Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Albo płacą całość wynagrodzenia albo nie mamy o czym rozmawiać . Można ewentualnie zostawić 80 do 20 %
0
@Brashearr plus jest taki że gość gra w rezerwach zalicza kilka spotkań w pierwszym zespole i do sprzedania za większa kasę o to w tym chodzi .
0
@Snajper10 konkrety są takie że mają siedzieć cicho bo jak zaczną gadac konkrety to wtedy przychodzą inni i robi się trudno .
8
40/50 mln to za dużo ale myślę że 30 to uczciwa cena . Cancelo może się trz uprzeć idę do Barcy albo zostaje w City i będą mieli strupa w szatni hehe . Tak samo będzie z Felixem
0
31 lipca i informacja ze Felix wypożyczony z opcją wykupu za 40 mln ale my będziemy obniżać i dostaniemy go za rok za 10mln
0
Mnie to by nie motywowało. Prezent na który jestem w stanie zarobić w ciągu 1 sekundy
3
@waletpl bo tata wykupił all inclusive na rodos w Grecji i go nie będzie
1
Bardzo dobra opcja jak wypali to super a jak nie to za rok sięgną po Klopa i tyle w temacie
0
@Murazor jak są dobre to dlaczego nie hehe
0
@Murazor trzeba ich napierda.... lalalala
3
@Herbert a ja bym nigdy nie kupił takiego podpisu . Skąd masz pewność że jest oryginalny ???
1
@piotrochmann ja bym go z liścia napierdala.... na tym stadionie nie ma opcji
13
I tak wygląda właśnie internet 15 letni dzban który myśli że jest wielki dlatego jestem za tym żeby ukrócic te media do 18 roku życia.
0
@Emhyr i Yamal też czarny a problemów nie ma
0
Był pijany a nie kontuzjowany
0
@yzyr robi wszystko to samo tylko inni zrobili to raz gora dwa a ten cymbal robi tak co mecz . Odpycha przeciwnika śmieje się z decyzji sędziego podburza trybuny itd
0
@tristan87 w punkt jak on mi teraz zainponował
0
@MysticCat ale kto podąża za takimi ? Kupując jego jeden napój w miesiącu czy w roku jest oznaką podążania za kimś???
0
@yzyr a to ci debile z trybun nie widzą jaki to kretyn i jak się zachowuje ??? Małpa potrafi lepiej się zachować niż on
2
@HighestInTheRoom dlaczego naiwniaków? Wolny rynek możesz wypuścić swoje napoje batony itp . Masz pomysł realizujesz a nie krytykujesz
29
A ja mam coraz mniejszą ochotę oglądać mecze z jego udziałem bo pomylił areny. Cyrk przeważnie jest okrągły. Zacznie szanować przeciwników to i oni zaczną szanować jego ale teraz już mu będzie ciężko odwrócić to.
0
Nie zostało mu nic udowodnione a większość tutaj mu krzyżyk postawiło. Jakby mieli na niego pewność to by go nie wypuścili proste.
0
@Arekvip 25??? Przecinek zgubiłeś teraz czas ich trochę dymac 2,5mln max
1
@tbas jak to co mopa ma na głowie
0
@TR3YWAY on nie wygląda na 17 lat na pewno ma 20 !!!
0
@FanAtyk1987 rotacja wiadoma sprawa na każdej pozycji ale przyszłościowo tak to powinno wyglądać
8
Ustawienie 3-5-2 trójka obrońców Araujo Cubarsi Faye wahadła Cancelo Balde środek Gavi Pedri De Jong i z przodu Yamal Lewy . Kozacko
3
Absolutnie nie .
0
@4Fabregas4 pamiętaj Lewy to nie Messi a to że gramy słabo to jest wina raczej trenera który nie ma pomysłu na grę bo chciałbym grać tiki takę a nie ma do tego zawodników. Ja krótko i na temat.
2
My im za frajer oddajemy więc czas się zrewanżować a jeżeli nie to koniec z świetna współpracą dla Atletico