0

Na zawsze w moim sercu jako piłkarz i jako trener

0

@drifboy25 i teraz pokazujesz jakim jesteś..... de... kibicem . Trzeba umieć oddzielić pewne rzeczy piłkarza i trenera .

1

@FabregasOnlyInMyHeart dokładnie może wróci do nas lepszy po zebraniu doświadczenia gdzieś w Europie

0

Z jednej strony mi szkoda z drugiej się cieszę że może to będzie impuls na lepsze czasy . Kontrakt 1+1 bo jak pójdzie słabo to rzuca się na Klopa z rok

0

@626 to alurat się zgodzę że za dużo zarabia dodam jeszcze robercika do tego

1

@bartekvisca nie każdy sie nadaje

0

@626 nie twierdzę że nie można zastąpić ale na jego miejsce trzeba by kupić kogoś bo trochę mało zostanie w pomocy patrząc że mamy tam Roberto Pedriego i Gaviego

0

@626 nie no proszę cię wygłupiasz się? Czy kompletnie nie znasz się piłce?

0

No powiem typowy kiler aż 11 bramek haha

0

@626 tylko twój pedri więcej jest kontuzjowany niż gra gundo Christiansen to dzieło przypadku i poprostu zapchaj dziura a nie pomocnik więc raczej słabo to wygląda

0

@626 No i grac będzie kto w pomocy? Bo raczej mało tam jest osób do gry na ten moment

0

@626 nie jeżeli tylko który z nich out ?

0

@626 No to kogoś oddać za dobrą kasę trzeba więc masz trzy wybory Araujo Kounde lub Cubarsi . Kogo wyrzucasz ?

0

@626 tak będę grał 17 latkiem a dlaczego nie ? A w razie potrzeby Araujo ale akurat nie Julianem lub Sergim Roberto . A kasa za Kundla wpadnie i to nie mała A myślę że młodziak gorszy nie będzie

0

@michal1899 to teraz ponysl że na swojej pozycji będzie jeszcze lepszy . Więc spokojnie możemy sprzedać dwóch obrońców albo i trzech. Alonso out Kounde out za dobrą kasę i kogoś z dwójki Martiznez Christiansen.

0

Ci zawodnicy to już nawet nie będą trenować bo nie będzie kiedy i zamiast podnosić jakość meczu to będzie spadać bo bez treningów nie będą lepsi a wręcz zajechani ciągłymi meczami i podróżami

7

Wygląda na to ze jadą na ważny obiad ponieważ prezydent trzymał się za brzuch a to jest oznaką głodu

0

@MichalZZZ ty jesteś normalny ?

0

@mekston jude to czub

0

Czyli powiedzą że mogą go wziąć za darmo bo jest po ciężkiej kontuzji a my oddamy bo nie trzeba będzie płacić. Tak to się skonczy .

1

Bamboleo dostanie zlota piłkę bo jak nie to podejdzie to pod rasizm

0

@PJ777 a jak jest spalony 2 metry to wtedy puszczają do końca. Pytanie bardziej brzmi dlaczego znowu to właśnie real ?

3

I przyjdzie napastnik zapchaj dziura i będzie gorzej niż jest

0

@Bajson wiem gdzie i wiem gdzie ma wrócić a jak był w Paryżu to siedział czy się mylę? I teraz jak wróci dalej będzie siedział.

0

@Marcin43 już byl i uciekł za pieniędzmi szejka to niech siedzi tam na trybunach

0

100 mln to się uśmiałem . Śmieszny klub z Paryża i śmieszni ludzie tam pracujący

0

@626 w drugiej nie trzeciej

1

To niech faja 30 mln i może iść z opcją odkupu za 40 mln na przykład

0

@kakusus nie doczytałem do końca jak zobaczyłem że piszesz o oriolu felixie czy ferranie. Każdy z nich grzeje ławę dla twojej zorientowanej głowy tak samo jak robił to hazard i bale

8

Gdyby nie Roberto to bylibyśmy lepsi . Przecież jego podanie to kryminał. Od tego zaczęło się całe zło. Chyba pracował na kontrakt w Gironie a nie Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?