Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4Fabregas4 nie wierzę w to co piszesz . To właśnie chyba Ty śledzisz Flashscore tylko bo ja akurat to od 20 lat oglądam każdy jeden mecz na żywo praktycznie i Lewy akurat wcale nie ma łatwo o sytuację. Ferran pokazał jaki z niego goleador jak miał 15 sytuacji a strzelał jedna bramkę. No tak liczby to nie wszystko tylko ze Rafa gra słabo a liczby ma konkretne i co powiesz ? Lepiej mieć gościa który gra pięknie bez goli i asyst???
2
@Cyzix robiłem tak samo . Brawo dla Ciebie
4
Byłoby pięknie chyba że canal plus zacznie brać dodatkowe opłaty za LM to ciulowo dalej byłoby złodziejstwo
0
Widać jaki był winny . Jakby mieli pewność to by go nie puścili a tak to wpłać i wychodź
1
@4Fabregas4 nie wiem co ty bierzesz ale przestań. Już widzę koledzy cię wyjasnili. Faktycznie ci twoi wymienieni to takie liczby robią oho . Felix snuje się po boisku a nie pracuje . Na początku grał ale teraz to jest cień zawodnika.
1
@Culer9002 ja zobaczyłem tylko z zewnątrz trochę w środku ale to podchodząc pod bramy bo było widać. A widziałem jak jest oświetlony z wyspy Ciovo jak był mecz ale nie było mi dane wtedy pojechać na mecz
0
@Emhyr tak Juve, Liverpool ,Saint Etienne, Dortmund/Bochum, Ajax i Portugalia jest mi obojętna
0
@jacobFCB ja tam mam gdzieś wszystkich
1
@4Fabregas4 No i grac będzie kto ??? Słucham madrych wypowiedzi
4
Szkoda chłopa . Pozostaje życzyć szczęścia i zdrowia
5
I to jest przykład jak kibice się napinają a piłkarze to koledzy przyjaciele
6
Biedaczek niech wróci do Brazylii jak mu źle
0
A ja bym odwoływał wszystko każdą kartkę niech mają robotę szuje a tak to biorą pieniądze za nic
0
@Elvisek tak 3zl
0
@ToreTToOO wiem że to finał ale finał który nie ma dla mnie żadnego znaczenia oczywiście w przypadku tych dwóch klubów
1
@FCBurnley mi poradnia nie potrzebna . Po co mam oglądać mecz klubów które mam głęboko gdzieś. Możesz odpowiedzieć mi na takie pytanie?
0
@against_modern_football tyle co polska liga haha
0
Jakby doszło do finału real psg to kurde nie wiem komu kibicować. Dwa kluby które działają mi na nerwy .chyba bym nawet nie oglądał
0
@Tiisso bardzo dobrze jest dwa o 21 . To sobie nagraj i obejrzysz jeden po drugim też
0
@skubi99 że nic nie zdarza się dwa razy
1
@FcPortoFan1999 tak nie pierdnie nawet przy araujo i cubarsim
0
@Tiisso a w czym to przeszkadza ? Jak w środku tygodnia chcesz żeby wszystko było grane o innych godzinach ?
0
@kamil_veb ale by to była piękna akcja
0
@Emhyr żeby mieli kasę za nic nie robienie
4
@Kengo z Arsenalem to ich poniosło mi się wydaje
0
Akurat ten sędzia z Hiszpanii to lepiej niech się nie udziela. Niech idzie wypasać krowy .
0
@tom9001 to wprowadźmy zakaz sprzedaży alkoholu posiadaczom prawa jazdy . Tak możemy kopać się do końca życia. Ja wiem i rozumiem powagę sytuacji ale są pewne granice. Każdy ma mozg i powinien z niego korzystać "piłeś nie jedź" ale jak zostanę złapany po małym to dlaczego mam mieć zabierane auto prawko itp
0
@MESSIah16 a trzeźwy nie zabija ???
0
Dał wczoraj asystę i już ma kontrakt . Przecież wiadomo było.
0
@Bartek1817 dla mnie może mieć i 50 lat co to za różnica???? A madryćwoki niech piszą