzeli coś mam takie przeczucie
0
A od kiedy to jest zabronione puszczać sobie balony na meczu. Chcą zniszczyć barce chyba.
0
Tak zamknęli im ta trybune na następny mecz
0
Neymar też kochał ale pieniążki chyba bardziej
0
Dlaczego Barca nie zgłasza tego do Fifa że prowadzą inne kluby rozmowy z naszym zawodnikiem? Inne kluby na nas donosily
3
Będzie moc gwizdow jeszcze jakiś transparent powinni wnieść na temat tebasa np. To dla ciebie te gwiazdy panie Tebas i to dwa razy większe.
4
Jedna z lepszych sprzedaży Barcy od lat.
0
Możesz będziesz mógł odkurzyc stara i nie będzie trzeba kupować nowej jak weźmie numer po ojcu
0
Zmieni ustawienie i będzie po problemie
0
Portugalia zero goli zero punktów i do domu po trzech meczach
0
Co ci przeszkadza mina za takie pieniądze. Na bank można będzie go sprzedać dwa razy drożej w razie czego. Tylko nie wiem czy z naszym zarządem ale zawsze szansa jest
0
Jak upuszcza za niego choćby centa to znaczy że są frajerami. Zgodził się inter na tyle to niech płaci tyle ile jest ustalone.