0

@Mixtape co to jest za drużyna co śledziem...... buhahaha

4

3

@JarekS a po co Barca ma takie rzeczy rozpowiadać? Żeby cena poszła w górę? Od żadnego klubu takich słów nie usłyszysz

0

A co będzie jak Borussia będzie piąta w lidze i wygra LM ? Wtedy sześć zespołów z niemiec będzie?

2

@korn234 No bo tylko on musi grać dobrze i będą tytuły. Większej głupoty nie słyszałem

0

@Joopiter a uwierz mi że nie bo większość też pisze ze cubarsi nie faulowal Lucasa w meczu z realem a moim zdaniem karny bez zastanowienia . Wygrało doświadczenie tam .

6

Minimalny nie minimalny ale w treningu będą i dalej będą się męczyć zamiast odpoczywać

1

@bary No tak 3 bramki to mało. Mało z4 Wałczu dalej o króla strzelców. Przecież nasz napastnik powinien być Messim i mieć już 45 goli .

0

@xavi890 dokładnie a.u mnie w miesciścinie czwartek ligowej chłopaczek około 20 lat ma agenta który szuka co rok mu klubu w ekstraklasie

0

@Joopiter taaa jedna pcha druga powoduje upadek to co trzeba zrobić więcej według Ciebie?

15

Chyba była na innym meczu ta pani trener . Kartki prawidłowe karny też dobrze zagwizdany

3

@Lola120 nie spać zwiedzac zapier....

4

Chciałem jego odejścia ale ostatnio naprawdę pokazał że może z tej drużyny coś wyciągnąć. Dwa trzy przemyślane transfery i może być całkiem dobrze

0

Ale jak Barca chciała przekładać czy inny klub to nie da rady było

0

@wawrzyn1 wam to nigdy nie dogodzi . Chyba wygrana co tydzień 10:0 byłaby okej

0

Nasz w miarę młody i niedoświadczony zespół pokazał się w miarę dobrze

2

@wawrzyn1 jesteś trzeźwy?

2

A może tak by Barce zapytać czy się zgadzają . Czy jest dostępne boisko ? Zawodnicy bo może połowa wypisała sobie urlop od niedzieli do środy heheh

0

@bulo i tą jedną kartka stwierdzasz ze drużyna dala ciała w spotkaniach z psg tak ? Że to są przegrywy że nie walczyli itp? Tak?

11

@bulo drużyna nie dala ciała grali w osłabieniu to co mieli się otworzyć tak ? To by się skończyło 8:1 i byś płakał jeszcze bardziej .

0

@TR3YWAY jak przytulili dolary to zadowoleni

0

@gacek @Murazor No była inna ale traktowany będzie podbnie

2

Wcale się nie dziwię tym kibicom. Mnie też zdenerwował 6 lat pan wieczna kontuzja aż nagle odchodzi . Jest Figo z Portugalii to teraz mamy kolejnego z Francji

0

@Tomaszekkkkk u mnie na chacie weź flaszkę

1

Nie no super na każdym meczu są takie incydenty a na tym nawet powiem że bardzo słabe a tylko nas karają

1

@masik86 w bramkę wjazdową na stadion haha

0

@abram3k weź ile ty masz lat 3 ? A może oglądałeś pierwszy raz w życiu spotkanie piłkarskie. No nie wierzę. Czyli pierwsza też zawalił bo przecież mógł szybciej rękę wystawić i obronić a siadł na dupie . Tak ?

0

@abram3k zawalił ty jesteś już pijany czy udajesz ?

0

@KmN Williams tego lego wciąga do dziurki w nosie

0

Nic na siłę . Będzie następny mega talent

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?