Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Vini wygra bo przecież on teraz jest taki biedny poszkodowany
2
@barcelonaLM dokładnie skoro Modric może grać to i Messi da radę
0
@JORD10 to co to za przepisy że każą mi płacić dużo a jak chce płacić dużo to mówią że mnie nie stać . Przecież to czysta kpina .
27
Jak wróci to wiecie że na dwa lata żeby zagrać jeszcze na nowym Camp Nou . On je otworzy .
0
@Joe_Pesci dobry do Barcy B
0
@wroclawskifan No wiem a ty ile chcesz dać gościowi w jego wieku ? Niech bierze 10 i zostanie mu 5mln na czysto??? To mało??? Jak tak kocha ten klub to musi go doić już wystarczająco chyba w życiu się dorobił
0
Piszecie o pierwszej drużynie ale rezerwy też takich potrzebują zawodników
0
No to jak tak bardzo chce wrócić to niech gra za 10 a nie za 25 mln .
1
Powtórzę jeszcze raz trener Betisu bardzo głupio się zachował nie wpuszczając Joquina w jednym z ostatnich spotkań chociaż na minutę. Powinien za to wisieć hehe
0
@El Plutoninho a kto powiedział że im na tym zależy???
0
@Jonyx a ile karnych mieliśmy?
0
@antymadridista100 nie . Bardzo fajny tylko zauważyłem że większość tutaj pisze najlepszy zawodnik i wymienia z ostatnich 20 lat a klub ma ponad 120
0
@antymadridista100 dlaczego wymieniasz tylko tych dwóch w Barcelonie było ich dużo. Tylko dwóch pamiętasz czy jak ???
0
@Vhaeraun wsadzić palce w mokrą .....
2
Niech Busi i Alba idą do FC Andorra tam karierę wznowi Pique Iniesta odchodzi z Japonii więc pyknie w drugiej lidze . Ale by to było jakby coś takiego stworzyli .
0
@catalanian09 takie wygrane były!!!
13
A co sędzia jest winny że kibice siedli na biednego cwaniaka Viniego . Bo dostał czerwona biedaczek i wszyscy będą winni tylko nie real. Czy zwalniali sędziów po tym jak w Alvesa leciały banany ?? Nie.
0
@konrad_1098 No to oddajmy najlepszych żeby wziąć przeciętniaków albo zostać z przeciętniakami
0
@LM10GOAT chyba 3
0
@konrad_1098 czyli już wiesz ze Rafa jest potrzebny bo Dembuz nie będzie zdrowy . On od 6 lat jest chory cały czas .Abde może wróci a Carasco jeszcze nie masz
8
Chyba na głowę trzeba by upaść żeby płacić ponad 100 mln za gościa któremu kończy się kontrakt za rok
0
@Emhyr nie szukałbym dziury w całym
11
@Derean będzie 0:0 i każdy zadowolony
0
@Emhyr No szanujemy . Skoro jest taki kozacki to pytam się gdzie jest ten trzeci??? Może to Jordi ??? Ale ten z biur
0
@Emhyr taa a ja mówiłem że nie . Plotka dziennikarska a za dwa miesiące powie ze miał na myśli tego którego akurat sprzedali . Zacznij trochę rozumować. Takim ludziom się nie wierzy na 100 procent
0
@Emhyr bo to są ich ludzie . Ludzie z ich szkółki to co się dziwisz
1
@Bartula ja już żegnałem swoje życie 3 razy teraz jest czwarty rivaldo kluivert cocu Enrique później Ronaldinho Deco Marquez następnie Puyol Eto Xavi iniesta w międzyczasie Messi i dzisiaj Alba Busi . Kocham wszystkich którzy grali dla Barcy.
Ps. Dobra Figo na to nie zasłużył. Judasz.
0
@parpe a balde też czarny ale żeby nie było ja tam sam chciałbym być taki czarny
1
@culer_5306751 ale przywitasz go tak samo a pożegnasz na nowym Camp Nou
0
@RanDiFCB mam tak samo nawet syn się dziwi i żona a ja mówię bo to jest moje życie a nie serial turecki