0

@BORO_12 a ma jakieś oferty ? Może ich nie ma więc idzie

0

@jeronimofrancisco No jest mocniejsza i nie jest zdomiwona przez jeden klub . Jest bardziej wyrównana

0

@BORO_12 bo Ty byś chciał odrazu zdobywać szczyty . Trzeba iść krok po kroku ? Dałbyś sznase trenerowi 3 ligi na prowadzenie reprezentacji? Chcą mu się przyjrzeć może.chca jego pomocy bo wiedzą że ma łeb. Ciężko powiedzieć.

0

@jeronimofrancisco No szczególnie że grał w bardzo mocnej lidze hahah ten mapet show

1

@BORO_12 a co będzie jeżeli nie skorzysta z szansy a za rok jego Barca b będzie średniakiem w 3 lidze ? Powiedzą że jest za słaby na lepszy klub i jego kariera się zatrzyma z Barcelony go wyrzuca i na tym się skończy. Ma szansę to korzysta

0

@Kapitan9 No tylko ze araujo juz w tym roku nie zobaczysz

0

@gaq a kto powiedział że na lewym skrzydle nie ma nikogo ?

2

To będzie boom i nico mapeta schowa do kieszeni

0

Płaczecie ze pedri będzie miał minut przecież on cały czas ma mało minut więc potrzebny jest drugi zawodnik na jego pozycje . Oczywiście nie twierdzę że takiego nie mamy bo dla mnie Fermin jest super .

0

@kaczor14 masz łeb . Na bank tak było xavi mu kazał grać słabo ????

0

@Faro 30mln a że król strzelców to 50 a że to my go chcemy to 60 mln tak to wygląda

8

@gaq pedriego to ty praktycznie nie masz bo ciągle kontuzję a gundo jest stary

0

Najlepszy pomysł na ten moment sprzedać za 20/30 mln będzie zjazd z pensji pewnie nie małej i za niego Nico zdecydowanie lepsze rozwiązanie

11

I taki chłopak odda serce na boisku jak Gavi . Oby jak najwięcej takich ludzi i oby dostawal szanse od Flicka .

0

Ja powiem tak z każdym którego podpisują jest jednym z najlepiej zapowiadających się w Hiszpanii czy Europie. Hehe. Dziwne . Raczej nie skoro ściągamy w młodym wieku same perełki

2

Może mu się spodoba i zostanie grającym asystentem

0

@Hindus fenkiju wery macz. Nara . Hahaha

1

@Hindus jestem ciekawy czy byłbyś taki chętny po całym roku bez przerwy dalej ganiać po budowach . No tak ale jak mamusia poda pod nos jedzenko pranko zrobi ty odpalisz kompa zagrasz w fortnita to możesz ganiać

1

Pedri ledwo łazi a ciągną go jeszcze na budowę to raz dwa yamal dopiero co wrócił i dalej nie odpoczywa nie spędza czasu z rodziną a już nim targają i kolejny gavi zaraz krzywo stanie i kolano spuchnie na nowo . Co oni wybierają ludzi jeszcze Araujo brakuje do kompletu połamańców i dzieciaka który powinien mieć wakacje hehe.

0

@Arden masz prad w domu ?

0

Rok temu mapet w madrycie nienawidzony a tu nagle tyle ludzi go kocha hahaha

0

Wróci w grudniu i w lutym na nowo szpital . Straciłem już nadzieję na tego gościa szkoda bo Flick mógłby coś z niego zrobić

0

@hugz ja analizuje sytuacje w moim klubie inne mnie nie interesują

1

Był Dembele teraz jest Araujo i Pedri 3 miesiące szpital miesiąc gry i tak w kółko. Dobrzy piłkarze ale zdrowie im nie dojechało z umiejętnościami . Pytanie co lepsze zostawić czy się pozbyć?

6

Ma jeszcze sporo lat do grania . Trzymam za niego kciuki .

2

Dziękujemy za pozwolenie zbawco hiszpańskiej piłki

0

@barteq inflacja panie wszystko drożeje

0

Flick miał pokazać im jak się trenuje ciężko a tu już przesiąkł barcelona i odwołuje trening.

0

@dv7wisnia ale tak jest raz na 15 spotkań niestety że wyjdą mu dwa zagrania . Nie trzeba być szybkim żeby go odczytać i dobrze się ustawić

2

Oddaliśmy Dembele za parę mln i twierdzę że był to złoty interes. Każdy kumaty obrońca wciąga go do nosa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?