0

@4Fabregas4 nie wierzę w to co piszesz . To właśnie chyba Ty śledzisz Flashscore tylko bo ja akurat to od 20 lat oglądam każdy jeden mecz na żywo praktycznie i Lewy akurat wcale nie ma łatwo o sytuację. Ferran pokazał jaki z niego goleador jak miał 15 sytuacji a strzelał jedna bramkę. No tak liczby to nie wszystko tylko ze Rafa gra słabo a liczby ma konkretne i co powiesz ? Lepiej mieć gościa który gra pięknie bez goli i asyst???

2

@Cyzix robiłem tak samo . Brawo dla Ciebie

4

Byłoby pięknie chyba że canal plus zacznie brać dodatkowe opłaty za LM to ciulowo dalej byłoby złodziejstwo

0

Widać jaki był winny . Jakby mieli pewność to by go nie puścili a tak to wpłać i wychodź

1

@4Fabregas4 nie wiem co ty bierzesz ale przestań. Już widzę koledzy cię wyjasnili. Faktycznie ci twoi wymienieni to takie liczby robią oho . Felix snuje się po boisku a nie pracuje . Na początku grał ale teraz to jest cień zawodnika.

1

@Culer9002 ja zobaczyłem tylko z zewnątrz trochę w środku ale to podchodząc pod bramy bo było widać. A widziałem jak jest oświetlony z wyspy Ciovo jak był mecz ale nie było mi dane wtedy pojechać na mecz

0

@Emhyr tak Juve, Liverpool ,Saint Etienne, Dortmund/Bochum, Ajax i Portugalia jest mi obojętna

0

@jacobFCB ja tam mam gdzieś wszystkich

1

@4Fabregas4 No i grac będzie kto ??? Słucham madrych wypowiedzi

4

Szkoda chłopa . Pozostaje życzyć szczęścia i zdrowia

5

I to jest przykład jak kibice się napinają a piłkarze to koledzy przyjaciele

6

Biedaczek niech wróci do Brazylii jak mu źle

0

A ja bym odwoływał wszystko każdą kartkę niech mają robotę szuje a tak to biorą pieniądze za nic

0

@Elvisek tak 3zl

0

@ToreTToOO wiem że to finał ale finał który nie ma dla mnie żadnego znaczenia oczywiście w przypadku tych dwóch klubów

1

@FCBurnley mi poradnia nie potrzebna . Po co mam oglądać mecz klubów które mam głęboko gdzieś. Możesz odpowiedzieć mi na takie pytanie?

0

@against_modern_football tyle co polska liga haha

0

Jakby doszło do finału real psg to kurde nie wiem komu kibicować. Dwa kluby które działają mi na nerwy .chyba bym nawet nie oglądał

0

@Tiisso bardzo dobrze jest dwa o 21 . To sobie nagraj i obejrzysz jeden po drugim też

0

@skubi99 że nic nie zdarza się dwa razy

1

@FcPortoFan1999 tak nie pierdnie nawet przy araujo i cubarsim

0

@Tiisso a w czym to przeszkadza ? Jak w środku tygodnia chcesz żeby wszystko było grane o innych godzinach ?

0

@kamil_veb ale by to była piękna akcja

0

@Emhyr żeby mieli kasę za nic nie robienie

4

@Kengo z Arsenalem to ich poniosło mi się wydaje

0

Akurat ten sędzia z Hiszpanii to lepiej niech się nie udziela. Niech idzie wypasać krowy .

0

@tom9001 to wprowadźmy zakaz sprzedaży alkoholu posiadaczom prawa jazdy . Tak możemy kopać się do końca życia. Ja wiem i rozumiem powagę sytuacji ale są pewne granice. Każdy ma mozg i powinien z niego korzystać "piłeś nie jedź" ale jak zostanę złapany po małym to dlaczego mam mieć zabierane auto prawko itp

0

@MESSIah16 a trzeźwy nie zabija ???

0

Dał wczoraj asystę i już ma kontrakt . Przecież wiadomo było.

0

@Bartek1817 dla mnie może mieć i 50 lat co to za różnica???? A madryćwoki niech piszą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?